Bitcoin Forum
August 06, 2024, 12:12:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Asus Zenfone 3 Beklenenden Daha Güçlü Olacak  (Read 889 times)
perfectmoneywallet (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
May 26, 2016, 05:12:39 AM

Asus ZenFone 3'ün özellikleri tanıtıma kısa bir süre kala sızdırıldı. ZenFone 3 beklentilerin aksine oldukça güçlü bir telefon olacak.Asus’un önümüzdeki hafta içerisinde resmen tanıtacağı üçüncü nesil ZenFone serisi akıllı telefonlara ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Son sızıntı Asus’un ZenFone 3 serisiyle çıtayı daha da yükselttiği ve amiral gemisi rekabetine dahil olduğunu gösteriyor.

FXBench kriter testi verilerine göre Asus, Snapdragon 820 işlemcili bir ZenFone 3 modeli hazırlıyor. Asus Z016D model numarasına sahip telefonda 5.5 inç (13.8 cm) büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran yer alacak.Asus ZenFone 3 İddialı Olacak

Tayvanlı üreticinin Galaxy S7, LG G5, HTC 10 ve Xiaomi Mi 5’in karşısına çıkaracağı tepe model telefona 4GB RAM eşlik edecek. 32GB dahili depolamanın kullanılacağı ZenFone 3’te depolama alanını microSD kartla 128GB artırmak mümkün olacak.

Kaynak: http://shiftdelete.net/asus-zenfone-3-ozellikleri-71841

gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
May 26, 2016, 11:04:49 AM

3 Sene Sony Xperia da satış danışmanı olarak çalıştım teknosa bünyesinde bu süre zarfında anladıgım en iyi şey şuydu oda Apple'dan başka hiç bir firma beş kuruş etmiyor düşün Z3 aldım çıktıgı gün şuan icralığım orası ayrı Cheesy telefon ısınmadan 2 kere ekran cıktı yaptılar ücretsiz telefon en sonunda ısınmadan eğildi ve kendi elemanlarına bile kalkıp kullanıcı hatası dediler baktıgında apple eğildi diye telefonları toplattı yenisini dağıttı yani anlayacagın servis ve kalite diyince apple al rahatına bak.
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
May 27, 2016, 07:02:18 PM

3 Sene Sony Xperia da satış danışmanı olarak çalıştım teknosa bünyesinde bu süre zarfında anladıgım en iyi şey şuydu oda Apple'dan başka hiç bir firma beş kuruş etmiyor düşün Z3 aldım çıktıgı gün şuan icralığım orası ayrı Cheesy telefon ısınmadan 2 kere ekran cıktı yaptılar ücretsiz telefon en sonunda ısınmadan eğildi ve kendi elemanlarına bile kalkıp kullanıcı hatası dediler baktıgında apple eğildi diye telefonları toplattı yenisini dağıttı yani anlayacagın servis ve kalite diyince apple al rahatına bak.

Bu konuda en iyisi iphone tabiki en ufak arızada telefonu değiştiriyor adamlar digerleri ise 30 iş günü icerisinde tamir edip gönderiyorlar iphonen sevdigim tek özelligi bu baska bir birseyini sevmem diger telefon şirketleri sucu müşteri atma odaklı sürekli..
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 28, 2016, 03:34:57 PM

Güzel telefona benziyor.

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 29, 2016, 09:09:08 PM

Bu konuda en iyisi iphone tabiki en ufak arızada telefonu değiştiriyor adamlar digerleri ise 30 iş günü icerisinde tamir edip gönderiyorlar iphonen sevdigim tek özelligi bu baska bir birseyini sevmem diger telefon şirketleri sucu müşteri atma odaklı sürekli..

bana 1200 TL lik telefon için 3600 TL ver aynı telefondan 2 tanesini stoğumda tutayım. sana önümüzdeki 2 yıl içinde telefonun bozulursa yenisiyle değiştiririm Smiley
Apple'ın fiyat politikası ile bu yapılabiliyor işte. Ama apple ürünlerine sadece donanım olarak bakmamak lazım. Bana göre iphone'un tercih edilmesinin en önemli sebebi ios işletim sistemi.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3206
Merit: 1525

View Profile WWW
May 29, 2016, 09:32:28 PM

Gözden kaçırılan bir şey daha var arkadaşlar.
Apple kendi uzayı olan bir firma. Bunu şöyle açıklamalıyım.

Apple çapraz satış tekniklerini çok iyi kullanan bir şirket.
Bir kere bir Apple ürününü satın alıp bu uzayın parçası olduktan sonra zaman içinde Apple ürünleri ile kendinizi donatıyorsunuz.

Örnek bir durum incelemesi;

Arkadaşım ilk olarak 1998 de iMac alarak uzaya dahil oldu.
walkman kuşağından bir insan olarak 2001 de ipod ile karşılaşınca satın aldı.
2007 yılına geldiğimizde 9 yıldır bu uzayın bir parçası olan arkadaşım artık tam bir Apple tutkunu olmuştu.
İlk iphone çıkınca satın alır diyordum ama almadı. Tamamen parça pinçik olana kadar 2004 yılında aldığı  nokia communicator ını kullanmaya devam etti.
ilk aldığı akıllı telefon 2009 yazında yurt dışına gittiğinde getirdiği iphone 3GS dir ve bunu yıllarca kullandı. 2014 yazında çok sevdiği iphone 3GS ini tekneden düşürünce sırf yeninesil şarj ucuna gıcık olduğu için ipad2 si ile uyumlu olsun diye iphone 5S almak yerine gidip iphone 4S 32 GB aldı hala onu kullanıyor. Smiley

Ben hayatımda bu adam kadar Apple ürünlerini hakkını vererek kullanan bir kişi daha görmedim. Smiley herif sunulan özelliklerin neredeyse tamamını kullanıyor.
icloud ile mac - ipad - iphone full senkron çalışıyor.
safaride ki tab ları bile senkron adamın.
daha neler neler.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: