Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:06:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC borc istemek caiz midir ?  (Read 1027 times)
caylakcoin (OP)
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
June 16, 2016, 12:09:42 AM

Huh  BTC istedik papara verdiler !
Yapici olan insan sayisinin azligini gordum bu forumda , güzel bir dille anlatmak var birde asaagilamak var cogusu assagilama tarafinda borc istedigime pisman ettiler , trollculere lafim yok ortalim senleniyor ama ciddi ciddi yazilar yaziyorlar yazinin icinde hicbir yardimci olma ibaresi yok ! Bende biliyorum bankadan kredi cekmeyi ... vermiyorlar ne yapalim . Ben hatayi borc istemekle mi yaptim ? birde yardima ihtiyacim olacak bankadan dan olmuyor zaten , Tefecilere hic bulasmam , evkurdan iphone alip 2 tane satsam tabi kefil lazim onda sıkıntı yok . sizce en mantiklisi evkur mu ? ise gir derseniz bana acil lazim 4 ay sonra pek ihtiyacim olmayabilir ? sizce ne yapmaliyim
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 16, 2016, 07:07:55 AM

bunun yapıcılıkla alakası yok senin gibi kaç tanesi çarpıp kaçmak için geliyor buraya bankadan çevrenden eşinden dostundan alamadığın borcu burda hiç tanımadığın insanlardan istemek  ve yeni bir üyenin lafına inanarak o kadar parayı al kardeşim buyur harca demelerini beklemek zaten burdakileri enayi yerine koymaktan başka bir şey değil ek olarak evkur tefecilerin önde gideni zaten iphone 6 16gb cihazı diğer yerlerden ortalama 2500 civarına bulabiliyorken evkurda 3649 TL benim önerim  enpara cebteteb vs. başvur bunlar 3 - 5bin arası  kefilsiz hızlı kredi verebiliyorlar.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
June 16, 2016, 07:46:01 AM

İşin dini boyutu ile eline papara vermeleri arasında dağlar kadar fark var.  Burada kimse senin din sömürüsü işini yemez.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

caylakcoin (OP)
Newbie
*

View Profile
June 16, 2016, 01:56:21 PM

bunun yapıcılıkla alakası yok senin gibi kaç tanesi çarpıp kaçmak için geliyor buraya bankadan çevrenden eşinden dostundan alamadığın borcu burda hiç tanımadığın insanlardan istemek  ve yeni bir üyenin lafına inanarak o kadar parayı al kardeşim buyur harca demelerini beklemek zaten burdakileri enayi yerine koymaktan başka bir şey değil ek olarak evkur tefecilerin önde gideni zaten iphone 6 16gb cihazı diğer yerlerden ortalama 2500 civarına bulabiliyorken evkurda 3649 TL benim önerim  enpara cebteteb vs. başvur bunlar 3 - 5bin arası  kefilsiz hızlı kredi verebiliyorlar.
benim icra dosyasi var ondan ötürü vermezler .bir sansimi deneyeyim sagolasin. Ama dedigin dogru nsil guvenipte versinler .
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
June 16, 2016, 02:04:40 PM

memlekette kimsenin kimseye güveni kalmamış kardeşim memleketin çivisi çıkmış, nerede o eski ramazanlar, ve o mübarek müminler o güzel pegasuslara binip gittiler, baklavanın şuruplusuna hafızın münafığına kaldık
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
June 16, 2016, 02:22:56 PM

50 100 dolar istesen neyse 10bin lira borç istiyorsun 10 aylık asgari ücret hemde teminatsız yeni üyelik ile yapıyorsun bunu üstüne terslediğimiz için caiz midir diye konu açıyorsun.
Eğer caizlik bi durum varsa bu foruma girme bir daha günah bunlar şeytan icadı ateistler yapıyor bunları.
Bazı bankalar 5k max kredi veriyor öğrencilere çek ordan batır parayı sonra anlarsın para ne demekmiş.
caylakcoin (OP)
Newbie
*

View Profile
June 16, 2016, 02:31:26 PM

memlekette kimsenin kimseye güveni kalmamış kardeşim memleketin çivisi çıkmış, nerede o eski ramazanlar, ve o mübarek müminler o güzel pegasuslara binip gittiler, baklavanın şuruplusuna hafızın münafığına kaldık
iste aradigim kan burada  Grin
İşin dini boyutu ile eline papara vermeleri arasında dağlar kadar fark var.  Burada kimse senin din sömürüsü işini yemez.
Baslik tamamen espiri amacli yazilmistir sömürü ile alakasi yok bunun Smiley
50 100 dolar istesen neyse 10bin lira borç istiyorsun 10 aylık asgari ücret hemde teminatsız yeni üyelik ile yapıyorsun bunu üstüne terslediğimiz için caiz midir diye konu açıyorsun.
Eğer caizlik bi durum varsa bu foruma girme bir daha günah bunlar şeytan icadı ateistler yapıyor bunları.
Bazı bankalar 5k max kredi veriyor öğrencilere çek ordan batır parayı sonra anlarsın para ne demekmiş.
Verirseler eger cekerim hemen hic beklemem , ki dedogim gibi espiri acli yazilmistir basliga takilmayin deblue arkadasimiz mi anlamis sadece espiri oldugunu Smiley paradan cok korkmamak lazim parayi sevin Smiley
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 16, 2016, 03:43:00 PM

babana bıle guvenme sözunun gecerlı oldugu bu zamanda mıllet kurusa kursun atarken 10 000 tl temınatsız borc bulursan helal olsun Cheesy
caylakcoin (OP)
Newbie
*

View Profile
June 16, 2016, 07:10:15 PM

babana bıle guvenme sözunun gecerlı oldugu bu zamanda mıllet kurusa kursun atarken 10 000 tl temınatsız borc bulursan helal olsun Cheesy
Türk e sadece imkansiz de 😂 Grin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: