Bitcoin Forum
June 14, 2024, 03:15:43 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni ANTMINER S9 First Batch...  (Read 5786 times)
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
June 10, 2016, 09:21:05 AM

Yine de mevcut BTC fiyati ve zorluk seviyesinde ayda 600 dolar birakiyor gibi gorunuyor.
1364 watt ayda 231 euro elektrik faturasina denk geliyor burda, o da 261 dolar eder.
Ayda 339 dolar kar birakir yani. O da giderek azalir zorluk artisindan dolayi.

2689$'i geri kazanmamiz minimum 8 ay yani.
BTC fiyatinin sabit kaldigini varsayarsak..

petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
June 10, 2016, 09:24:04 AM

bir ay sonra birakacagi rakam, 300 dolar civari olur aylik, o da her ay 20% azalarak devam eder, bir kac aya kadar da zarar  yazmaya baslar.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
alinazik
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
June 10, 2016, 09:34:16 AM

forumda, güneş enerjisi, rüzgar gülü , yada manyetik enerjiden elektrik üretip mining yapan var mı acaba. muhtemelen başka türlü para kazanmak imkansız. bedava elektrik oldukdan sonra s7 ile bile para kazanılır. bu arada kaçak elektirk kullananların allah belasını versin Smiley
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
June 10, 2016, 09:36:59 AM

bir ay sonra birakacagi rakam, 300 dolar civari olur aylik, o da her ay 20% azalarak devam eder, bir kac aya kadar da zarar  yazmaya baslar.
aynen öyle abi, neyse bir kaç ay sonra madencilik konularını da forumun tozlu kısımlarına uğurlamaya başlayacağız,
şimdilik katlanacağız yapacak bir şey yok
caspit
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
June 10, 2016, 10:19:30 PM

Tam yemek yerken gördüm konuyu içine ettiler şimdi adamlar kullanıp kullanıp bize postaladıklarını cümle alem biliyor btc bitince değeri de düşer başka coin ler kazmaya başlarlar bence...
NetAlp
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
June 23, 2016, 06:58:34 PM

Niye çıkarmasınlarki.
yarın s10 çıkar onu satarlar s11 çıkar onuda satarlar.
Alıcısı olmasa uğraşmazlar zaten.

▄▀▀▀▀▄▄
          █   █▄  ▀▀▀██▄▄
       ▄▄▀▀█  ██  ▄ ▄▀▀▀ ▀▀▄▄
 █▄▄▄██▀ ▄▄██▀▀      ▐███▄ ▀ ▀▀▄
  ▀██▄    ▀▄    ▄ ▄  ▀▀▀▀▀█    ▄██
    ▀███▄▄▄▄▄  █▌ ▀▀▄▄▄  ▄█     ▐█
   ▀▄▄ ██▀▀   ███▄▄▄▄▄▄  █▄▄    █▀
     █▌ ██    ▐████▀▀   ▄██▄▄▄▄██
      ▌ ▐█   █ ▀▄    ▄ ▐██▀    ▀
        █▀  █    ▀     ▐██
       ▄▀ ▄▀    ▄▄▄▄▄   ▀▀████
      ▄▀    ▄█▄█▀▀▀▀▀▀▄     █▀
    ▄▀   ▄█▀▀█▀        ▀█▄▄▀
 █     ▄█▀              ▀
██   ▄█▀
█▀ ▄█▀
██▄██
▀███
 ▀██
  ▀█
Tigereum             ▀▀▄▄
                ▀█▄▄
▀▄▄      ▄▄       ▀█▄▄
  ▀█▄     ▀█▄       ▀██▄
    ▀█▄    ███▄▄     ▀██▄
      ██▄▄   ▀███▄    ▀██▄
       ▀█▄▄    ████   ▀▀██▄
        ███    ▀████   ▐███
        ▀██▄    ████▄   ████
        ████    ▀████▌   ▐██▄
         ▀███    ▀███    ▐███▐
          ▀███    ▀███     ███
          ▀████    ▀███     ██▄
            ███      ██      ██▄
             ███      █▌      ███
              ▀█▄      █       ██
               ▀█▄▄     ▀       █▄
                ▀█▌              ▀
                 ▀█
                  ▀▄
              ' WHITEPAPER '             
Join Us on Telegram
Facebook   Twitter   Linkedin
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 27, 2016, 12:07:39 PM

acaba bu cihazı kaç  ay önce geliştirip, ekmeğini yiyip satışa sunuyorlar Smiley hiç merak eden oldumu 
S7 leri satmaya basladiklarinda bunu kullanmaya baslamislardir.karliligi azalmaya baslayinca halka gazliyorlar

bu yüzden mining pek mantıklı değil bence, adamlar tavukun butlarını yiyip kemiğini atıyor bizde onların attığı kemiklerdeki kalan etleri yiyoruz Smiley üstüne bir de para veriyoruz

işte madenciliğin tanımı bu  Grin
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
June 29, 2016, 08:57:44 AM

acaba bu cihazı kaç  ay önce geliştirip, ekmeğini yiyip satışa sunuyorlar Smiley hiç merak eden oldumu 
S7 leri satmaya basladiklarinda bunu kullanmaya baslamislardir.karliligi azalmaya baslayinca halka gazliyorlar

bu yüzden mining pek mantıklı değil bence, adamlar tavukun butlarını yiyip kemiğini atıyor bizde onların attığı kemiklerdeki kalan etleri yiyoruz Smiley üstüne bir de para veriyoruz

Konunun ortalarına doğru birisi çıkup "Kendi Asiclerimizi Yapalım." dicek sandım okadar hararetlenme var.
mortuu
Full Member

Activity: 196

View Profile
July 02, 2016, 08:59:03 PM

Konunun ortalarına doğru birisi çıkup "Kendi Asiclerimizi Yapalım." dicek sandım okadar hararetlenme var.

Çok yeniyim bu konularda fakat konuyu okurken aklımdan ciddi şekilde geçti, hatta forumda böyle bir şey yapan var mı diye bakınırım birazdan Smiley
ermankeskin
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 04, 2016, 10:03:19 AM

s9 un alternatifini üreten başka firmalar yok mu
antminer dan önce piyasa süren firmalar
zaman kazanmak açısından soruyorum
petahashminer
Legendary
*

View Profile
July 04, 2016, 08:10:19 PM

var elbet, ancak tabiki fiyatlari asagi yukari ayni olmakla beraber, yine roi olamayan cihazlar. bu cihazlar ortalama diff artisi 4% olsa bile roi yapamiyorlar. 10% lik bir ortami dusunun.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Seyhmus
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
July 16, 2016, 11:03:56 PM

Arkadaşlar öneriyor musunuz 5- 10 adet alsam şu durumda çok iyi gibi gözüküyor?
citydance
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
July 17, 2016, 08:11:39 AM

Daha çalışmaya başladılar mı belli değil ki hash oraninda bir  artışsöz konusu değil , belki yarılanmadan sonra kademeli olarak devreye sokup , madenciliği bırakanların açığını kapatıyorlardır.
pisquare
Sr. Member

Activity: 395

View Profile
July 19, 2016, 06:16:19 AM

forumda, güneş enerjisi, rüzgar gülü , yada manyetik enerjiden elektrik üretip mining yapan var mı acaba. muhtemelen başka türlü para kazanmak imkansız. bedava elektrik oldukdan sonra s7 ile bile para kazanılır. bu arada kaçak elektirk kullananların allah belasını versin Smiley

Ürettiğin elektriği devlete sat.Niye mining yapacaksın?
pisquare
Sr. Member

Activity: 395

View Profile
July 19, 2016, 06:20:07 AM

Ben 1 tane aldım.0 ürün ve 0 güç kaynağı yandı.Aldığım kişi paramı geri verdi.Kendisi değişime gönderdi.Akıbetini bilmiyorum.
citydance
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
July 19, 2016, 09:29:59 AM

Ben 1 tane aldım.0 ürün ve 0 güç kaynağı yandı.Aldığım kişi paramı geri verdi.Kendisi değişime gönderdi.Akıbetini bilmiyorum.
aldığınız kişi Tr den aracılık falan yapan biri anladığım kadarı ile , çalıştırma fırsatı bulamadınız mı ürünü ? Çalıştırabildiyseniz bizede birkaç bilgi verirseniz ii olur.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
July 20, 2016, 07:45:03 PM

Tabikide adamlar önce kendilerine kazıp sonra satıyor. Buna pek şaşırmamak gerek.Sorun cihazların gerçektende dedikleri özelliklere sahip olup olmadığıdır.Ona görede roi durumunu hesaplayıp riskleri ile beraber bu işe girer ya da girmezsiniz.
petahashminer
Legendary
*

View Profile
July 22, 2016, 07:25:54 AM

Tabikide adamlar önce kendilerine kazıp sonra satıyor. Buna pek şaşırmamak gerek.Sorun cihazların gerçektende dedikleri özelliklere sahip olup olmadığıdır.Ona görede roi durumunu hesaplayıp riskleri ile beraber bu işe girer ya da girmezsiniz.

cihazlarin ozelliklerinde bir hile veya aldatma durumu yok, tum cihazlarin specleri uygun guc kaynagi kullanildiginda yazan hash degerini veriyor. sorun fiyatlarin astronomik olmasi, hele ki trye getirmeye calisana cifte kavrulmus ucret var.

beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 29, 2016, 10:33:26 PM

7300tl fiyat girmişler, hadi gözden çıkardın aldın. nasıl gelecek, gümrüğüdür, kargosudur oooo, yaş iş.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
July 29, 2016, 10:34:47 PM

Ben karlı olduğunu düşünüyorum

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: