Bitcoin Forum
July 05, 2024, 04:37:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BTCTurk gecikmeler .... Bu kadar mı sizin vereceğiniz hizmet !  (Read 1820 times)
bachibouzouk (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
July 14, 2016, 03:42:34 PM

Kredi kartından nakit avans kullandı ise bildiğim kadarı ile bu hesaptan havale veya eft gibi işlem görür
Sorunun bundan kaynaklandığını sanmıyorum
Kurallar ne diyor veya BTCTurk özel işletme vb bakmadan resmi tatil günlerinde çok transfer işlerine girmiyorum ben..
her açıdan sıkıntı ihtimali daha yüksek oluyor..
kurallarda  kredi kartı kullanmayınız diyor ancak ben kredi kartı ile yatırdım. birçok kişi ilk  kullanımda  işlemin yapıldığını söylemişti ancak uyarı verirler dediler.
bende yatırdım kredi kartından  bir seferlik ve bugün try işlemim tamamlandı.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 15, 2016, 09:00:42 AM

Kredi kartından nakit avans kullandı ise bildiğim kadarı ile bu hesaptan havale veya eft gibi işlem görür
Kurallar ne diyor veya BTCTurk özel işletme vb bakmadan resmi tatil günlerinde çok transfer işlerine girmiyorum ben..
kurallarda  kredi kartı kullanmayınız diyor ancak ben kredi kartı ile yatırdım. birçok kişi ilk  kullanımda  işlemin yapıldığını söylemişti ancak uyarı verirler dediler.
Bütün bunlar 58 tl için miydi ? Bende  sandım ki ...  Smiley
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
July 15, 2016, 12:28:40 PM

Yazdığım gibi sizi sorununuz muhtemelen bayram tatili sırasında işlem yapmanızdan kaynaklandı
bayram tatilinda özel kuruluşların işleyişlerinde bile sıkıntılar olabiliyor
neyse işleminiz tamamlanmış, geçmiş olsun Smiley
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
July 15, 2016, 03:57:16 PM

kredi karti ile bende cok yatirdim btcturke, bir sorun olmadi, buna zaten kredi karti ile yatirmak denmez

kredi karti ile nakit avans cekilip, hesaba eft/havale olarak gecmek denir.

direk k.kartindan alamazsiniz.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: