Bitcoin Forum
May 17, 2024, 01:37:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: 6-7 yil sonra bitcoin  (Read 16604 times)
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
October 07, 2016, 02:08:38 PM

ben birakin onumuzde 6 -7 yil icerisini,

gelecek yilin icerisinde cok ciddi hareketler bekliyorum, piyasa daha henuz arza sIKISMADI. sinyaller bir kac haftaya gelmeye baslar.

Kesinlikle, 2017 Bitcoin'in yılı olabilir. Ocakta Kim Dotcom'un projeleri hayata geçiyor, 1000 barajını geçersek bir daha aşağısını görmeyiz. 2020'ye kadar 2 bin dolar hayal değil oldukça gerçekçi bir hedef. Bu ucuz fiyatları yakın zamanda çok arayacağız.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 09, 2016, 11:06:22 AM

benim beklentim market cap'in 6-7 sene içinde 100 milyar dolar seviyelerine ulaşacağı yönünde.

6-7 sene sonra piyasada yaklaşık 19 milyon bitcoin olacağına göre, $5000-$5500 arasında bir fiyat gerçekleşebilir diye düşünüyorum.
Moonphine
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
October 16, 2016, 03:43:33 PM

ben birakin onumuzde 6 -7 yil icerisini,

gelecek yilin icerisinde cok ciddi hareketler bekliyorum, piyasa daha henuz arza sIKISMADI. sinyaller bir kac haftaya gelmeye baslar.

Kesinlikle, 2017 Bitcoin'in yılı olabilir. Ocakta Kim Dotcom'un projeleri hayata geçiyor, 1000 barajını geçersek bir daha aşağısını görmeyiz. 2020'ye kadar 2 bin dolar hayal değil oldukça gerçekçi bir hedef. Bu ucuz fiyatları yakın zamanda çok arayacağız.
Bir kişi ile olacak iş değil ama uzun vadeli yatırım olarak kesinlikle bitcoini seçin.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
October 23, 2016, 08:47:13 AM

biz bir gün sonra ne olacak onu bile bilemiyoruz 6-7 yıl nedir ? Smiley bu site hacklenir mi vs korkusuyla yaşanır mı
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 14, 2016, 07:36:35 PM

O kadar zaman sonra fiyatlar tavan yapacaktır ancak şuan ki hali ile düşünmemek gerekiyor. Fiyat durumunun ne olacağından daha çok bitcoin'in durumunun ne olacağı üstünde düşünerek tahmin yürüttükten sonra fiyatınında bu bağlamda ele alınması yerinde bir tutum olacaktır. Çok sermayem olsaydı bitcoin'e yatırım yapar en az 10 sene beklerdim gelecek için sağlam bir yatırım olurdu muhtemelen.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
November 15, 2016, 12:39:37 AM

Yükselir ve buradaki %99luk kesim bu yükselişi film şeridi gibi seyreder.
Asıl konuya gelirsek hadi diyelim 5yıl sonra bitcoin 10bin lira olacak. Evet gayet hoş olur. Peki şuan bitcoin almak o kadar kolay mı? boru değil 1bitcoin 2300tl. Kaç tane alabilir insan ? yüzlerce alıp vurgun yapmayı kim bekleyebilir fiyatı bu kadar yüksekken. Ancak zengin biri gelir heycan olsun diye alır bekler 5 yıl sonra katlar veya batar. Hani bitcoinin fiyatı 30-50dolar olsa alalım yüzlerce stoklayalım. Eskiden cüzdanında üç kuruşa aldığı bitcoini unutup 6 yıl sonra bin kuruşa satıp zengin olan insanların hikayelerine çok kaptırmayın kendinizi. O devir çoktan bitti  Wink

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
November 15, 2016, 07:32:19 AM

arz sabit,talep değişken bir değerden bahsediyoruz.

talep artarsa BTC değeri artar, bunun hızını talep artış miktarı verir, talep azalır BTC değeri düşer,

teknolojik gelişmeler bu işin rüzgarı, bekleyelim görelim...
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
December 08, 2016, 08:55:37 PM

Düşünülmeyen bir husus şu; büyük devletlerin arkasında durduğu farklı bir sanalpara, yada kripto para olsa, o zamanda bitcoin bu kadar güçlü olabilir mi? Ben hiç sanmıyorum, insanların çoğu her zaman için garanticidir, böyle bir şey olduğunda bitcoin tamda o kötü üne sahip olduğu zamanlardaki gibi karanlık işler için kullanılan bi kripto para olur, resmi sanal paralarda temiz işler için kullanılan para olur

Ve bu da bitcoinin sert bir şekilde düşüşüne sebep olabilir.

Ama şu andaki trende bakarsak, bir süre daha btc yükselişe devam edecek...

BTC yi bilmem ama blockchain teknolojisine bir kaç yıl içinde büyük devletler ve bankalarda girecek...

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
December 14, 2016, 09:46:01 AM

Ben şahsen önümüzdeki 5 yıl satmayı düşünmüyorum. Bitcoinin gündelik yaşama inmesiyle beraber ciddi şekilde fiyatta artış olacağı kanaatindeyim.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 18, 2016, 04:25:50 PM

altcoinlerden uzak durun bitcoinlerinize sahip çıkın, yakın zamanda piyasada alacak bitcoin bulamayacaksınız.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
December 18, 2016, 05:20:51 PM

altcoinlerden uzak durun bitcoinlerinize sahip çıkın, yakın zamanda piyasada alacak bitcoin bulamayacaksınız.

Alacak Bitcoin her zaman bulunur ama hangi fiyata olduğu önemli. Smiley
Her fiyattan alabilecek lükse sahip değilseniz şimdiden biriktirip saklasanız iyi olur.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 21, 2017, 11:14:45 PM

6-7 yıl daha ömür var ise görürüz.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1514

View Profile
January 22, 2017, 12:48:53 AM

Bence 10000 $ az bir rakam daha ileriye gitme ihtimali bilr olabilit her geçen gün yeni insanlar tanıyor ve işin içine girmek istiyor çoğu insanında hoşuna gidiyor 6 yıldan öncede bu rakama ulaşabileceğini düşünüyorum zaten bir gün gelicek ve herkes bitcoini tanıyıcak o gün elimde çok bitcoin olsun bu bana yeter...

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
January 30, 2017, 09:39:24 PM

6-7 yıl değil de bir gün mutlaka o rakamlara ulaşacağını düşünüyorum.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
February 03, 2017, 03:49:33 PM

Yükselir ve buradaki %99luk kesim bu yükselişi film şeridi gibi seyreder.
Asıl konuya gelirsek hadi diyelim 5yıl sonra bitcoin 10bin lira olacak. Evet gayet hoş olur. Peki şuan bitcoin almak o kadar kolay mı? boru değil 1bitcoin 2300tl. Kaç tane alabilir insan ? yüzlerce alıp vurgun yapmayı kim bekleyebilir fiyatı bu kadar yüksekken. Ancak zengin biri gelir heycan olsun diye alır bekler 5 yıl sonra katlar veya batar. Hani bitcoinin fiyatı 30-50dolar olsa alalım yüzlerce stoklayalım. Eskiden cüzdanında üç kuruşa aldığı bitcoini unutup 6 yıl sonra bin kuruşa satıp zengin olan insanların hikayelerine çok kaptırmayın kendinizi. O devir çoktan bitti  Wink

Sizin mesela bu mesajı yazmanızın üstünden 3 ay bile geçmeden 1 BTC fiyatı 3750 TL civarında. Siz 2300 liralık BTC fiyatını pahalı buluyordunuz ama dolar kuru biraz daha yükselse bildiğiniz o yazdığınız fiyatın 2 katına gelmiş olacağız. Sırf bu mesajınız bile BTC'nin ne denli yükselişlere gebe olduğunun kanıtı. Türkiye'de yaşayan insanlar isek illa dolar bazlı artışa odaklanmamız şart da değil, BTC'yi dolarla aldığımız için bir yandan da TL'deki değer kayıplarına karşı da korunmuş oluyoruz.
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
February 03, 2017, 07:26:36 PM

Bitcoinin cazibesine diyecek birsey yok ama geldigi nokta alirken can yakiyor. Insan tereddut ediyor. Artinca elindekiler degerlendi diye sevinirken, bir yandanda yeni alimlari zorlastirdigi icin uzuluyorsun.
coinmetelik
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

https://litecointalk.io

View Profile
February 06, 2017, 11:33:08 AM

6-7 yıl sonra ya balon olup uçacak ya da ciddi bir artış olacağı düşüncesindeyim. Tersi de olur mu olur. Talep artacak mı bekleyip göreceğiz. Çünkü dolarla birlikte yükselince alım gücümüz gerçekten ciddi ölçüde düşüyor. İyi BTC forumlar dileklerimle.

hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
February 09, 2017, 07:42:00 AM
Last edit: April 04, 2018, 11:05:13 PM by hiburak

Düşünülmeyen bir husus şu; büyük devletlerin arkasında durduğu farklı bir sanalpara, yada kripto para olsa, o zamanda bitcoin bu kadar güçlü olabilir mi? Ben hiç sanmıyorum, insanların çoğu her zaman için garanticidir, böyle bir şey olduğunda bitcoin tamda o kötü üne sahip olduğu zamanlardaki gibi karanlık işler için kullanılan bi kripto para olur, resmi sanal paralarda temiz işler için kullanılan para olur

Ve bu da bitcoinin sert bir şekilde düşüşüne sebep olabilir.

Ama şu andaki trende bakarsak, bir süre daha btc yükselişe devam edecek...

BTC yi bilmem ama blockchain teknolojisine bir kaç yıl içinde büyük devletler ve bankalarda girecek...

dediğin doğru. ancak büyük devletlerin çoğunluğu herhangi bir kripto paraya destek vermek konusunda çekimser davranıyorlar. genel itibariyle devletlerin tutumu biz kripto para teknolojilerine ne destek veriyoruz ne de karşı çıkıyoruz, ne olacaksa olsun şeklinde. apple, facebook, microsoft, google, amazon gibi önemli teknoloji şirketleri de benzer biçimde davranıyorlar.

bu durumda bitcoinin kripto para olarak tekel olma konumunu daha fazla güçlendiriyor.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
April 03, 2017, 09:23:30 AM

Btc yi cazip kıldıkları sürece talep aldıgı sürece hep artacaktır
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 03, 2017, 10:11:44 AM

BTC yi tutanlar çok şanslı... her gün daha da değerleniyor. 6-7 yıl sonrasını kestirmek çok ama çok güç.
şimdiden toplayın toplayabildiğiniz kadar... al unut yapanlar en çok kar edenler olacak bence
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: