Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:52:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İmza önerisi  (Read 859 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
June 15, 2016, 08:59:05 PM

Arkadaşlar 2 3 ay içerisinde sözleşmeli askerlik için eğitime gidicem bu süre zarfında forumdan ufak bişiler kazanıyım diyorum full member için imza öneriniz varmı hangisini tercih etmeliyim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
June 15, 2016, 09:10:54 PM

Arkadaşlar 2 3 ay içerisinde sözleşmeli askerlik için eğitime gidicem bu süre zarfında forumdan ufak bişiler kazanıyım diyorum full member için imza öneriniz varmı hangisini tercih etmeliyim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Boşver bu 2-3 ayını sevdiklerinle geçir.İmza kampanyasında kazanacağın üç beş kuruş için boş yere vakit kaybetme.Gitmeden önce bir iki altcoin al dursun belki döndüğünde patlayıp gitmiştir.

gerçekten eline birşey geçmiyecek diye söyledim.Eğer çok istiyorsan wings e katıl şu an devam eden bildiğim bir tek o var Ico olarak.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 16, 2016, 08:19:04 AM

Ne yapıcaksın imzayı? Zaten mesaj yazmadıktan sonra hiç bir şey kazanamazsın eğer bir şey istiyorsan şu anda arkadaşın dediği gibi Wingse katıl olmadı diğer imza kampanyalarında mesaj yazman lazım. Askerliğine konsantre ol.
simplelife888
Full Member

Activity: 210

View Profile
June 16, 2016, 11:01:17 AM

Dostum sözleşmeli askerlik yapıcam diyorsun inşallah sağ saglim görevini tamamlarsın bu meslek kolay iş değil şu dönemde de riski büyük hal böyle olunca 2 ayını git borç harç bile bulsan al o parayı güzel bir tatil yap daha sonrasında zeten bu günlerinini mumla araya bilirsin ne işin var imza kampanyalarında bu ara zaten kampanyalarda kısıtlı  değmez yani sayılı günlerini en iyi şekilde değerlendir derim
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280

View Profile
June 16, 2016, 11:54:32 AM

valla orası öylede borç olmasa zaten askerliği sözleşmeli yapmazdım yani tatil bize haram burdan da kazanmayı şu yüzden istedim 2 3 haftada 50 tl cıksa benim sözlü mersinde ben adanadayım 2 3 haftada yanına giderim en azından gidene kadar diye hesap ettim
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
June 16, 2016, 08:22:37 PM

valla orası öylede borç olmasa zaten askerliği sözleşmeli yapmazdım yani tatil bize haram burdan da kazanmayı şu yüzden istedim 2 3 haftada 50 tl cıksa benim sözlü mersinde ben adanadayım 2 3 haftada yanına giderim en azından gidene kadar diye hesap ettim
hocam o kadar gerekli ise yobit in imza kampanyasına katıl post başına 0.0002 btc alırsın ödemeyi günlük yapıyor.max 20 post atabilirsin günde. tl cinsinden hesaplarsak post başına şu an 0.47 kuruş kaznırsın. Ama o parayı kazanacam diye boş yorum yapıp hesabınıda kapatmalarına sebep olabilirsin. O yüzden önerim bu hesabı satışa çıkar dediğin fiyata gider diye düşünüyorum.Boş zamanında başka hesapla yeni bir başlangıç yaparsın.
wastepl
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
June 16, 2016, 08:40:19 PM

hocam o kadar gerekli ise yobit in imza kampanyasına katıl post başına 0.0002 btc alırsın ödemeyi günlük yapıyor.max 20 post atabilirsin günde. tl cinsinden hesaplarsak post başına şu an 0.47 kuruş kaznırsın. Ama o parayı kazanacam diye boş yorum yapıp hesabınıda kapatmalarına sebep olabilirsin. O yüzden önerim bu hesabı satışa çıkar dediğin fiyata gider diye düşünüyorum.Boş zamanında başka hesapla yeni bir başlangıç yaparsın.
Yobit local kabul etmiyor diye biliyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: