Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:51:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Google yılın en iyi Android uygulamalarını seçti  (Read 684 times)
perfectmoneywallet (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
May 21, 2016, 02:25:47 PM

Google, geliştirici konferansı I/O‘da bu yıl bir ilki gerçekleştirdi ve Android için geliştirilen uygulamalar arasında öne çıkanları 2016 Google Play Awards ile ödüllendirdi. Bugüne kadar Apple tarafından uygulanan pratik, Android geliştiricileri için yeni standartlar belirleyebilir.

Google’ın seçkisinde yer alan uygulamaların son bir yılda yayınlanmış olması zorunluluğu bulunmuyor. Daha önce burada paylaşılan aday listesinde zaten birçoğu yıllardır hayatımızda yer alan uygulamalar bulunuyor. Google’ın bu hafta başında konferansta paylaştığı ilginç notlardan biri de Google Play Store’dan yapılan yüklemelerin sayısının 65 milyarı geçtiğiydi.

Google tarafından bu yıl ilk kez verilen 2016 Google Play Awards’un kazananları ise şu şekilde sıralanıyor:

En İyi Uygulama: Houzz
En İyi Erkenci: World Around Me
En İyi Aile Uygulaması: Thinkrolls 2
En İyi Küresel Açılış: Pokemon Shuffle Mobile
En İyi Oyun: Clash Royale
En Yenilikçi: NYT VR
Material Design’ı En İyi Kullanan: Robinhood
En İyi Indie Oyun: Alphabear
Google Play Oyun Servisleri’ni En İyi Kullanan: Table Tennis Touch
En Çok Göze Çarpan Startup: Hopper

Kaynak: http://webrazzi.com/2016/05/20/google-yilin-en-iyi-android-uygulamalarini-secti/

TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714996275
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714996275
Reply with quote  #2

1714996275
Report to moderator
1714996275
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714996275
Reply with quote  #2

1714996275
Report to moderator
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 21, 2016, 03:15:32 PM

Yazan uygulamaların hiçbirinin adını duymadım bile. Ben onlar gibi kullanmıyorum herhalde telefonu.
Tabi ödüller reklam amaçlı belli projelere verilmiş olabilir, bu beni hiç şaşırtmazdı.
ridewithme
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
May 23, 2016, 02:26:29 AM

Yazan uygulamaların hiçbirinin adını duymadım bile. Ben onlar gibi kullanmıyorum herhalde telefonu.
Tabi ödüller reklam amaçlı belli projelere verilmiş olabilir, bu beni hiç şaşırtmazdı.

bende hic duymadım google play da dahi görmedim bunları kim seçmiş nasıl seçmiş onu da bilmemekteyim en iyi oyun Clash Royale secilmiş mesela  bu ödül ne ödülü onu anlayamadım bilen acıklaya bilir mi : En İyi Erkenci: World Around Me  En iyi cıkıs yapan mı demek istemişler acaba erkenci ödülü Cheesy

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 23, 2016, 08:00:09 AM

bende hic duymadım google play da dahi görmedim bunları kim seçmiş nasıl seçmiş onu da bilmemekteyim en iyi oyun Clash Royale secilmiş mesela  bu ödül ne ödülü onu anlayamadım bilen acıklaya bilir mi : En İyi Erkenci: World Around Me  En iyi cıkıs yapan mı demek istemişler acaba erkenci ödülü Cheesy

Sabah dişimi fırçalarken aklıma geldi öğleye kadar app ı yaptım. akşam üstü play store da satışa koydum gibi bir şey bu herhalde Smiley en iyi erkenci
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
May 23, 2016, 12:40:18 PM

Webrazzi böyle para kazanıyor zaten Smiley Normal haberlerin arasına böyle reklamlı haberler serpiştiriyorlar..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: