Bitcoin Forum
June 28, 2024, 03:44:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: SELAM :D - Yeniden doğuş ^^  (Read 5674 times)
Lordofpotatos (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

Hızlı E-Pin Satış - %0.25 FEE

View Profile WWW
June 29, 2016, 05:08:22 PM

Yatırımcıları mellowadsdan buldum. Musluklara ve güncel kullandıgım sitelere yogun referans çekimi yapıyorum. 1 ay boyunca surekli mellowadsın faucetinde ucretsiz bitcoin kastım sonrasında elimde 0.017BTC gibi birşey oldu onları cpc reklama çevidim. Tıklama bası ödedim referanslarla surekli mail ile iletişime geçtim ortak bir yol buldum getirdigi güçün bana kazandırdıgı miktarın %20sini kendisine ödiyeceğim. Böylelikle kendi roi sureside %5 daha hızlı olucak her iki taraf içinde kazanclı oldu diye dusundum.

ptc konusuna gelince hep denemek istemiştim test amaçlı attım bi 10$ Nasıl işliyor bu olay öğrenmek icin Smiley

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
June 29, 2016, 08:24:34 PM

Valla iyi yapıyorsun mellowads beni kabul etmemişti seni kabul etmiş bu konuda o zaman bir web siten var büyük ihtimalle işin daha kolay oluyor ben musluklar ile uğraşmaya başlamıştım daha sonrasında sıkıldım şimdi bıraktım.
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
June 29, 2016, 08:36:01 PM

Alexada İlk 1 milyonu alıyor birde yok hocam benide kabul etmedi ben mellowadsın muslugundan kasıyorum reklam butcesini 24 saatte bir kez geliyorum baya şanslıyım 8-9 kez 100.000 Satoshi cıktı onlar sayesinde rahat reklam verebildim.

Dammitt
Hero Member

View Profile
June 30, 2016, 10:00:58 PM

Alexada İlk 1 milyonu alıyor birde yok hocam benide kabul etmedi ben mellowadsın muslugundan kasıyorum reklam butcesini 24 saatte bir kez geliyorum baya şanslıyım 8-9 kez 100.000 Satoshi cıktı onlar sayesinde rahat reklam verebildim.

Anladım ben Mellowadsin musluğunu kullandığım her vakitte bana 5000 satoshi çıktığı için o yüzden pek fazla kontrol etmezdim. 100.000 satoshi çıkınca reklam verebilmen güzelmiş.
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
June 30, 2016, 10:12:46 PM

Saolun hocam bol kazançlar.

01.07.2016 - Bigpointden reseller bayilik aldık e-pin satışına başladım. Güncel servet 0.43BTC Yarılanmaya kadar 0.5BTC yapmak istiyorum (0.7 yi gördükte düşmemiz hızlı oldu borçlar vs.)

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
July 01, 2016, 03:01:12 AM

Saolun hocam bol kazançlar.

01.07.2016 - Bigpointden reseller bayilik aldık e-pin satışına başladım. Güncel servet 0.43BTC Yarılanmaya kadar 0.5BTC yapmak istiyorum (0.7 yi gördükte düşmemiz hızlı oldu borçlar vs.)
Hocam serüvenin devam etmesine sevindim. Taktikler hakkında ayrıntılı bilgi istense verirmisin, açıkçası bilmediğim terimler geçiyor arada Smiley
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 01, 2016, 09:09:24 AM

Taktik şu.

Adbit.co/Mellowads gibi sitelerde ücretsiz musluk var oralardan bitcoin kasıp reklam veriyorsun (Muslukların vs.) Gelen referans kazanclarını ayrı bir bitcoin adresine atarsan fark ediceksinki bir süre sonra ciddi anlamda iyi kazanc getiriyor.

Eğer bununla ugrasmak istemiyorsan 2. taktiğim var.

Bildigin gibi genesis de referans getirisi düşük ama yatırımcı çekebilirsen gayet güzel kazanabilirsin. Yabancı forumlarda başlık açıp Yatırımlarınızın %X kadarını geri ödüyorum derseniz yabancı yatırımcı gelecektir ben bu şekilde kazanıyorum.

Ayrıca satışta yapabilirsiniz. Joygame softnity bigpoint gibi sistemler bitcoini desteklemiyorlar ancak bayilik alıp bitcoinle alım yapan kişilere satıs yapabilirsiniz. Ben bigpointin kesintileri dahilinde e-pin satışı yapıyorum.

Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 02, 2016, 10:56:03 AM

02.07.2016 - Neobuxdaki bakiye ile referans alındı.pasif refler yenilendi. Genesis de madencilik devam ediyor. Servet güncellendi.

Dammitt
Hero Member

View Profile
July 02, 2016, 05:40:27 PM

Taktik şu.

Adbit.co/Mellowads gibi sitelerde ücretsiz musluk var oralardan bitcoin kasıp reklam veriyorsun (Muslukların vs.) Gelen referans kazanclarını ayrı bir bitcoin adresine atarsan fark ediceksinki bir süre sonra ciddi anlamda iyi kazanc getiriyor.

Eğer bununla ugrasmak istemiyorsan 2. taktiğim var.

Bildigin gibi genesis de referans getirisi düşük ama yatırımcı çekebilirsen gayet güzel kazanabilirsin. Yabancı forumlarda başlık açıp Yatırımlarınızın %X kadarını geri ödüyorum derseniz yabancı yatırımcı gelecektir ben bu şekilde kazanıyorum.

Ayrıca satışta yapabilirsiniz. Joygame softnity bigpoint gibi sistemler bitcoini desteklemiyorlar ancak bayilik alıp bitcoinle alım yapan kişilere satıs yapabilirsiniz. Ben bigpointin kesintileri dahilinde e-pin satışı yapıyorum.

İlk taktik mantikliymis dediğin gibi ben mellow adsle hiç ugrasmadim ama deneyecem bakalım ne olacak.  Eyvallah sağol hem kendi adına hemde bilmeyenler için için iyi oluyor konu.
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 02, 2016, 06:41:56 PM

Ben mellowads'den bi 10.000 kasabilddim ama tıklama başına minimum 10.000 istiyor ne yapacağım  Embarrassed

Ben min 0.001 den yapıyorum bi adminle konusiyim öğreniyim sana dönerim düşük bütçeli birşey yapacaksan 5000 satoshiye 1 gunluk reklam verebiliyorsun.

Günün düzenlemesi: Düşük yatırımlar için neobux çöp. 1$ ödeme kesintii var 2$ çektim 1$ geldi Cheesy ufak yatırım yapacaksanız ellemeyin.

mothermother
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
July 04, 2016, 07:54:24 AM

Ponzi İçinde Ponzi, Sanki Ponziption, Şaka Bir Yana Ponzi Pişmanlıktır. Kaybettiğimden Bilirim.

pozisyon pişmanlıktır. ..Kesinlikle doğru
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 04, 2016, 04:33:01 PM

Ponzi İçinde Ponzi, Sanki Ponziption, Şaka Bir Yana Ponzi Pişmanlıktır. Kaybettiğimden Bilirim.

Ponzileri bırakalı 1 1.5 hafta oldu ya Cheesy

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
July 06, 2016, 08:28:10 AM

Ponzileri bırakalı 1 1.5 hafta oldu ya Cheesy
HashOcean desem birşeyler hatırlatır ozaman Smiley. Ponzi kumardır. Kamu Spotu dahi yapılabilir.
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 07, 2016, 03:29:16 PM

Kodu hortlatılıp güncellendi. Baya harcama yaptım. CS:GO'da silah vs aldım Cheesy Oynayan varsa gelsin birlikte bi rekabetçi girelim. Hedefin %96sı tamamlandı yarılanmaya 2 gün 2 gunde 0.02 kazanırım herhalde Cheesy

arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
July 10, 2016, 03:29:02 PM

İşleri toparlamana sevindim =)

Yapabildin mi yarılanma öncesi 0.5 btc  Grin

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 10, 2016, 04:56:09 PM

Yaptım yaptım. Zarar etmeseydim 1BTC de yapardımda o kadar yapamadık Cheesy

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 10, 2016, 09:37:07 PM

Yalnız bu kadar kısa sürede iyi yapmışsın şahsen. Az olsun öz olsun her zaman daha iyi olur. Smiley
Lordofpotatos (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 11, 2016, 09:00:35 AM

Bir ara harcamalarım çok oldu borcum vs. vardı 0.2btc gibi bir miktar ödedim battım hatta bundan yaklasık 1 ay önce cüzdanda satoshi sayıyordum Cheesy ilk halimdede kötü bir haldeydim neyseki düzeldik.

perfectmoneywallet
Full Member

View Profile
July 11, 2016, 09:07:22 AM

darısı başımıza kazanmanın tüyoları nelerdir ne tavsiye edersin anlatırsan sevinirim bizde ufak tefek kazanalım Smiley

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 11, 2016, 09:42:21 AM

Bende genelde 1'i 100-150 yapıp sonradan kaybettiğim oluyor işte bizim gibisi salaklık biraz elimde tutamıyorum nedense bizim yaptığımız işde sakat açıkcası hiç bir garantisi yok ama kısa yoldan kazanmak için mantıklı olabilir sadece.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: