Bitcoin Forum
May 13, 2024, 08:57:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BtcTurk Para Gecikmesi  (Read 1146 times)
mr.karakus (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
June 13, 2016, 01:11:48 PM

Arkadaşlar BtcTurk'e Para Yatırırken Sorun Yaşıyor musunuz ? 2 saat oldu eft ile yollayalı ama para hesabıma halen geçmedi? Problem Nedir bilginiz Var mı ?
1715590647
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715590647
Reply with quote  #2

1715590647
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
June 13, 2016, 01:14:04 PM

1-2 saat daha bekle geçmezse mail at btctürke

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
June 13, 2016, 01:14:57 PM

Arkadaşlar BtcTurk'e Para Yatırırken Sorun Yaşıyor musunuz ? 2 saat oldu eft ile yollayalı ama para hesabıma halen geçmedi? Problem Nedir bilginiz Var mı ?

Yoğunluk Olduğundan Gecikme Yaşanıyor Olabilir.
Siz En İyisi Konuyu : http://destek.btcturk.com/ Adresinden E-Posta Gönderin 'e Gelip Sorununuzu Söyleyin En Azından.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 13, 2016, 01:15:12 PM

dakikalara alıştırıldığımız için saat beklemek sorunmu var algısına kapılmamıza neden oluyor fakat her hangi bir sorun yok son dönemde depositler saatlere yayılmaya başladı bir kaç saat içerisinde hesabınıza geçer geçen hafta bende beklemiştim.
mr.karakus (OP)
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
June 13, 2016, 01:17:51 PM

1-2 saat daha bekle geçmezse mail at btctürke

dakikalara alıştırıldığımız için saat beklemek sorunmu var algısına kapılmamıza neden oluyor fakat her hangi bir sorun yok son dönemde depositler saatlere yayılmaya başladı bir kaç saat içerisinde hesabınıza geçer geçen hafta bende beklemiştim.

Yoğunluk Olduğundan Gecikme Yaşanıyor Olabilir.
Siz En İyisi Konuyu : http://destek.btcturk.com/ Adresinden E-Posta Gönderin 'e Gelip Sorununuzu Söyleyin En Azından.

Mail Attım Ama Destek Ekibi Sitede Yazan Aynı Şeyleri Yollamış Hic Yardımcı Olmadılar..
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
June 13, 2016, 01:57:28 PM

sorun olsa yazarlardı zaten. Sıraya almışlar demek ki sizi.
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
July 01, 2016, 05:52:28 PM

BTCTURK'ün taahhütü belli, 'gün içerisinde'.

The more I meet people, the more I like my dog.
bachibouzouk
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
July 09, 2016, 07:14:01 AM

BTCTURK'ün taahhütü belli, 'gün içerisinde'.
Gün içerisinde ? 26 saattir bekliyorum Cheesy nasıl bir taahhüt ise artık Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 09, 2016, 07:22:21 AM

yeni hesap acılıp btcturk adına b.k atmakta moda oldu. nedense eski memberlar sıkıntı yaşamıyor. yaşasa bile gun içinde mutlaka çözülüyor ve genel olarak memnun.newbielerin hepsi sallıyor. hepsinin işlemi gerçekleşmiyor. musteri hizmetleri bunlara cevap vermiyor.
bachibouzouk
Newbie
*

View Profile
July 09, 2016, 07:35:47 AM

yeni hesap acılıp btcturk adına b.k atmakta moda oldu. nedense eski memberlar sıkıntı yaşamıyor. yaşasa bile gun içinde mutlaka çözülüyor ve genel olarak memnun.newbielerin hepsi sallıyor. hepsinin işlemi gerçekleşmiyor. musteri hizmetleri bunlara cevap vermiyor.
... Nereden vardın bu sonuca  anlamadım ? Sallamak falan ? bir sorunum var ve dile getiriyorum . İkinci olarak  demişsin ki '' musteri hizmetleri bunlara cevap vermiyor'' velev ki salladım ; Müşteri hizmetleri  müşterilerin sorunlarını çözmek için vardır. Sorunların çözülmesine yardımcı olurlar , en azından bilgi verirler  vs. vs. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor demen bile senin cahilliğini gösterir  zaten. O yüzden kaale alınacak bir yanın yok , kusura bakma.
   Çözüm odaklı çalışılırsa  yaşanan problemler bertaraf edilebilir. Senin  gibi  durum ile  bir bilgisi olmadan boş konuşmakla değil !
cabsav
Legendary
*

View Profile
July 09, 2016, 07:40:42 AM

... Nereden vardın bu sonuca  anlamadım ? Sallamak falan ? bir sorunum var ve dile getiriyorum . İkinci olarak  demişsin ki '' musteri hizmetleri bunlara cevap vermiyor'' velev ki salladım ; Müşteri hizmetleri  müşterilerin sorunlarını çözmek için vardır. Sorunların çözülmesine yardımcı olurlar , en azından bilgi verirler  vs. vs. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor demen bile senin cahilliğini gösterir  zaten. O yüzden kaale alınacak bir yanın yok , kusura bakma.
   Çözüm odaklı çalışılırsa  yaşanan problemler bertaraf edilebilir. Senin  gibi  durum ile  bir bilgisi olmadan boş konuşmakla değil !
su yatmayan hesabının eftsinin bir ss ini buraya koysana bir görelim. adını soyadını falan kapatabilirsin.
velev ki salladım diyor. şizofreni misin?yapmadığın işlem için müşteri hizmetleri neden sana cevap versin. btcturke simdi mail atsam nerde benim 100bin liram hesabıma yatmamış desem cevap gelirmi? biz cahiliz siz newbieler işin üstadısınız.
bachibouzouk
Newbie
*

View Profile
July 09, 2016, 08:00:07 AM

velev ki salladım diyor. şizofreni misin?yapmadığın işlem için müşteri hizmetleri neden sana cevap versin. ...
 Müşteri hizmetleri gerçekleşmeyen bir  ödeme için şu şekilde cevap verir ;  böyle bir ödemeniz yoktur diye  .  Şizofren falan değilim , sadece senin  ne olup olmadığını bilmeden ortaya attığın tanının  doğru  olsa bile müşteri hizmetlerinden bir cevap gelmesi gerektiğini  söyledim ve bu böyledir , en azından  '' tarafımıza ulaşmış bir ödemeniz yoktur '' diyerek bilgilendirirler . Ancak bu durumu  bilmediğin belli.
Senin burada  bayadır  bulunman  Müşteri hizmetleri konusundaki cahilliğini gidermez , görevi bellidir, zira  bende 10 yıldır blizzard üzerinden para kazanıyorum ve  müşteri hizmetleri ile  bolca görüşmekteyim . Bu duruma benzer örnek  piyasada satılan game card  codları.

http://i.hizliresim.com/3oVoN2.png

http://i.hizliresim.com/o7m7Am.png
cabsav
Legendary
*

View Profile
July 09, 2016, 08:24:32 AM

velev ki salladım diyor. şizofreni misin?yapmadığın işlem için müşteri hizmetleri neden sana cevap versin. ...
 Müşteri hizmetleri gerçekleşmeyen bir  ödeme için şu şekilde cevap verir ;  böyle bir ödemeniz yoktur diye  .  Şizofren falan değilim , sadece senin  ne olup olmadığını bilmeden ortaya attığın tanının  doğru  olsa bile müşteri hizmetlerinden bir cevap gelmesi gerektiğini  söyledim ve bu böyledir , en azından  '' tarafımıza ulaşmış bir ödemeniz yoktur '' diyerek bilgilendirirler . Ancak bu durumu  bilmediğin belli.
Senin burada  bayadır  bulunman  Müşteri hizmetleri konusundaki cahilliğini gidermez , görevi bellidir, zira  bende 10 yıldır blizzard üzerinden para kazanıyorum ve  müşteri hizmetleri ile  bolca görüşmekteyim . Bu duruma benzer örnek  piyasada satılan game card  codları.

mastercarddan eftmi yaptın banamı öyle geldi? insanlara cahil demeden önce bir bak bakalım kredikartıyla bitcoin alınabiliyormu?

"Kredi Kartı, Paypal, Ininal Kart, Webmoney vb. yöntemler ile ödeme kabul edilmemektedir.

BTCTurk'e yalnızca kendi adınıza kayıtlı bir banka hesabından EFT ya da Havale yaparak para yatırabilirsiniz.

Kurallarımızı ihlal eden transferler 5TL masraf alınıp 5 iş günü içinde gönderen hesaba iade edilecektir."

hadi git cahilliğinle bir köşede kendi kendine oyna
Pages: [1]
  Print  

Jump to: