Bitcoin Forum
August 06, 2024, 05:19:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Pokémon Go  (Read 15068 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 14, 2016, 01:09:45 PM

gecen yil bluestack uzerinde bir kac uygulama icin fake gps gibi birseyler kullanmistim. bulundugun konumu istedigin uygulama icin fake olarak degistiriyor. android markette bolca vardir bu tip uygulamalar.
bu oyun icin de ise yarayabilir. deneyen oldu mu?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 14, 2016, 01:18:47 PM

gecen yil bluestack uzerinde bir kac uygulama icin fake gps gibi birseyler kullanmistim. bulundugun konumu istedigin uygulama icin fake olarak degistiriyor. android markette bolca vardir bu tip uygulamalar.
yapılıyor fakat ban sebebı  ayrıca ole oynamanın ne zewkı var hile yaparak anlamıs degılım adı ustunde oyun kendın becercen oynıycan Cheesy Cheesy
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 14, 2016, 01:48:00 PM

fake gpsi çok kolay bir şekilde tespit edebiliyorlar ve banlıyorlar ingresste denemiştim  Grin
ridewithme
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
July 14, 2016, 03:05:34 PM

Şarj çok büyük sorun, bi saatte tüm şarjım bitti ama 60 Pokemon yakaladım. Eski telefonlarda çok kasıyor, ne zamana kadar böyle devam ederim bilemiyorum. İleri seviyeler için yeni telefon şart gibi görünüyor.

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
gorkem
Hero Member

View Profile
July 14, 2016, 03:38:20 PM

Şarj çok büyük sorun, bi saatte tüm şarjım bitti ama 60 Pokemon yakaladım. Eski telefonlarda çok kasıyor, ne zamana kadar böyle devam ederim bilemiyorum. İleri seviyeler için yeni telefon şart gibi görünüyor.
10 000 lık bır powerbank al yanına ole gez  3-4 katı gezebılırsın baska cozumu yok en kral telefonuda alsan 10 km gezersen onun sarjı bıtecektır Cheesy
ridewithme
Sr. Member

View Profile
July 14, 2016, 03:43:01 PM

Sağlam bir harici şarj aletim var zaten, yanıma almamıştım bir saatte %100 şarjın bitmeyeceğini düşünerek. Bundan sonra 3 harici şarj aletiyle dolaşacağım artık yapacak bir şey yok. Arabayla gezince baya Pokemon toplayabiliyoruz. Smiley

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
gorkem
Hero Member

View Profile
July 14, 2016, 04:03:29 PM

Sağlam bir harici şarj aletim var zaten, yanıma almamıştım bir saatte %100 şarjın bitmeyeceğini düşünerek. Bundan sonra 3 harici şarj aletiyle dolaşacağım artık yapacak bir şey yok. Arabayla gezince baya Pokemon toplayabiliyoruz. Smiley
Cheesy yanlız arabayla dolasmak  ban sebebı dıye bılıyorum genede dıkkat edın ban yemeyın  pokemonlar gıtmesın bosuna Cheesy Cheesy
oli123123 (OP)
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
July 14, 2016, 04:10:59 PM

Hile kullananların banlandığını söylüyorlar, böyle bir oyunda hile yapmaya da gerek yok zaten oyunun amacı kalmaz...

Cheesy yanlız arabayla dolasmak  ban sebebı dıye bılıyorum genede dıkkat edın ban yemeyın  pokemonlar gıtmesın bosuna Cheesy Cheesy
Arabayla dolaşmaya dair bir kural yok bildiğim kadarıyla, sadece 20km/s+ üstünde yumurta çatlama sistemi kendini kapatıyor.
cakir
Legendary
*

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
July 14, 2016, 04:32:56 PM

angara'da belediye otobüsleriyle işe gidiş ve çıkış saatlerinnde yumurta güzel çatlatılıyor Grin

ankara ekibi toplansın da bu hafta sonu bi pokestop'ta buluşup lure atalım pokuman yakalayalım.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809

View Profile
July 14, 2016, 04:46:24 PM

Acaba beklediklerinin çok çok üzerinde mi kullanım var yoksa pintilik yapıp sunuculardan mı kısmışlar diye düşünüyorum ama bana ikisi bir araya gelip combo yapmışlar gibi geldi.
gorkem
Hero Member

View Profile
July 14, 2016, 04:46:42 PM

beklenen haber geldı  Grin  Diyanet oyunun yasaklanması ıstedı   Grin Grin Grin

https://www.youtube.com/watch?v=VaTvOCOuwG0 Cheesy
oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 14, 2016, 06:13:06 PM

Diyanet-Sen, Pokéstopların birçoğunun cami olmasından dolayı yasaklanmasını istemiş, şaka gibi ya inanılır gibi değil  Cheesy
bileq
Legendary
*

Merit: 1068

View Profile
July 14, 2016, 07:03:46 PM

zamaninda haydi gencler camiye diye az demediler. simdi de gencleri istemez oldular Cheesy
oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 14, 2016, 07:37:12 PM

angara'da belediye otobüsleriyle işe gidiş ve çıkış saatlerinnde yumurta güzel çatlatılıyor Grin

ankara ekibi toplansın da bu hafta sonu bi pokestop'ta buluşup lure atalım pokuman yakalayalım.
Memlekette olmasam gelirdim, daha yeni level 8 oldum burada nerdeyse hiç stop yok  Sad
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
July 14, 2016, 07:41:21 PM

Official olarak app store a gelsin,hemen indiricem.vallahi cok merak ettim su oyunu.
oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 14, 2016, 09:06:41 PM

Official olarak app store a gelsin,hemen indiricem.vallahi cok merak ettim su oyunu.
Avrupa çıkışları iki gün önce başladı, ilk olarak Almanya daha sonra ise UK için çıkarttılar birkaç haftaya tam release olur muhtemelen.
ridewithme
Sr. Member

View Profile
July 14, 2016, 09:09:45 PM

Diyanet-Sen, Pokéstopların birçoğunun cami olmasından dolayı yasaklanmasını istemiş, şaka gibi ya inanılır gibi değil  Cheesy

Yalnız sıkıntı orada değil, caminin içinde avlayan gençler varmış doğal olarak bundan rahatsız olmuşlar. Camilerin pokestop olması sorun değil.
Gece 12de bile herkes sokakta Pokemon avlıyordu. Server çöktü herkes evine dağıldı. Cheesy

Follow me and profit.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
July 14, 2016, 09:10:19 PM

Bisiklet turları yapıyordum bir süredir şimdi oyunu dahil ettim tura güzel oldu gezerken motive ediyor Smiley

signature not found.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 14, 2016, 09:14:20 PM

oyun çok sıkıntılı son günlerde, aşırı yoğunluktanmıdır bilmiyorum ama, sürekli loading ekranını görmekten sıkıldım,ayrıca oyun aşırı şarj ve kota yiyor, buna dayanmak imkansız ,bir çözüm lazım.
gym centerın geliştirilmesi lazım, dövüş olayının bir espirisini göremedim , rakibin pokemonunuda alamıyoruz sanırım

benim için en eğlenceli kısım , pokedex i tamamlamak olucak, toplam çeşit 40 ı geçti, birde  evrim geçirmeleri hoşuma gidiyor Smiley

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 14, 2016, 09:26:31 PM

oyun çok sıkıntılı son günlerde, aşırı yoğunluktanmıdır bilmiyorum ama, sürekli loading ekranını görmekten sıkıldım,ayrıca oyun aşırı şarj ve kota yiyor, buna dayanmak imkansız ,bir çözüm lazım.
gym centerın geliştirilmesi lazım, dövüş olayının bir espirisini göremedim , rakibin pokemonunuda alamıyoruz sanırım

benim için en eğlenceli kısım , pokedex i tamamlamak olucak, toplam çeşit 40 ı geçti, birde  evrim geçirmeleri hoşuma gidiyor Smiley

Power bank kullanın başka bir alternatifi yok en azından yanınızda 2 tane 5000-1000 arası Power bank olursa o zaman rahat kullanırsınız.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: