Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:24:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex Widthdraw Sorunu  (Read 4057 times)
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 29, 2016, 08:28:27 PM

Merhaba arkadaşlar, Polo da 29.05.2016 23.00 dan beri hiç bitcoin çekmeyi deneyen oldu mu? Ben 1  btc çektim, bana transfer yapıldı dedi. Verdiği adreste yarım saat bekledim ama oluşturdum ve tamamlandı dediği Transaction ID lerde hiç birşey gözükmüyor. Blockchain de filan öyle bir TX bulunamadı diyor.
Böyle sorun yaşayan oldu mu ? Support a da yazdımda dönüşü bazen 24 saat sürüyor

signature not found.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 29, 2016, 08:35:00 PM

Sorun devam ediyor 35 dk oldu.

signature not found.
worthyou
Sr. Member

Activity: 335
Merit: 250

View Profile
May 29, 2016, 08:42:31 PM

Başka bir blockexplorerdan bakmayı deneyebilir misin? Bazen txlar blockchain ile uyumlu olmuyor.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 29, 2016, 08:48:44 PM

poloda bugun yavaşlık var benim çekim de yaklaşık yarım saat sonra gönderildi.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 29, 2016, 08:53:28 PM

Baktım başka yerlerden de uzun sürünce, TX daha yeni düştü 50 dk da düştü gerçekten komik bir süre. Daha bunun confirmation süresi var.
Yok Gatecoin olayı gibi olur farketmezler işlemler sapıtır filan, kar ediyoruz derken topyekün eldekiler gider diye çekiniyorum artık güven olmuyor hiç bir yere.

signature not found.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 29, 2016, 08:58:44 PM

3 confirm için 1 saatten fazla bekledim bugun bitcoinin bu confirm olayı can sıkıyor çoğu zaman shapeshift ile ethere çevirip transfer yapmayı tercih ediyorum 5 dakidada confirmler halloluyor
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 29, 2016, 09:06:29 PM

3 confirm için 1 saatten fazla bekledim bugun bitcoinin bu confirm olayı can sıkıyor çoğu zaman shapeshift ile ethere çevirip transfer yapmayı tercih ediyorum 5 dakidada confirmler halloluyor
Zaten o ayrı bir dert, 5 dk da etherde yapıyor mesela, madem o kadar çabuk oluyor btc de niye 10 diye baştan belirlenmiş

signature not found.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 30, 2016, 04:18:32 AM

Az önce denedim. email onayına tıkladıktan 1 dk sonra bitcoin.i kişisel cuzdanıma gonderdiler. Network de o kadar hızlı ki ilk blokta onay aldı. Bu kadar hızlı beklemiyorum. demek ki zaman zaman polo geç göndermeleri yogunluktan vss oluyor.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
May 30, 2016, 04:51:29 AM

Bugüne kadar poloda hiç withdraw sorunu yaşamadım, 2 kere farklı coinde deposit sorunu yaşadım o da cryptsy kaynaklıydı.
Bu konuda poloniex çok iyi, umarım diğer exchangeler gibi bu da batma vs. olayları yaşamaz.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 30, 2016, 06:52:53 AM

hemen hemen hergün işlem yapıyorum. hiç sıkıntı yaşamadım bazen pendingde işlem 5dakikaya kadar bekliyebiliyor ama haricinde yarım saati geçen hiç işlemim olmadı. işlemlerim genelde 0.1 btc civarlarında oluyor.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
May 30, 2016, 07:14:17 AM

Ben 1 kere sıkıntı yaşadım minergate den gönderdiğim coinlerin gitmesi biraz geçikmişti. Onun haricinde çok hızlı işlem yapıyorlar. Dün kazdığım eth leri poloya gönderdim 5 dk sonra hesaptaydı.
Polo şuan coin borsa merkezi gibi oldu. Bende hayret ettim giripte batırmadığım bir yer; tabi şimdilik. Cheesy
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
May 30, 2016, 11:15:14 AM

Bu araalr farklı farklı durumlarla karşılaştımda arada insanı tedirgin ediyor. Geçen gün de yatırdığım btc tutarı konfirmasyonları 20 dk da tamamladı ama poloniex e 1 saat düşmedi, normalde bir onay ilekabul ediyor hiç bekleyen işlemlere bile düşmedi. Bu tarz aksaklıklar görünce şüpheyle bakıyorum da evet şimdilik bir sıkıntımız yok geç oldu ama herşey yolunda gözüküyor

signature not found.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
June 08, 2016, 11:19:53 PM

poloda 2 saattir aynı durumu yaşıyorum ben de

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 09, 2016, 11:39:16 AM

Polodada ben yavaşlık seziyorum sanki herkesde oluyormu bilmiyorum ama ağırlaştı iyice ben Withdraw olayını daha hiç denemediğim için bilemiyorum.
M.Cnl
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
June 09, 2016, 02:22:22 PM

Arkadaşlar merhaba poloda deposıst & wıthdrawals a girdiğimde aşağıda kırmızı kutucuk içinde

ATTENTION REQUIRED
Please see your Profile page for an important message about your verification stat

Uyarısı alıyorum hesabım iki aşamalı onaylı 3. Aşama için kimlik fotoğraflarını vs atımıştım ama onaylamadılar.. Bende üstüne düşmedim aylardır kullanıyorum sıkıntı yok ama son bi kaç gündür bu uyarıyı almaya başladım yardımcı olabilecek olan varsa memnun olurum
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
June 10, 2016, 11:45:04 AM

Polodada ben yavaşlık seziyorum sanki herkesde oluyormu bilmiyorum ama ağırlaştı iyice ben Withdraw olayını daha hiç denemediğim için bilemiyorum.
her zaman değil ama bazen denk geliyor dün mesela bitcoin çektim hemen geldi bugun lisk çektim 1 saattir pendingde bekliyor ya onaylar manuel yada ellerinde coin yok.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
June 10, 2016, 11:46:41 AM

her zaman değil ama bazen denk geliyor dün mesela bitcoin çektim hemen geldi bugun lisk çektim 1 saattir pendingde bekliyor ya onaylar manuel yada ellerinde coin yok.

liskte yavaşlar, kimileri borsaların ellerindeki liskle delege seçimlerine katıldıklarını söylüyor, doğruluk payı olabilir.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
June 10, 2016, 11:50:23 AM

liskte yavaşlar, kimileri borsaların ellerindeki liskle delege seçimlerine katıldıklarını söylüyor, doğruluk payı olabilir.
yobit olsa neyse kesin yapıyordur o dolandırıcı ipneler ama polonun uğraşacağını sanmam dünde lisk çekmiştim 2  3 dakika sürmemişti
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
June 10, 2016, 09:09:49 PM

yobit olsa neyse kesin yapıyordur o dolandırıcı ipneler ama polonun uğraşacağını sanmam dünde lisk çekmiştim 2  3 dakika sürmemişti

Ben de sabahtan beri bekliyorum 50 lisk i transfer edemedim bir türlü poloniex den ticket da açtım hala cevap yok.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
June 10, 2016, 09:14:55 PM

Elmdeki XDN lere el konulmadan önce satmak için poloniex e gönderdim ancak payment id yi tutup message kısmına yazmışım. ticket açtım ama arayıp soran yok 2 gün oldu Sad
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: