Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:29:05 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: LİSK takip  (Read 30799 times)
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
August 21, 2016, 06:16:25 PM

Roadmap aciklandi.
https://blog.lisk.io/lisk-development-roadmap-5afc4cd0612e#.fz0xl9pwf

bakalim nasil bir etkisi olacak.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
August 21, 2016, 06:21:03 PM

Lisk bence beklendiği kadar ilgi görmedi. Bir miktar artış getirir; yinede daha zamanı var kendilerini henüz ispatlamadılar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 22, 2016, 06:33:53 AM

bir kısım pump bekliyor bir kısım dump. cıktıgından beri ilk 5 coin arasından hic dusmedi poloniexte. roadmap acıklandı. son 1 haftadır dip noktası bir gun oncenin ustune cıkıyor.bugunde 50k ustunde kalırsa belki gumbur gumbur pump gelmez ama 1-2k yukseliş gunluk devam edebilir. satan sayısı azaldı.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 22, 2016, 07:29:08 AM

ve nihayet dellendim ve elimdeki tüm lisk leri sattım.
Aylardır ilk defa %100 btc deyim.
ben sattım ya yükselir şimdi bu Smiley
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
August 22, 2016, 07:40:10 AM

Bekledigim haber geldi. Helal be. Beyler kemerleri baglayin. Ucusa geciyoruz
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
August 22, 2016, 07:43:11 AM

hemen tapuya geçiyorum  Grin
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
August 23, 2016, 08:38:11 AM

hemen tapuya geçiyorum  Grin

ekiller
Legendary
*

View Profile
August 23, 2016, 12:03:00 PM

LSK lastik patlattı
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
August 23, 2016, 12:20:16 PM

LSK lastik patlattı
pump gelecegi falan az cok kestiriliyor. pumpin siddetine gore girilip girilmeyecegi belliydi. dun monero vardi mesela. girseydin parayi 1.5 katina cikariyodun. neyseki bu treni yakaladim ben. pump hizli degilse girmeyin.
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
August 23, 2016, 02:39:21 PM

LSK lastik patlattı
pump gelecegi falan az cok kestiriliyor. pumpin siddetine gore girilip girilmeyecegi belliydi. dun monero vardi mesela. girseydin parayi 1.5 katina cikariyodun. neyseki bu treni yakaladim ben. pump hizli degilse girmeyin.
Pump geleceğini nasıl kestiriyorsunuz?
Pump un şiddetinden kastınız, kısa sürede ℅ olarak  fazla artması mı yoksa işlem hacmi mi?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Pumpsx
Sr. Member

View Profile
August 23, 2016, 02:47:00 PM

LSK lastik patlattı
Pump un şiddetinden kastınız, kısa sürede ℅ olarak  fazla artması mı yoksa işlem hacmi mi?
poloya gir. ordaki grafige bak. yukari dogru hep yesil grafikler varsa gir. baktin kirmizi oldu. eger kirmizi kucukse bekle. biraz daha buyuduyse cik. coinmarketcap.com dan bak market cap 70 milyon olunca gir. monero icin konustum.
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
August 23, 2016, 03:36:55 PM

LSK lastik patlattı
poloya gir. ordaki grafige bak. yukari dogru hep yesil grafikler varsa gir. baktin kirmizi oldu. eger kirmizi kucukse bekle. biraz daha buyuduyse cik. coinmarketcap.com dan bak market cap 70 milyon olunca gir. monero icin konustum.
Sizin baktığınız grafikte her mum çubuk yarım saat mi, 2 saat veya 1 günü mü gösteriyor.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Pumpsx
Sr. Member

View Profile
August 23, 2016, 03:54:57 PM

LSK lastik patlattı
Sizin baktığınız grafikte her mum çubuk yarım saat mi, 2 saat veya 1 günü mü gösteriyor.
yarim saat. girilmesi icin yeni bi high yapmasi lazim ya da yesil yesil hizlica artmasi gerek. yeni bi high yapinca da dikkatli ol. insanlar yeni high yapti bundan sonra cikmaz diye dusunup elindekini satabiliyor da.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 24, 2016, 06:59:19 PM

LSK lastik patlattı
yarim saat. girilmesi icin yeni bi high yapmasi lazim ya da yesil yesil hizlica artmasi gerek. yeni bi high yapinca da dikkatli ol. insanlar yeni high yapti bundan sonra cikmaz diye dusunup elindekini satabiliyor da.

Teknik analiz lisk te işe yarıyor mu gerçekten?
bu grafiği nasıl yorumlamak gerektiğini bir yazarmısınız foruma
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
August 24, 2016, 06:59:34 PM

Dayanamadım yeniden aldım.

50 den sattıklarımı 46 dan geri aldım azıcık kıpırdakı 47500 den sattım.
az gevşedi 46300 den yeniden aldım bekliyorum Smiley
btc de duramıyorum huyum kurusun.
ekiller
Legendary
*

View Profile
August 31, 2016, 02:43:42 PM

LSK içi güncel son düşünceleriniz nedir ?
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
August 31, 2016, 02:50:34 PM

arada satıp hemen altından geri alıyorum. beklentimiz bitmedi lisk te.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 31, 2016, 04:38:06 PM

buyuk balinalar var liskte. suan fiyatı 43-46 arasında tutmak işlerine geliyor 43 altına sarkınca hemen tepki geliyor 46 ustune cıkıncada benzer tepki geliyor. pumpı baslayınca cok sert yukseleceğini dusunuyorum. 2000 btclik lisk tutan,tutmayı gectim poloda duvar cekenler var. 43 al 45sat gunluk kar bırakır suan icin.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
August 31, 2016, 07:03:57 PM

buyuk balinalar var liskte. suan fiyatı 43-46 arasında tutmak işlerine geliyor 43 altına sarkınca hemen tepki geliyor 46 ustune cıkıncada benzer tepki geliyor. pumpı baslayınca cok sert yukseleceğini dusunuyorum. 2000 btclik lisk tutan,tutmayı gectim poloda duvar cekenler var. 43 al 45sat gunluk kar bırakır suan icin.

Söylediğiniz 43-47 arası dalgalanmadan fayladalanarak sadece LISK işlemlerinden 7 gün içinde %15 sermaye artırdım. Uzun süre tutmaya içim el vermiyor geçen gün 2k satış duvarı ören abi yüzünden. Hatırlarsak geçenlerde biriside böyle LISK ten çıkıp ETC ye girmişti ve tarihi dump yeyip, ardından 3 gün zor toparlamıştı.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 31, 2016, 08:53:24 PM

Söylediğiniz 43-47 arası dalgalanmadan fayladalanarak sadece LISK işlemlerinden 7 gün içinde %15 sermaye artırdım. Uzun süre tutmaya içim el vermiyor geçen gün 2k satış duvarı ören abi yüzünden. Hatırlarsak geçenlerde biriside böyle LISK ten çıkıp ETC ye girmişti ve tarihi dump yeyip, ardından 3 gün zor toparlamıştı.

Keşke böyle anlara denk gelip lisk alabilsek. Smiley güzel fırsat yakalamışınız.
Darısı bizim başımıza
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: