Bitcoin Forum
June 29, 2024, 11:31:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Pokémon Go  (Read 15057 times)
oli123123 (OP)
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
July 15, 2016, 03:36:33 PM

Twitch'te falan görüyorum birçok kişi var GPS hack yapan, umarım iyi bir anti hile sistemi geliştirmişlerdir de banlanır hile yapanlar, böyle bir oyunda bir insan ne amaçla hile yapar anlamıyorum.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
July 15, 2016, 03:42:29 PM

beyler vaktinizi enerjinizi daha degecek bir seye harcayin, bu sicakta kalkip, orada burada poke avlamak nedir yaw

tanim: agir issiz oyunu

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
July 15, 2016, 03:46:28 PM

beyler vaktinizi enerjinizi daha degecek bir seye harcayin, bu sicakta kalkip, orada burada poke avlamak nedir yaw

tanim: agir issiz oyunu
Hocam ben kendim için konuşayım eğer bu oyunu oynamasam spor yapacağım yok. Bu oyun sayesinde bugün 5 km yol yürüdüm ama yinede yürümek istiyorum eve geldim teli ve powerbankı şarja koydum güneş batsın çıkacağım tekrar. Yani bir çok oyuna göre faydalı bir oyun.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
ridewithme
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
July 15, 2016, 08:23:14 PM

20 senedir bu oyunun çıkmasını bekliyorduk sonunda gerçekleşti. Şimdi herkesin oynadığına bakmayın, hype geçince sadece gerçek oyuncular kalır.

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
July 16, 2016, 07:39:05 PM

Ben de bir heves başladım. Amma bulunduğum yerde denk gelenler dışında aramaya çıkmadım hiç, çıkamadım. Günlük telaşelerden vakit kalmıyor ki.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 20, 2016, 04:32:59 PM

İmza Kampanyası bile çıktı sanırım biri tarafından yapılmış  Smiley ama Sadece Jr member Ve memberlara ödeme yapılıyor şu anda bir diğer yanıda Btc,Ltc,Doge olarakda ödeme alabiliyorsunuz boşta olan Jr ve memberlar değerlendirebilir aslında.

Bu arada Local Post geçerli iyi yanıda bu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1558014.0
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
July 21, 2016, 06:19:11 AM

Google Play e ne zaman düşücek oyun arkadaşlar.

oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 21, 2016, 10:13:06 AM

Google Play e ne zaman düşücek oyun arkadaşlar.
Şu an Türkiye'de çıkmadı oyun, http://www.releases.com/availability/pokemon-go buradan takip edebilirsiniz hangi ülkelerde çıktığını oyunun, şu an çoğu Avrupa ülkesinde çıktı fakat geri kalanında çok az ülkede var.
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
July 21, 2016, 10:25:13 AM

Çoğu kişi fake gps ile evinden çıkmadan baya ilerlediğini yazıyor, bunların toplu bir şekilde banlandıkları haberi gelmezse yakında oyunu bırakanlar olacaktır diye düşünüyorum.

oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 21, 2016, 11:09:51 AM

Çoğu kişi fake gps ile evinden çıkmadan baya ilerlediğini yazıyor, bunların toplu bir şekilde banlandıkları haberi gelmezse yakında oyunu bırakanlar olacaktır diye düşünüyorum.
Öyle olursa bırakırım ben, önceden dediğim gibi memleketteyim neredeyse hiç pokéstop yok, 1-2 stop bulabilirsem buluyorum adamlar 20 stop olan lurelu yerde oynuyor direk, hilelere karşı sağlam bir önlem almaları gerek.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 21, 2016, 11:36:56 AM

Öyle olursa bırakırım ben, önceden dediğim gibi memleketteyim neredeyse hiç pokéstop yok, 1-2 stop bulabilirsem buluyorum adamlar 20 stop olan lurelu yerde oynuyor direk, hilelere karşı sağlam bir önlem almaları gerek.
fake gps kullananlar ingresste lokasyon algoritmaları sayesinde otomatik ban yiyordu pokemon go da aynı altyapıyı kullanıyor banlamamalarının sebepleri ortada adamlar zaten para basıyor neden kitleyi kaybedelim diye düşünüyor olabilirler ve legendary olmuşsunuz sanırım yeni dikkatimi çekti Grin
oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 21, 2016, 01:37:54 PM

fake gps kullananlar ingresste lokasyon algoritmaları sayesinde otomatik ban yiyordu pokemon go da aynı altyapıyı kullanıyor banlamamalarının sebepleri ortada adamlar zaten para basıyor neden kitleyi kaybedelim diye düşünüyor olabilirler ve legendary olmuşsunuz sanırım yeni dikkatimi çekti Grin
Evet hatırlıyorum Ingress çok da olmasa oynuyordum banlanıyordu hileciler genelde.

Evet geçen hafta falan oldum sonunda  Cheesy
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
July 22, 2016, 02:55:12 PM

Yumurtadan Pikachu cıkardım ya usul usul oynuyorum bakalım seviye 9 oldum forumda  yüksek seviyeler var mı merak ediyorum bu baslıgı yardımlasma için kullanmak lazım
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 22, 2016, 05:54:43 PM

Yumurtadan Pikachu cıkardım ya usul usul oynuyorum bakalım seviye 9 oldum forumda  yüksek seviyeler var mı merak ediyorum bu baslıgı yardımlasma için kullanmak lazım
ben 10 levele geldim fakat aşırı ısınmadan telefon pert oldu serviste şuan yumurta çatlatmada mesafeyi yarı yarıya eksik hesaplıyor pikachu hiç çıkmadı daha nadir sanırım çevremdeki oynayanlardada hiç görmedim ve oyunda bir strateji vereyim önce yakalabildğiniz kadar pokemon yakalayın powerup kullanmayın ileriki levellerde zaten yüksek cpli pokemonlar düşecek evolve edebileceğiniz pokemonları biriktirdikten sonra easter eggsi kullanarak + %50 xp üst üste evolve yapın bu sayede çok hızlı level atlayabiliyorsunuz en az 15 levele kadar gym uğraşmayın pek bir artısı olmayacak power uplarıda 500 - 700 cp arası pokemonlara kullanmak daha mantıklı
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
July 22, 2016, 07:59:10 PM

Apk sını kursak oyunun sonradan google play e geldigi zaman eski hesap silinecekmi acaba. 10 gundur cıksın diye bekliyorum.

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 22, 2016, 09:12:07 PM

Apk sını kursak oyunun sonradan google play e geldigi zaman eski hesap silinecekmi acaba. 10 gundur cıksın diye bekliyorum.

Database Sıfırlanmış olucak sanırım o yüzden tekrardan mevcut sürümü indirince gitmiş olur diye düşünüyorum.
dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064

View Profile
July 23, 2016, 10:05:52 PM

Hesaplar Google veya Pokemon Trainer Club hesabınıza bağlı olduğu için hesaplara bir şey olmayacak. Veritabanına bir şey olacağını sananlar yanılıyor, hesap sıfırlanma diye bir şey söz konusu bile olamaz. 10 gündür bekleyeceğinize keşke kursaydınız. Herkes ilerledi, 20. seviyeyi geçenler bile var.
oli123123 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 23, 2016, 10:26:47 PM

Yumurtadan Pikachu cıkardım ya usul usul oynuyorum bakalım seviye 9 oldum forumda  yüksek seviyeler var mı merak ediyorum bu baslıgı yardımlasma için kullanmak lazım
ben 10 levele geldim fakat aşırı ısınmadan telefon pert oldu serviste şuan yumurta çatlatmada mesafeyi yarı yarıya eksik hesaplıyor pikachu hiç çıkmadı daha nadir sanırım çevremdeki oynayanlardada hiç görmedim ve oyunda bir strateji vereyim önce yakalabildğiniz kadar pokemon yakalayın powerup kullanmayın ileriki levellerde zaten yüksek cpli pokemonlar düşecek evolve edebileceğiniz pokemonları biriktirdikten sonra easter eggsi kullanarak + %50 xp üst üste evolve yapın bu sayede çok hızlı level atlayabiliyorsunuz en az 15 levele kadar gym uğraşmayın pek bir artısı olmayacak power uplarıda 500 - 700 cp arası pokemonlara kullanmak daha mantıklı
Telefon LG G4 mü?  Grin aşırı ısınma sonrası lehimlerin bozulduğunu söylüyorlardı, level için lucky egg kullanın.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
July 24, 2016, 12:30:05 AM

20. seviyelerdeki hesaplar 1500 ( bin besyuz) dolarlara satiliyor su anda ebayde
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
July 24, 2016, 01:06:10 AM

20. seviyelerdeki hesaplar 1500 ( bin besyuz) dolarlara satiliyor su anda ebayde
Şaka yapıyorsun bendeki 19 bilseydim fake bir email ile açardım satardım btc den karlı 2 haftada yaptım

signature not found.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: