Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:36:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC ile Satılık Chevrolet Aveo 2012 Sedan LTZ 1.3 turbo dizel 95 beygir  (Read 443 times)
tezcatcatl (OP)
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
June 09, 2016, 10:36:15 PM

Merhaba arkadaslar. 7500kmde bir yag degistirip bakim yaptigim, cok cok nadir olarak trafikte, 3.5 yil Hollanda yollarinda (trafik nadir bilmeyiz pek) kullandigim aracimi satmak istiyorum. (Araç TR plaka.)

Arac 104.000km'de 1.3 dizel LTZ Sedan siyah 95 beygir. 104.000 kmnin rahat 90.000i avrupa otoyollarinda, tek sofor ile yapildi.
Araca yeni pasta - cila cektim. Icinde bir kez dahi sigara icilmedi.
7500kmde bir en kaliteli motor yaglari ile mevsimine gore degisim yaptim.
Sanziman yagini 100.000kmde keyfi olarak degistirdim (castrol bot402 esdegerinde kullanim kitapcigina uygun bir yag ile)
Fren diskleri ve balatalari 95.000kmde yenilendi.
Gene 95.000kmde yeni Goodyear efficient grip performance lastikler takildi.
Uzerinde M-tec 6000k xenonlar var, plaka aydinlatmasi LED, on Led gunduz farlari, far etrafinda kromlar, arka bagaj kromu vs., otomatik 4 cam kapama sistemi var kapilar kilitlenince.
Necvox multimedia sistemi, LCD ekranlı koltuk kafalikları (fılm vs izlenebilir usb aracılıgı ile), cam ruzgarlikları, shark anten, K&N kutu ici hava filtresi, var oglu var yani.. (Hava burda oyle temiz ki hava filtresi pislenmiyor arkadas..)
Yedek fren diskleri, yedek fren balatalari, yedek z-rotlar ve orjinal teyp de var. Klima gazi yeni dolduruldu, motor yagi yeni degisti. Cam silecekleri yeni degisti / bosh marka. Arka fren kampanalar yeni temizlendi, kontrol edildi, cok iyi durumdalar.
Park yerinden cikarken dubaya surtmek disinda hicbir kazasi yok. Hasar kaydi 1500TL, cahilligimden dolayi arabayi ilk aldigimda dubaya surtunce kaskoyu bozmustum. Gene dubaya surttugum icin sol camurluk degisti ve kapi boyandi. Kapinin boyandigi ve camurlugun degistigi sürtme hasarinin oncesi sonrasi fotograflariyla mevcut, her mini onarimin dokumanlari mevcut, istediginiz yerde expertiz yaptirabilirsiniz. Zaten bu arabada boya var diyip fiyat kirmaya calisacak adam mesaj atmasin hic.
Peki neden satiyorsun diyeceksiniz, Tesla model 3 aliyorum 2017 sonunda. Smiley Yoksa aracimdan cok memnunum.

Otobanda 110 km/saat hız ile ortalama yakıt tüketimi 3.5 litre dizel / 100 kilometre. 130km/saat hız ile ortalama tüketim 4.5 litre / 100 kilometre. (Ölçümlerde klima açık.)
Düz yolda gördüğüm maximum hız 202 km/saat. (Almanya, hız sınırı olmayan 3 şerit otoban.)

Arac alip periyodik bakim haric hicbir masraf yapmadan binmek isteyen varsa iletisime gecebilir. Arac suan benimle Hollanda'da. O yuzden anlasma durumunda bir plan yapariz.

Fiyat 36.000TL.

Güncel BTCturk kurundan BTC kabul edilir.

Ornek: Güncel kurdan (1727TL/btc) 20.8454 BTC ediyor.

Resim istenirse yollarım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: