Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:14:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: messi milli takımı bıraktı  (Read 356 times)
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 27, 2016, 12:23:49 PM

messi sampıyon olamadan mıllı takımı bıraktıgını acıkladı..
Lionel Messi, Copa America final maçında Arjantin'in Şili'ye penaltılarla yenildiği karşılaşmanın ardından milli takımı bıraktığını açıkladı.
Arjantin Milli Takımı'nın Copa America finalinde penaltılarla Şili'ye 4-2 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Messi, çarpıcı bir açıklamada bulundu. Kullandığı penaltı atışını gole çeviremeyen Arjantinli yıldız, henüz 29 yaşında olmasına rağmen milli takımını bıraktığını söyledi.

Lionel Messi, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, "Karar anı benim için çok zordu. Soyunma odasında milli takımdaki kariyerimin bittiğini anladım. Arjantin'in şampiyon olması için elimden geleni yaptım ama başaramadım. Bu işte başarılı olamadım" dedi.

Arjantin'de Messi şoku yaşanırken bir şokta Barcelonalı bir diğer yıldız futbolcu Javier Mascherano'dan geldi. Mascherano'da milli takımı bıraktığını açıkladı.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 27, 2016, 02:55:54 PM

bu tarz messi ronaldo vb. futbolcular yıldızlar karmasında parlayıp öne çıkıyorlar uluslararası kupalarda yapabildikleri tek başlarına yapabildikleri ortada
andromeda876
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
June 27, 2016, 05:19:16 PM

Messiyi dün final maçında izledim inanın çok çalıştı 120 de bile press yapmaya çalıştı ama bazen olmayınca olmuyor tek başına birşey yapamıyor maçtan sonra messinin ilk penaltı atışını atamaması nedeniyle Arjantin kupayı alamadı şansızlık ama ilk defa messi gibi bir oyuncunun ağladığını gördüm çok üzgündü kabullenemedi ama böyle maçlar olur bence messinin milli takımı brakmaması lazım yanlış karar ve duygusal karar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: