Bitcoin Forum
May 25, 2024, 10:12:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Gatecoin Hacklendi  (Read 4994 times)
worthyou
Sr. Member

Activity: 335
Merit: 250

View Profile
May 28, 2016, 08:49:24 PM

Yavaş yavaş korkmaya başladım. HK saatine göre 2pm dediler, saatler geçti ses soluk yok. Redditte de başlamış insanlar kaçtılar diye başlıklar açmaya. Buzdolabına  su koydum, içmek için hazırlanıyorum.
kaçacak olsalar neden bu kadar zahmete girsinlerki ilk hacklendiklerini duyurup kaçarlardı zaten sürekli takipte oldular bildirim yaptılar.

Öyle düşünmek istiyorum ama mtgox skandalında da burdaydım, cryptsy, poloniex vs. vs.

Burada bazı hareketlerden bahsedilmiş. Umarım gatecoin'e aittir bu hareketler. https://www.reddit.com/r/gatecoin/comments/4lh9d2/httpsetherscanioaddress0x946c555081313c5e0986c6cd5/

Hayırlısı olsun diyelim. 20k dao vardı...
worthyou
Sr. Member

Activity: 335

View Profile
May 28, 2016, 09:08:58 PM

Açıldı. Ben withdraw yaptım DAO'ları. Poloda gözükmüyor henüz ama umarım sorun çıkmaz.

Eski kullanıcı adı ve şifrelerde giriş yapabiliyorsunuz. 2FA sms uygulaması bile çalışıyor.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 02, 2016, 09:32:37 AM

rep alanlara geçmiş olsun reple ilgili soru ve mailleri cevaplamıyorlar şuan  ki withdrawal işlemleride sıkıntılı bu saatten sonra dönmezler dönselerde kimsenin güvenini kazanamazlar
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 02, 2016, 11:07:23 AM

rep alanlara geçmiş olsun reple ilgili soru ve mailleri cevaplamıyorlar şuan  ki withdrawal işlemleride sıkıntılı bu saatten sonra dönmezler dönselerde kimsenin güvenini kazanamazlar
Ben dao ları topladım niye öyle birşey olddu ki onlarda sıkıntı yok diyorlardı yanılıyor muyum?

signature not found.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
June 02, 2016, 12:01:04 PM

Ben dao ları topladım niye öyle birşey olddu ki onlarda sıkıntı yok diyorlardı yanılıyor muyum?
daoları toplarsınız tabi daolarda daohub işbirliğiyle aracılık yaptılar sadece augur rep ler iou olarak satılıyordu transferlerin mümkün olabilmesi için augur ağının aktif olması lazım ağın açılması için yıl sonu gibi süreler veriliyordu bu adamlar şuan patlamış durumdayken o kadar dayanabileceklermi trade tekrar mümkün olacakmı diye sormuştum onada yanıt alamadım.
bitcoindanisma
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 02, 2016, 01:06:55 PM

napalım peki rep satıp btc olarak cekemiyormuyuz ?=
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
June 02, 2016, 01:18:19 PM

napalım peki rep satıp btc olarak cekemiyormuyuz ?=
trade aktif değil aktif olsada btc çekimi aktif değil
bitcoindanisma
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 02, 2016, 02:31:10 PM

acılır mı trade ? yoksa rep işcin acılısı mı beklicez augurun ?
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
June 02, 2016, 03:41:24 PM

acılır mı trade ? yoksa rep işcin acılısı mı beklicez augurun ?
ben çoktan bir bardak soğuk su içtim bile sizede tavsiye ederim  Grin
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
June 02, 2016, 04:47:58 PM

bugune kadar hangi borsa hacklenipde (sozde veya ozde) tekrar geri gelip, piyasaya girip insanlara yatirimlarini geri odedi. hesapta belki fiat olarak duruyorsa yatirim, yasal yolla geri alinabilir , ancak burada o bile sozkonusu degil .

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
kriptopara
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
June 07, 2016, 12:42:45 AM

dao cektim ama bari rep ya versinler yada btcye cevirme secenegi olsa bari .
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
July 05, 2016, 05:26:57 PM

bugun mail geldi aradıkları yatırım desteğini bulmuşlar bir japon yatırım grubu 500k dolar yatırım yapmış bu yatırımı çalınan ether ödemelerini yapmak için kullanacaklarmış ve exchange ağustos başında tekrar aktif olacak diyorlar
ve çalınan 185k etherin 5k'sını poloniexin yardımıyla geri almışlar.iyi niyetleri devam eder umarım
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
July 05, 2016, 08:58:46 PM

bugun mail geldi aradıkları yatırım desteğini bulmuşlar bir japon yatırım grubu 500k dolar yatırım yapmış bu yatırımı çalınan ether ödemelerini yapmak için kullanacaklarmış ve exchange ağustos başında tekrar aktif olacak diyorlar
ve çalınan 185k etherin 5k'sını poloniexin yardımıyla geri almışlar.iyi niyetleri devam eder umarım
Şahsen iyi niyeti taktir ediyorum, fişi çekipte gidebilirlerdi de.

signature not found.
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
July 06, 2016, 07:02:07 PM

cryptsy den çalınanlar gitti değil mi. Gatecoindeki gibi bir umut ışığı yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
August 05, 2016, 07:12:55 AM

hacklenmenin üzerinden yaklaşık 3. ay geçti ve belirli aralıklarla durum bilgilendirmesi yaptılar bu sürede yeni yatırımcılar bularak çalınan btc, ether ve diğer coinleri yerine koyup kullanıcıların çekim yapabilmesini sağlamaya çalıştılar bugun gelen mailde de trading platformunun 14 ağustosta tekrar sıfır komisyon ile açılacağını etc yi filan destekleyeceklerini yazmışlar.
by rallier
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
August 05, 2016, 08:59:58 AM

hacklenmenin üzerinden yaklaşık 3. ay geçti ve belirli aralıklarla durum bilgilendirmesi yaptılar bu sürede yeni yatırımcılar bularak çalınan btc, ether ve diğer coinleri yerine koyup kullanıcıların çekim yapabilmesini sağlamaya çalıştılar bugun gelen mailde de trading platformunun 14 ağustosta tekrar sıfır komisyon ile açılacağını etc yi filan destekleyeceklerini yazmışlar.

Helal olsun adamlara

signature not found.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
August 05, 2016, 02:07:03 PM
Last edit: August 06, 2016, 06:35:51 AM by fkod

Gerçekten takdire şayan bir dürüstlük. Hakikaten helal olsun ve Tarihte bir ilk.
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
August 05, 2016, 02:13:46 PM

Valla butun alim satim yapilan yerler tek tek heklenmiş. Poloneixten islem yaptim ben benim paralarida heklerler diye korkar oldum. Smiley cok uzun sure tutmamak lazim galiba bu sitelerde paralari
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
August 05, 2016, 03:47:33 PM

darisi bitfinexin  basina,

aslinda bu adamlar az buz kar etmiyorlar. teknik olarak yuksek hacimli bir borsa icin , hacklenen miktar bazen kucuk bir miktar gibi kalabiliyor. finexten calinan 100.000 btc ama, adamlarin islem hacmi de hacmin yuksek oldugu zamanlarda 100.000 civarina ciktigi oluyordu.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
August 11, 2016, 11:06:27 AM

Son gelen mail aşağıda 17 ağustosta tekrar devam ediyorlar

We are pleased to announce that all of our services (trading and transfers) will be resumed next Wednesday (August, 17) at 8am GMT.
Starting tomorrow 8am GMT up until the relaunch, our engineers will upgrade and test our systems. During this period you will not be able to login to gatecoin.com.
If you wish to inquire about your balances or would like to make an early deposit in fiat currency (USD, EUR, HKD) to be able to trade immediately on relaunch day, please get in touch with support@gatecoin.com.
Thank you very much for using our service and we greatly appreciate your patience as we continue to improve our platform.

Sincerely,
The Gatecoin Team
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: