Bitcoin Forum
May 27, 2024, 12:29:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Batman v Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition Tanıtım Videosu Yayınlandı  (Read 275 times)
ridewithme (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
June 03, 2016, 07:05:31 PM

Batman v Superman: Dawn of Justice'ten yarım saat daha uzun olan Ultimate Edition'ın tanıtım videosu yayınlandı.

Son zamanların en çok ses getiren filmlerinden birisi olan ve çizgi roman okuyucularının uzun zamandır beklediği süper kahraman filmi olarak nitelendirebileceğimiz Batman v Superman: Dawn of Justice, eleştirmenlerin yorumları ve filmi anlamayan kitlenin anlamaya veya okumaya zahmet etmemesi nedeniyle hedeflediği noktaya ulaşamadı. Buna rağmen izleyen birçok kişinin sevdiği ve takdir ettiği filmin normalinden daha uzun olan Ultimate Edition'ından ilk tanıtım videosu geldi.

2 saat 33 dakika süren filmin Ultimate Edition'ı yaklaşık 3 saat, yani yarım saat daha uzun. Yapımcıların söylediğine göre +18 sahnelerin bulunduğu, daha açık ve kanlı olan Ultimate Edition, filmin bazı noktları hakkında izleyenleri daha iyi bir şekilde aydınlatıyor. Örneğin (bundan sonrası spoiler) Superman'in çöle gittiği ve sevgilisini kurtardığı sahnenin devamında kahramanımızın bir füze ile baş etmek zorunda kaldığını görüyoruz. Aynı zamanda Batman'in de görmediğimiz dövüş sahneleri olduğunu görüyoruz (yeeeey).

28 Haziran'da Digital HD olarak elde edebileceğiniz Ultimate Edition'ın Blu-Ray versiyonu için 19 Temmuz'a kadar beklemeniz gerekiyor.

video : https://youtu.be/8AO19XY2rqc

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: