Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:19:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin  (Read 6063 times)
Moonphine (OP)
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
June 14, 2016, 07:50:28 PM

Litecoin sizce ikinci en guvenilir coinler arasinda mi? Cunku bitcoin arttigi zaman litecoin de artiyor, dustugu zaman da dusuyor. Bitcoin artisa gecti, bitcoin yerine litecoin mi alsam diye dusunuyorum.

Litecoin 50 dolara cikmisti sanirim BTC yukseldigi zaman. Bitcoin ile parayi katlamak biraz zor oluyor suan.

Siz ne dusunuyorsunuz? Litecoin mi alayim?
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
June 14, 2016, 08:19:16 PM

Bence al, çok net.

YTD

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 14, 2016, 08:28:43 PM

Bence al, çok net.

YTD

ltc nin bende yeri ayrıdır. 5 dolardan 48 dolara çıktığı günleri hatırlıyorum. sürekli elimde ltc tutarım. en son dao nun ico suna girmek için satmıştım ltc lerimi

bob o kadar ısrarla birden fazla başlıkta ltc yi met ettinki, alıp atıcam kenara üç beş birşey Smiley
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 14, 2016, 08:36:55 PM

3 gundur ltc dustugunden beri bi yerden para gelsede yuklu alsam diyorum. Bence cok ucuz kaldı. Ama herseyde o kadar cok fırsat varki prayıda baglıyamıorum
Moonphine (OP)
Member
**

View Profile
June 14, 2016, 08:37:24 PM

Guvenilirse alacagim, Etherium'a guvenemiyorum. Litecoin sonucta eski bir coin. Yine 50 dolarlara ne zaman cikabilir? Bitcoin 1200 dolari gordugunde olabilir mi?
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
June 14, 2016, 08:49:19 PM

Bence al, çok net.

YTD

ltc nin bende yeri ayrıdır. 5 dolardan 48 dolara çıktığı günleri hatırlıyorum. sürekli elimde ltc tutarım. en son dao nun ico suna girmek için satmıştım ltc lerimi

bob o kadar ısrarla birden fazla başlıkta ltc yi met ettinki, alıp atıcam kenara üç beş birşey Smiley

valla öyle, köşede bulundur hocam çok değil 3 4 ay içinde meyvesini toplayacaksın Smiley

Hocam tahmininiz nedir sizce tekrar 50 dolar civarlarına mı çıkacak yoksa daha da yukselme olasılığı var mı ?
bobmarley650
Legendary
*

View Profile
June 14, 2016, 08:51:35 PM

Bence al, çok net.

YTD

valla öyle, köşede bulundur hocam çok değil 3 4 ay içinde meyvesini toplayacaksın Smiley

Hocam tahmininiz nedir sizce tekrar 50 dolar civarlarına mı çıkacak yoksa daha da yukselme olasılığı var mı ?

bir tahminim yok hocam, yıllık faizin üstündeki her şey iyidir, ama pişman olmazsınız diyorum

Nboramir
Sr. Member

View Profile
June 14, 2016, 08:54:49 PM

Bence al, çok net.

YTD

bir tahminim yok hocam, yıllık faizin üstündeki her şey iyidir, ama pişman olmazsınız diyorum

Suan 5.40 civarında sizce hemen almak mı mantıklı yoksa 4 cıvarına dusmesını beklemek mı ?
bobmarley650
Legendary
*

View Profile
June 14, 2016, 08:58:19 PM

Bence al, çok net.

YTD

Suan 5.40 civarında sizce hemen almak mı mantıklı yoksa 4 cıvarına dusmesını beklemek mı ?

5 dolar şu anda btc-e de, uzun vadeli yatırımcıysanız biraz alın unutun.

acedia
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
June 14, 2016, 09:00:39 PM

zamanında 5 tl ye koinim.com da üşenip almamıştım. alsaydım köşeyi dönmüştüm.  Grin
Nboramir
Sr. Member

View Profile
June 14, 2016, 09:06:26 PM

zamanında 5 tl ye koinim.com da üşenip almamıştım. alsaydım köşeyi dönmüştüm.  Grin

Bende lise yıllarında BTC yi takip ettiğim halde zenginliği tepmiştim Cheesy oluyor öyle .. forumlarda sürekli okuyordum 6 tl ye btc satılıyor alın ileride zengin olacaksınız derlerdi ama işte cahillik kafam basmıyordu Cheesy
bobmarley650
Legendary
*

View Profile
June 14, 2016, 09:07:37 PM

Bende lise yıllarında BTC yi takip ettiğim halde zenginliği tepmiştim Cheesy oluyor öyle .. forumlarda sürekli okuyordum 6 tl ye btc satılıyor alın ileride zengin olacaksınız derlerdi ama işte cahillik kafam basmıyordu Cheesy

okuduğum en hüzünlü hikayelerden biridir

Moonphine (OP)
Member
**

View Profile
June 14, 2016, 09:18:18 PM

Bende bitcoini eskiden beri biliyorum. Kacirdik sansi. Suan 15000 tl lazim bana ama elimde 500 tl var. Bir yol bulmaya calisiyorum Cheesy Bitcoin 700 dolar oldu litecoin 5 dolar. Bitcoin bi ara artmaya basladiginda 1000 dolarken litecoin 50 dolar degil miydi? Litecoin cok artmayacak sanirim Sad
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
June 14, 2016, 11:13:10 PM

?imdi ç?kan her coinin farkli ozellikleri projeleri var. Ama litecoin in neyi var hicbirimiz birsey yazmiyor paylasmiyor ve bilmiyoruz. Belki de tek ben bilmiyorumdur. Ama bana göre tek artisi ilk coinlerden olmasi ve bu yuzden bir piyasasi olmasi. Onun disinda herkes bir sekilde litecoinini satip o coine ?u coine gecti hatta gecmeye devam ediyor. Bana gore en fazla pump Dump ötesine gitmez
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
June 15, 2016, 01:11:07 PM

?imdi ç?kan her coinin farkli ozellikleri projeleri var. Ama litecoin in neyi var hicbirimiz birsey yazmiyor paylasmiyor ve bilmiyoruz. Belki de tek ben bilmiyorumdur. Ama bana göre tek artisi ilk coinlerden olmasi ve bu yuzden bir piyasasi olmasi. Onun disinda herkes bir sekilde litecoinini satip o coine ?u coine gecti hatta gecmeye devam ediyor. Bana gore en fazla pump Dump ötesine gitmez

işlem hacmi yüksek, birçok yerde geçerli bir coin.. btc ile birlikte yükselmeye devam edeceğini düşünüyorum.. Düşmesi için sebep yok.. ama patlama yapması için projeler lazım..

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Moonphine (OP)
Member
**

View Profile
June 15, 2016, 06:31:35 PM

Sizce bitcoin 1500 dolari gecse litecoin 50 dolarlari gorur mu yine? Gercekci olanlar cevaplasin lutfen. Kafaya gore gorur demekle olmuyor biraz analiz lazim. 2 yil once bitcoin 1000 dolarken, litecoin 50 dolari gormustu. Simdi ise 700 dolarken btc, ltc 5 dolar.

Tam 2014 zamanlarini hatirlamiyorum. Ne olmustu o zaman da ltc 50 dolari gormustu?
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 15, 2016, 06:38:41 PM

Sizce bitcoin 1500 dolari gecse litecoin 50 dolarlari gorur mu yine? Gercekci olanlar cevaplasin lutfen. Kafaya gore gorur demekle olmuyor biraz analiz lazim. 2 yil once bitcoin 1000 dolarken, litecoin 50 dolari gormustu. Simdi ise 700 dolarken btc, ltc 5 dolar.

Tam 2014 zamanlarini hatirlamiyorum. Ne olmustu o zaman da ltc 50 dolari gormustu?
şuanki konjonktür çok farklı o zamanlar yenilikçi fikirler icolar vs yoktu sadece major ve minor coinler vardı şimdi icolarda milyon dolarlar toplayabiliyorlar litecoin şuan çinlilerin tekelinde tahmin edilmesi zor artık bitcoini takip ettiğini düşünmüyorum çünkü artık litecoine alternatif çok daha fazla kar edebilecekleri proje bazlı oyuncakları edinmeye başladılar
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
June 15, 2016, 06:39:55 PM

Hocam eğer btc 1500 doları geçecekse ltc 50 dolar olacağını sanmıyorum . Şöyle düşünmek lazım Ltc de agresif hareketler olmuyor. Bu piyasada yatırımcılar herhangi bir teknik analiz yaparak yatırım yapmıyor. Daha çok kısa vadeli ve agresif hareketlerdeki dalgalara göre hareket ediyorlar. Bu yüzden LTC de  Btc rüzgarından etkilendiği kadar artıcaktır. Tabi bu tamamen şahsi görüşümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.  
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
June 15, 2016, 07:58:32 PM

Şu anda mining yapanlar ltc kasıp bir kenara atabilirler ilerde değerlenir büyük ihtimalle bitcoinin artışı hızlı oluyor ama bir yere kadar olcak bence. Ltc ise şu anda ilham veren bir proje diyebiliriz.
Moonphine (OP)
Member
**

View Profile
June 15, 2016, 08:51:39 PM

Şu anda mining yapanlar ltc kasıp bir kenara atabilirler ilerde değerlenir büyük ihtimalle bitcoinin artışı hızlı oluyor ama bir yere kadar olcak bence. Ltc ise şu anda ilham veren bir proje diyebiliriz.
Treni kacirdik o zaman. Bitcoine suan para koysak 5000 olsa yaklasik 10 katina cikiyor paramiz. O da uzun vadede. En guvenililiri bitcoin digerlerine pek guvenemiyor insan.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: