Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:02:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Arkadaşlar imza kampanyası için bir bakarmısınız  (Read 653 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
May 19, 2016, 04:44:26 PM

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır evden cok cıkmıyorum ve bu süre zarfında bir yararı olsun istiyorum halen evden cıkmıyorum çünkü  bana güzel bir imza kampanyası önerirmisniz mümkünse kısa sürede ödeme yapan hızlı ödeme yani şimdiden cok teşekkür ediyorum
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
May 19, 2016, 06:14:55 PM

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır evden cok cıkmıyorum ve bu süre zarfında bir yararı olsun istiyorum halen evden cıkmıyorum çünkü  bana güzel bir imza kampanyası önerirmisniz mümkünse kısa sürede ödeme yapan hızlı ödeme yani şimdiden cok teşekkür ediyorum

Benide yobitten banlamışlar. İyi bir kampanya varsa bende takipteyim.
Lituation
Hero Member

Activity: 698

Free Speech is the most important thing.

View Profile
May 20, 2016, 08:43:14 PM

Betcoin.ag, Fortunejack, SportsBet.io, Secondstrade, Crypto-Games.net, Jetwin, Zebpay...
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 21, 2016, 03:32:05 PM

Betcoin.ag, Fortunejack, SportsBet.io, Secondstrade, Crypto-Games.net, Jetwin, Zebpay...

Bunların arasında Fortunejacki ben dolu olarak biliyorum birde secondstrade,vede bitmixer dışındakiler Local postlara izin vermiyor sanırım.
Lituation
Hero Member

Activity: 698

Free Speech is the most important thing.

View Profile
May 21, 2016, 04:05:35 PM

Bunların arasında Fortunejacki ben dolu olarak biliyorum birde secondstrade,vede bitmixer dışındakiler Local postlara izin vermiyor sanırım.

Yabancı dilde yazamıyorsanız Secondstrade dışında uygun kampanya yok.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 21, 2016, 05:51:56 PM

Yabancı dilde yazamıyorsanız Secondstrade dışında uygun kampanya yok.

Bir şey sorucam.Ben yabancı dildede Post atıyorum arada sırada ama anlamadığım konularda atmıyorum genelde 1 hesabı yabancı dil diğer hesabıda Localde kullanıyorum bir sıkıntı olurmu acaba? Spama düşmeyecek şekilde yazıyorum. Mesela birini ingilizce imza kampanyasına soksam bir sıkıntı olurmu?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: