Bitcoin Forum
July 09, 2024, 03:35:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Blockchain Konuştuk - Klavye Delikanlıları Podcasti  (Read 858 times)
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 15, 2016, 01:17:57 PM

Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım ile birlikte Klavye Delikanlıları adı altında, temel de web güvenliğini konu edinen podcast yayınları çekmeye başladık. Sohbet havasında geçiyor ve bildiğimiz konular üzerine güvenliğe değinen her konuyu konuşmayı hedefledik.
3. Bölümde dayanamadık bitcoin ve blockchain konuştuk. Sizlerde umarım beğenirsiniz. Hatalarımız varsa mazur görün çok dokümantasyon olmadan çekiyoruz. Hafızadan çektiklerimiz konuşuyoruz Smiley

Bölüm 3: Bitcoin ve Blockchain - Klavye Delikanlıları
Blockchain Teknolojisi Nedir?
Takas V2 ne anlama geliyor?
Kripto para Bitcoin nedir?
Satoshi Nakamato bir kisi mi yoksa bir grup mu?
Dünyanin en pahali pizzasi.
Blockchain teknolojisinin vaad ettigi gelecek?
Blockchain bürokrasiyi ve evrak trafigini bitirebilir mi?
Noterlere veda mi?
Servet düsmanlarina karsi vasiyetinizi Blockchain ile koruyabilir misiniz?
Hepsi ve daha fazlası bu podcastte.

Daha fazlası:
https://www.klavyedelikanlilari.com/bolum-3-bitcoin-ve-blockchain/

signature not found.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 15, 2016, 03:06:44 PM

Öncelikle kutlamak gerekir bu çalışmanız için gerçekten özgün ve anlamlı olmuş Smiley

Yer imlerine ekledim devamlı takipte olacağım nice bölümlere ... Smiley
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 15, 2016, 10:55:04 PM

Öncelikle kutlamak gerekir bu çalışmanız için gerçekten özgün ve anlamlı olmuş Smiley

Yer imlerine ekledim devamlı takipte olacağım nice bölümlere ... Smiley
Eyvallah hocam diğer arkadaşlarında dinledikten sonra eleştirilerini / incelemelerini bekliyorum. Smiley

signature not found.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 18, 2016, 09:42:37 AM

Başka dinleyen yok mu yahu Smiley

signature not found.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 18, 2016, 10:20:06 AM

Ziyahan Abi'nin anlatışı gerçekten güzel ama biraz hızlı anlatıyor gerginlik vardı herhalde 1.kayıtta . Mustafa arkadaşımın özgüveni bayağı iyi 1.bölümü tam izleyememiştim ama gerçekten çok güzel bir sohbet ortamı konu seçimi güzeldi gerçekten takip etmeyen arkadaşlar takip etmelisiniz . Ama güvenlik yerine daha geniş bir yelpaze seçerseniz daha iyi olur .
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 18, 2016, 11:16:48 AM

Ziyahan Abi'nin anlatışı gerçekten güzel ama biraz hızlı anlatıyor gerginlik vardı herhalde 1.kayıtta . Mustafa arkadaşımın özgüveni bayağı iyi 1.bölümü tam izleyememiştim ama gerçekten çok güzel bir sohbet ortamı konu seçimi güzeldi gerçekten takip etmeyen arkadaşlar takip etmelisiniz . Ama güvenlik yerine daha geniş bir yelpaze seçerseniz daha iyi olur .
Bizde üzerimizden amatörlüğü atmaya çalışıyoruz. Özellikle güvenlik konusunu seçtik çünkü uzmanlık alanlarımız bunun üzerine ama mesela blockchain gibi çok konuşulmayan ucundan bizim işlere bağlayabildiğimiz konulara bağlama niyetindeyiz. Smiley

signature not found.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: