Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:44:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: LİSK takip  (Read 30799 times)
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
August 01, 2016, 01:24:47 PM

Dün son ICO lari daüittilar. Belki ordan payini alan lsk dan cikmistir.
Yada Anakonu basliginda birileri tam 30 dk öce birseyler yazmis." bu yaziyi yazdiktan 30 saniye sonra lsk dan cikip etc ye giriyorum" diye. Belkide o eleman satti.
3-3.5k den alanlar sansli. 2 Dk da % 30 civari kar etmis oldular.
Önümüzdeki 10-15 gün icersinde Roadmap aciklanacak. O sira mutlaka bir hareketlilik olacaktir.
Suandada tahminim 30-35k dan alanlar karini cebine koyuyor. 40-39k arasi cok gidip gelior
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
August 01, 2016, 01:27:41 PM

özetle malreynald nickli birisi liske inanıyorum fakat yakın zamanda hareket beklemiyorum liskte kaldığım sürece diğer fırsatları kaçırıyorum şimdi etc zamanı kar edersem elimdeki lisk miktarını artırarak geri döneceğim demiş, yaklaşık 350 btclik bir satış yaptı ve anında yeri dolduruldu.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
August 01, 2016, 01:30:54 PM

Poloda 0.0003'e dump yedi aşağı yukarı  -%35-40 gibi. Anında 0.0004'e döndü.
Acil bir haber var mı ?
Biri mal bosaltti.saglam biri bosaltti ama saniyelik bisi oldu.o an liske bakiodum. Ben talep girene kadar tekrar 40 oldu. 40 civarindan surekli aliorum.

Şok oldum ama bende treni kaçırdım tabi  Undecided Trollbox a yazdım haber mi var diye, gelen cevap manidar oldu.
-Asıl uzun süredir haber yok, onda böyle oldu   Cheesy
Doğru söze ne denir

Dün son ICO lari daüittilar. Belki ordan payini alan lsk dan cikmistir.
Yada Anakonu basliginda birileri tam 30 dk öce birseyler yazmis." bu yaziyi yazdiktan 30 saniye sonra lsk dan cikip etc ye giriyorum" diye. Belkide o eleman satti.
3-3.5k den alanlar sansli. 2 Dk da % 30 civari kar etmis oldular.
Önümüzdeki 10-15 gün icersinde Roadmap aciklanacak. O sira mutlaka bir hareketlilik olacaktir.

Roadmap hakkında varsa ayrıntılı bilgi verir misiniz hocam ?
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
August 01, 2016, 01:40:02 PM

Meeting in tamamini burdan okuyabilirsin.

Özetle Roadmap hakkinda soru 16: On Twitter and in a recent Interview, you mentioned that you will be working with Oliver on a shorter roadmap to release. Do you know a ballpark on when that might be released and how far out it will cover (i.e. 3/6/12 months). (Matt/GreXX)

Cevap: We will work on it between the 6th and the 8th of August when I’m finally in Berlin. It will cover the next 5 months of 2016, so it will be a roadmap for the year. The roadmap will contain information about marketing, development, business development, and conference attendance.

Bu 2016 icin kisa vadede olan.
Ben lsk yi alman forumundan takip ediyorum. Max yani kurucusu da alman zaten ve bir lsk delege adi da baya yakin ona ve sürekli bilgileri paylasiyor.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 01, 2016, 01:45:06 PM

Özetle Roadmap hakkinda soru 16: On Twitter and in a recent Interview, you mentioned that you will be working with Oliver on a shorter roadmap to release. Do you know a ballpark on when that might be released and how far out it will cover (i.e. 3/6/12 months). (Matt/GreXX)

Cevap: We will work on it between the 6th and the 8th of August when I’m finally in Berlin. It will cover the next 5 months of 2016, so it will be a roadmap for the year. The roadmap will contain information about marketing, development, business development, and conference attendance.

Ben lsk yi alman forumundan takip ediyorum. Max yani kurucusu da alman zaten ve bir lsk delege adi da baya yakin ona ve sürekli bilgileri paylasiyor.

Teşekkür ederim, insanların beklediği haber bu olsa gerek. Şu aralar gün içi al sat yapmaya da çekiniyordum ama böyle bir yol haritası paylaşılacaksa kenara biraz LISK koymakta fayda var. Umarım piyasada ilgi görür, az ekmek yemedim LISK'ten  Smiley
Bilgi için tekrar teşekkürler, bol kazanç.
Heardalis
Sr. Member

View Profile
August 01, 2016, 01:49:57 PM

Teşekkür ederim, insanların beklediği haber bu olsa gerek. Şu aralar gün içi al sat yapmaya da çekiniyordum ama böyle bir yol haritası paylaşılacaksa kenara biraz LISK koymakta fayda var. Umarım piyasada ilgi görür, az ekmek yemedim LISK'ten  Smiley

Anladigim kadariyla Max yani lsk nin kurucusu bu tarz cok fazla soru geldiginden dolayi bu Listeyi hazirliyor. Yoksa suanda deli gibi Office ve sirketi Avrupa yasalarina uygun bir sekilde kurma derdindeler.
Ben haber geldikce burda paylasmaya calisirim.
Sunu unutmamak lazim. ICO ya 18k dan satisi yapildi. Yani erken alanlar suanda hala kar etmis durumda.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 01, 2016, 02:20:45 PM

Teşekkür ederim, insanların beklediği haber bu olsa gerek. Şu aralar gün içi al sat yapmaya da çekiniyordum ama böyle bir yol haritası paylaşılacaksa kenara biraz LISK koymakta fayda var. Umarım piyasada ilgi görür, az ekmek yemedim LISK'ten  Smiley

Anladigim kadariyla Max yani lsk nin kurucusu bu tarz cok fazla soru geldiginden dolayi bu Listeyi hazirliyor. Yoksa suanda deli gibi Office ve sirketi Avrupa yasalarina uygun bir sekilde kurma derdindeler.
Ben haber geldikce burda paylasmaya calisirim.
Sunu unutmamak lazim. ICO ya 18k dan satisi yapildi. Yani erken alanlar suanda hala kar etmis durumda.

Hatırlamıyorum bir altcoin topiği altında birisi şikayet ediyordu %100-200 ico kazancına, insanımız böyle. Ama LISK yatırımcısına fena kazanç sağlamadı. Poloniex'e eklendiği ilk zaman 18k ya göre %600, daha geçen ay iyi hatırlıyorum 65k, %250 kar sağlamış. Ha, hacim olarak da proje-fikir olarak beklenenden çok aşağıda kaldı, ilk zamanda verilen ilgiyi bir daha bulamadı fakat uzun süredir hakim olan durgunluk bahsettiğiniz roadmap ile gelecektir umarım. Başlık ve yazılarınızı takipteyim.
Heardalis
Sr. Member

View Profile
August 01, 2016, 02:53:15 PM

[/quote]

Hatırlamıyorum bir altcoin topiği altında birisi şikayet ediyordu %100-200 ico kazancına, insanımız böyle. Ama LISK yatırımcısına fena kazanç sağlamadı. Poloniex'e eklendiği ilk zaman 18k ya göre %600, daha geçen ay iyi hatırlıyorum 65k, %250 kar sağlamış. Ha, hacim olarak da proje-fikir olarak beklenenden çok aşağıda kaldı, ilk zamanda verilen ilgiyi bir daha bulamadı fakat uzun süredir hakim olan durgunluk bahsettiğiniz roadmap ile gelecektir umarım. Başlık ve yazılarınızı takipteyim.
[/quote]

Olurmu. Ilkn 2 gün 120-130k bandindaydi. Uzun bir süre de 60-80k arasinda gidip geldi. ICO ya katilanlar 2-3 ayda inanilmaz paralar kazanmis oldu bu.
Birde yatirimciyi en cok cekindiren olay ilk 100 delegeye dagitilmasi düsünülen 15 milyon lsk.
Cok tepki var bu konuda.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 01, 2016, 06:29:22 PM

Olurmu. Ilkn 2 gün 120-130k bandindaydi. Uzun bir süre de 60-80k arasinda gidip geldi. ICO ya katilanlar 2-3 ayda inanilmaz paralar kazanmis oldu bu.
Birde yatirimciyi en cok cekindiren olay ilk 100 delegeye dagitilmasi düsünülen 15 milyon lsk.
Cok tepki var bu konuda.

Ben fazla yabancı kaynak takip etmediğim için local forumdan bob aday olup kampanya başlatmıştı, ordan haberim var. İnsanlar da haksız sayılmazlar çekinmekte, 6-7k btc değerinde bir meblağ söz konusu. Birde eşit oy olmaması üzücü, seçmenlerin elinde bulunan lisk sayısına orantılı olarak oy hakkı var. Bu da demek oluyor ki elinde çok parası olanın daha çok olacak. Umarım açıklanan planda bunlara da yer verilir.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 02, 2016, 07:47:12 AM

dün 350btclik dumplayan kişi etc den 60btc yapmış bile. etc 0.01 olunca cıkıcakmıs sanırım. lisk konusundan anladıgım kadarıyla. hızlı bir sekilde ve konuları atlayarak okudum. ondan yanlıslıkta olabilir.ve cıktıktan sonra liske geri dönecekmiş.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 02, 2016, 10:01:45 AM

dün 350btclik dumplayan kişi etc den 60btc yapmış bile. etc 0.01 olunca cıkıcakmıs sanırım. lisk konusundan anladıgım kadarıyla. hızlı bir sekilde ve konuları atlayarak okudum. ondan yanlıslıkta olabilir.ve cıktıktan sonra liske geri dönecekmiş.

Ben elime btc geçtikçe 40 altında lisk almaya devam ediyorum. İş anada bindi artık.
cabsav
Legendary
*

View Profile
August 02, 2016, 10:04:35 AM

Ben elime btc geçtikçe 40 altında lisk almaya devam ediyorum. İş anada bindi artık.
onumuzdeki gunlerde roadmap acıklanacak. adam akıllı bir roadmap ile ucusa gececektir. aylardır hacim olarak hep ilk 5 icerisinde poloda.(nadir altına dustugu oldu)
ben ufak al satlarda hem eldeki miktarı artırıyorum hemde maliyet dusuruyorum. emin değilim ama maliyetim 40k nın altına indi. 50k ustune attıgı zaman cıkıp bir sure dinlenicem ama tahminim hareket basladıgında 1mbtc görecek tekrar.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 02, 2016, 07:10:56 PM

Öyleyse LISK e yatırıma devam edelim ama BTC'nin dolar karşısında değer kaybetmesine kayıtsız kalması totalde zarara uğratabilir böyle giderse.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
August 02, 2016, 07:17:40 PM

Lisk 30 un altına iner bir kaç güne. Bir haftaya yakında 29-33 aralığında seyreder. İyice silkelendikten sonra 45 civarına kadar pumplarlar. Belki daha da yukarı.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 02, 2016, 08:28:59 PM

Lisk 30 un altına iner bir kaç güne. Bir haftaya yakında 29-33 aralığında seyreder. İyice silkelendikten sonra 45 civarına kadar pumplarlar. Belki daha da yukarı.

Bitcoinin de değer kaybettiği şu vakitte çok iyi olmaz bu. Roadmap'e kadar 40 tan kapatmayı başarırsa, durdurmak zor olur. Umalım öyle olsun, yoksa btc bazında kazanıp realde fark eden olmayacak.
cabsav
Legendary
*

View Profile
August 03, 2016, 06:28:56 AM

Bitcoinin de değer kaybettiği şu vakitte çok iyi olmaz bu. Roadmap'e kadar 40 tan kapatmayı başarırsa, durdurmak zor olur. Umalım öyle olsun, yoksa btc bazında kazanıp realde fark eden olmayacak.
40 üstüne atmayı başardı. bakalım burada kalabilecekmi.30lu rakamları hic sevmemiştim. 50yi görsek herkeste bir rahatlama olacak.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 03, 2016, 07:13:54 AM
Last edit: August 03, 2016, 08:22:57 AM by thebitstreet

40 üstüne atmayı başardı. bakalım burada kalabilecekmi.30lu rakamları hic sevmemiştim. 50yi görsek herkeste bir rahatlama olacak.

Evet, dün 32-33 seviyelerinde çok dolandı ve alım fırsatı verdi. Şimdi kısa vadeli alıcısının da yüzünü güldürdü. Şu karışık ortamda nasıl hareket eder belli değil ama gün içinde 40 altından sıksık alım fırsatı verecek tahmin ediyorum.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 03, 2016, 07:18:01 AM

dün 36 dan aldıklarımı bu gün sabah 40 dan verdim. şimdi pusudayım gevşerse yeniden 36 ya yeniden alıcam kısmetse.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
August 03, 2016, 10:07:40 AM

dün 36 dan aldıklarımı bu gün sabah 40 dan verdim. şimdi pusudayım gevşerse yeniden 36 ya yeniden alıcam kısmetse.

Hacim çok düşük, ETH de aşağı kırıldı. Yine onla paralel seyrederse alım fırsatı verecek.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
August 03, 2016, 07:06:14 PM

Sindire sindire aşağı çekilmeye devam ediyor gibi. +%9 ile 38 lerde şu an. 1 ileri 2 geri yapmaya devam ederse daha da çekilip, tekrar 37-38 lere atması lazım.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████