Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:11:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bu adam şaşırdı,kafayı yedi Rte  (Read 1492 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
June 24, 2016, 03:13:49 AM

https://www.youtube.com/watch?v=f3ETuaFPSGg RTE Yaptığı bir basın konuşması (sanırım) Sırasında

Erdoğan: Teröristler kadar gururlu ve onurlu olmassak gibi cümleler sarf etti düşünceleriniz neler ?
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
June 24, 2016, 05:08:42 AM

Karıştırmış cümleyi, anlatamamış istediğini. Bir kasıt olduğunu düşünmüyorum. Oruçlu kafayla olur böyle şeyler Smiley
gerald-80 (OP)
Full Member

View Profile
June 24, 2016, 06:10:45 AM

İlk kez olan birşey olsa dediğin lafın bir tutarlılığı olabilir belki ama Smiley bu bir ilk değil bence artık dil sürçmesiden fazlası gibime geliyor benim tabi bu bir düşünce.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
June 24, 2016, 09:33:20 AM

Adam kelime oyunları yaparak milletle dalga geçiyor yıllardır ve kimse de bişey demiyor şaka gibi. Videoyu izleyince hiç şaşırmadım aksine güldüm yine yapmış yapacağını dedim.Ben küfretmekten yoruldum ama millet uyumaktan yorulmadı ne diyim.

simplelife888
Full Member

Activity: 210

View Profile
June 24, 2016, 02:47:51 PM

Bence bilinçli olarak yapıyor toplumda sürekli kendine gündem oluşturup taraf yaratıp bu atarafları bu şekilde laf canbazlığıyla  güncelleme yapıyor sadakatı ölçüyor kendinden konuşturuyor yani ben rte nin milliyetci olduğuna inanmıyorum inanın türk halkın adamın umrunda değil sadece kendi çıkarları var bir şey var çok sevdiği o da para ...!
triater
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
June 24, 2016, 02:52:41 PM

Oruçtan dolayıdır yada promptere yazıyı aktaran yanlış aktarmış olabilir, onun söyleyeceği onun düşüneceği bir şey değil bu normalde
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 24, 2016, 03:00:22 PM

sız bu herıfın oruc tuttuguna ınanıyor musunuz ? hasta herıf bı dunya ılac kullanıyor oruc tutamaz ben ınanmıyorum.... bu gaflarıda bılerek yapıyor her zamankı gıbı yada gercekten pkk lıları gururlu onurlu buluyorda olabılır sonucta adamlar bos hayaller pesınde 40 yıldır kosuyorlar
andromeda876
Full Member

Activity: 182

View Profile
June 24, 2016, 03:07:30 PM

Adamın dili birbirine dolanmış sıcaklardandır oruç tutuyormu bilmiyorum ama adam tutmamak için seferi olma durumuna uçağı var arada havada iki tur atıp seferi oluyordur Smiley adamın dili dolanmasada pek farketmiyor mantıklı konuştuğu birşey yok ki delidir ne yapsa yeridir diyoruz.
Pumpsx
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
June 25, 2016, 11:18:11 AM

sız bu herıfın oruc tuttuguna ınanıyor musunuz ? hasta herıf bı dunya ılac kullanıyor oruc tutamaz ben ınanmıyorum.... bu gaflarıda bılerek yapıyor her zamankı gıbı yada gercekten pkk lıları gururlu onurlu buluyorda olabılır sonucta adamlar bos hayaller pesınde 40 yıldır kosuyorlar
Ne hastasi adam ? Ben bilmiyorum da o yuzden sordum daha oncede hasta demislerdi senin gibi ama pek ilgimi cekmemisti.
Camelbox
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
June 25, 2016, 08:01:03 PM

Yardır aslanım.. doğru da söylesen yanlış da onlar inanır.. 
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 26, 2016, 01:00:22 AM

Ne olursa olsun cumhurbaşkanı kendisi ve bu ülkede olduğumuz sürece saygı duymak gerekiyor başka bir şeye gerek yok. Ne yaparsak yapalım sonuçta onuda biz bu mevkiye getirdik ve onun söylediklerinide kabul edip etmemek bize düşmez.
gorkem
Hero Member

View Profile
June 26, 2016, 01:03:15 AM

Ne olursa olsun cumhurbaşkanı kendisi ve bu ülkede olduğumuz sürece saygı duymak gerekiyor başka bir şeye gerek yok. Ne yaparsak yapalım sonuçta onuda biz bu mevkiye getirdik ve onun söylediklerinide kabul edip etmemek bize düşmez.
ben saygı duymuyorum  duymuycamda bnm cumhurum o deıl kabul etmıyorum var mı otesı mk ? soledıklerı benı zerre kadar umurumda deıll
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
June 26, 2016, 08:25:38 AM

ben saygı duymuyorum  duymuycamda bnm cumhurum o deıl kabul etmıyorum var mı otesı mk ? soledıklerı benı zerre kadar umurumda deıll
Hocam tabikide takmak zorunda değiliz, umrumuzda da olmayabilir fakat adam harbiden demokratik sistemle geldi buralara. Yani o adamı umursamıyorsan ülkenide umursamıyorsun demektir. Ülke ne hale gelmişki bu gibi adamlar cumhur oluyor.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
June 26, 2016, 08:38:56 AM

RTE yi hiç sevmem, hatta ayar ediyor beni. Ama ne yazık ki başa seçimle gelmiş Cumhurbaşkanı. Mevkisine duyduğumuz saygı nedeniyle saygı duymalıyız ama şahsiyetine değil.
Bu arada dil sürçmesi olmuş video da, herşey de bu tür basit takılmalar bence RTE muhaliflerine zarar veriyor. Bu kadar basit algılamamak lazım. Sonra bu RTE alıp çok güzel laf cambazlığı yapıyor. Güçlü , tutulur şeylerle karşısında durmadıkça çerez gibi insanları ezer.
gorkem
Hero Member

View Profile
June 26, 2016, 12:23:03 PM

gecen gun bı vıdeo vardı bakanmıydı neydı canlı yayında soluyordu  ^ ULKENIN EGITIM SEVIYESI ARTTIKCA AKP NIN ALANI DARALIYOR # dıye adamlar kendılerını bılıyorlar destekleyen kesımın komurculer makarnacılar olduklarını o yuzden egıtım sevıyesı artmasın dıye dua edıyorlar emınım buna
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
June 26, 2016, 01:21:32 PM

Bilinçli de olsa, dil sürçmesi de olsa değişen bir şey var mı? Adam kendi çalıp kendi oynuyor. Çünkü karşı duracak herhangi bir muhalif güç yok.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
June 30, 2016, 08:56:21 AM

CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA saygımız sonsuz, kimsenin o makama birşey söylediği yok. O makamda oturan insanın söylediklerini kabul edip etmemek tabi ki bize düşer, tövde haşaa Allah değil (gerçi peygamber olduğunu söyleyenler var). O makamda oturacak kişinin o koltuğu doldurabilmesi için %30, %50, %60 çoğunluk değildir. O makamda oturan kişi en az %85-%90 gibi bir kabul oranını almalı. Bir ülkede yaşayanların %52 lik kesiminin kabulünü almış biri geri kalan %48 lik kesimin kabulünü almamış demektir. %4 bu büyük makamda kimin oturacağına karar verebilecek bir fark kesinlikle değildir. Demokrasi de bu değildir zaten. O yüzdendir ki, halk seçti falan filan demek cahilliğin Everest tepesidir.

Bu ülkede yaşayan insanların ödedikleri vergilerle yapılan köprüden geçmek için 120 TL ödeyeceğiz. Bir de bunu marifetmiş gibi reklam yapacaklar. Everest tepesi Türklerle doldu taştı, iğne atacak yer yok Smiley
gorkem
Hero Member

View Profile
June 30, 2016, 02:47:23 PM

Osmangazi Köprüsü geçiş fiyatı 120 TL. İstanbul - İzmir uçak bilet fiyatı 100 TL. dusunun artık bu kopruyu Cheesy
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
June 30, 2016, 03:32:21 PM

Osmangazi Köprüsü geçiş fiyatı 120 TL. İstanbul - İzmir uçak bilet fiyatı 100 TL. dusunun artık bu kopruyu Cheesy

İzmir biraz daha böyle muhalifliğe devam ederse sonunda uzun izmir'i uygun fiyata (tam ab üyeliği mesela) Yunanistan a satabilir Tongue
Adam izmir e gıcık biliyorsunuz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: