Bitcoin Forum
May 18, 2024, 01:16:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Geceleri Sokakları Dolaşıp Arabaları Kartonla Modifiye Eden İşsiz Adam  (Read 1094 times)
ridewithme (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
June 05, 2016, 06:19:37 AM

Bir sabah işinize gitmek için aracınıza doğru yöneliyorsunuz, ancak karşılaştığınız manzara ile şok oluyorsunuz. Birisi arabanızın sağına soluna karton yapıştırarak modifiye etmiş. Hem de gayet estetik bir biçimde. Ne düşünürdünüz?

İşsizlik ile yaratıcılık arasında son derece ince bir çizginin bulunduğunu daha önceden söylemiştik. Hatta yaptığımız bazı haberlerde bunun canlı örneklerini sizlere sunmuştuk. Ancak insanoğlunun yaratıcılığı bitmek bilmediği için bu haberlere sürekli yenileri de eklenmekte.

Bu duruma son örnek Amsterdam'dan geliyor. Fotoğrafçı Max Siedentopf, sabaha karşı saatlerde Amsterdam sokaklarında gezerek oldukça enteresan bir çalışma ortaya koymuş. Birkaç parça karton ve bant ile şehrin sokaklarında dolaşan Siendentopf, gözüne kestirdiği araçları bu kartonlar ile oldukça başarılı bir şekilde ''modifiye edip'' resimlerini çekmiş. Ortaya çıkan sonuç ise tam anlamıyla mükemmel.

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
June 05, 2016, 08:50:31 AM

adami bulur polise teslim ederdim,

onlar muayenesini yaptiktan sonra , akil hastanesine sevk ederlerdi heralde.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
arancra
Sr. Member

Activity: 448

View Profile WWW
June 05, 2016, 09:04:09 AM

Ağır işsiz dedikleri böyle oluyor herhalde. Adam işsizliğin dibine vurmuş resmen. Ama fena da değil yaptıkları =)

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
June 05, 2016, 09:06:57 AM

Ağır işsiz dedikleri böyle oluyor herhalde. Adam işsizliğin dibine vurmuş resmen. Ama fena da değil yaptıkları =)
.d aynen HEAVY işsiz aq
perfectmoneywallet
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
June 05, 2016, 09:32:16 AM

gerçekten  arabaları iyi modfiye etmiş  dikkat ederseniz genellik bilgili olan insanlar hep işsiz kalıyor adam belkide otomotiv sektöründe çalışmış bi elemandır kim bilebilirki

twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 05, 2016, 01:01:43 PM

Sarı seat baya gercekci olmus. Arabaya zarar vermediği surece sıkıntı yok bence. Sabah arabamı ole gorsem gulerdim heralde. Zarar gelmediği taktirde
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
June 05, 2016, 01:09:39 PM

Sarı seat baya gercekci olmus. Arabaya zarar vermediği surece sıkıntı yok bence. Sabah arabamı ole gorsem gulerdim heralde. Zarar gelmediği taktirde

bantlar ile tutturmus bir zarar gelecegini sanmıyorum cok eglenmiş olmalı bunları yaparken Smiley) şahsen ben bakarken eglendim
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 05, 2016, 02:46:29 PM

adami bulur polise teslim ederdim,

onlar muayenesini yaptiktan sonra , akil hastanesine sevk ederlerdi heralde.
arabaya zarar gelmedıgı surece bole masum bır sey ıcın polıse vermek nedır yahu dusuncenız degısmellı Cheesy  ben sahsen resım cekılıp yola bole dewam ederdım Cheesy
formator
Sr. Member

Activity: 285

View Profile
June 05, 2016, 05:56:00 PM

Türkler yapmıştır ya serbest diye abartıyolar biraz içmeyi :d
simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
June 05, 2016, 06:24:14 PM

Adam yaratıcıymış ülkeler arasında ki işsizlerin yaptığı uğraşlara dikkat çekmek isterim bizim ülkemizde adam işsiz kaldıysa karton toplayıp para kazanmaya çalışır evine ekmek götürmek ister elin gevuru da gider kartonları alıp elinde taşır modifiye edecem resmini çekecem diye saatlerce uğraşır gelişmiş ülkenin işsizliği bu oluyor sanırım birde hadi diyelim kafayı kırdın türkiyedesin yaratıcılığın tuttu herifin birinin arabasına bunu yaptın ya aklıma şakacının yaptığı bir şaka geldi şimdi adam arabayı yalandan boyadı diye adamı aracın şöförü hastanelik etmişti Smiley yani ülkemizde bu tarz yaratıcılıklar ya hastanede ya hapishanede biter
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 05, 2016, 08:33:32 PM

Adam bence gayet yaratıcıymış yaptıklarına baksanıza 3 resimdekine bayıldım bu arada Subaruya benzemiş araba. Grin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: