Bitcoin Forum
July 05, 2024, 05:24:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: HashOcean Mağdurları  (Read 1132 times)
addams (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
July 11, 2016, 12:29:21 PM

Merhabalar,

Cointurk sitesi HashOcean mağdurları için ileride açılabilecek dava durumunda topluca hareket edilmesi için kampanya başlatmış. Aşağıdaki linkten sizde kaybettiğiniz tutarı ve bilgilerinizi girerek katılabilirsiniz. Kaybedilen tutarın geri kazanılması imkansız gibi görünse de katılmanın faydalı olabileceğini düşünüyorum.

http://coin-turk.com/hashocean-magdurlari-icin
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
July 11, 2016, 01:00:45 PM

Merhabalar,

Cointurk sitesi HashOcean mağdurları için ileride açılabilecek dava durumunda topluca hareket edilmesi için kampanya başlatmış. Aşağıdaki linkten sizde kaybettiğiniz tutarı ve bilgilerinizi girerek katılabilirsiniz. Kaybedilen tutarın geri kazanılması imkansız gibi görünse de katılmanın faydalı olabileceğini düşünüyorum.

http://coin-turk.com/hashocean-magdurlari-icin

Kimsenin hevesini kırmak istemem ama çok işe yarayacağını sanmıyorum
Senelerdir gerek bitcoin gerekse diğer ödeme yöntemleri ile çalışna çok batan ponzi gördüm
Hemen hepsinden sonra böyle çabalar oluyor ama işe yarayanını görmedim..
Bu işler böyle malesef..
Ben de HashOcean'a bir miktar yatırım yapmıştım ama buraya kayıt olmanın işe yarayacağını tahmin etmiyorum..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 11, 2016, 02:03:27 PM

Artık unutun su hachoceanı bu kacan ilk değil sonda değil. kim dava acacak nasıl acacak?kime acacak o bile belli değil.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
July 11, 2016, 02:27:38 PM

Bence bir şansını deneyin fakat bu ne ilk nede son ponzi vakası bence aşırı derecede tepki gösterdiniz. Sonuçta dediğim gibi ilk olay değil bu kadar yankı uyandırma çabası niye demekki çok para kaybeden arkadaş var. Neyse bir şansınızı deneyin bakalım pek umudum olmasada inşallah parayı geri alırsınız.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
addams (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
July 13, 2016, 10:35:18 AM

Parayı alma umudum oldukça düşük hatta sıfır diyebilirim, zaten kaybetmeyi göze aldığım ufak bir para yatırmıştım. Deneme amaçlı girdim diyebilirim.
Ancak bu tarz durumlarda açılacak olan uluslararası davalar hem bu kişilerin elini kolunu sallaya sallaya rahatça bu işten sıyrılmasını zorlaştıracaktır hem de sonraki ponzi siteleri için örnek teşkil edecektir. Belki de site sahipleri yakalanıp hüküm giyeceklerdir, belli olmaz. Ayrıca sitenin ponzi olduğunun aşikar olduğu hiçbir şeyi değiştirmez. Sonuçta size vaadedilen bir hizmet var ve bu hizmeti almak isteyenler belli ölçülerde para yatırdılar. Olası bir davada kimse size "Sen bunun ponzi olduğunu bilmiyor muydun neden para yatırdın?" diye sormaz. Çünkü adamlar müşterilerine belli bir şeyi vaadetmişler.
Örneğin yine bunun benzeri Bitsrapid isimli bir ponzi daha vardı. Adamlar sitelerinde açık açık biz ponzi değiliz şeklinde yazmışlardı ve onlarda sanırım buhar oldular. Sonuç olarak ne olursa olsun bunun adı dolandırıcılık olur ve yakalandıkları takdirde hüküm giyeceklerdir.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 13, 2016, 01:44:52 PM

Yatırım yapmış arkadaşlara bile bile ponziye yatırım yaptığının defalarca forumda söylenilmesine rağmen yinede yatırım yapan arkadaşlara büyük geçmiş olsun , Giden para geri gelmez isteyen arkadaşlar bu yorumumu alıntılayarak bitcoin adreslerini verebilirlerse , bir bardak soğuk su ısmarlayabilirim
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
July 13, 2016, 08:52:02 PM

Parayı alma umudum oldukça düşük hatta sıfır diyebilirim, zaten kaybetmeyi göze aldığım ufak bir para yatırmıştım. Deneme amaçlı girdim diyebilirim.
Ancak bu tarz durumlarda açılacak olan uluslararası davalar hem bu kişilerin elini kolunu sallaya sallaya rahatça bu işten sıyrılmasını zorlaştıracaktır hem de sonraki ponzi siteleri için örnek teşkil edecektir. Belki de site sahipleri yakalanıp hüküm giyeceklerdir, belli olmaz. Ayrıca sitenin ponzi olduğunun aşikar olduğu hiçbir şeyi değiştirmez. Sonuçta size vaadedilen bir hizmet var ve bu hizmeti almak isteyenler belli ölçülerde para yatırdılar. Olası bir davada kimse size "Sen bunun ponzi olduğunu bilmiyor muydun neden para yatırdın?" diye sormaz. Çünkü adamlar müşterilerine belli bir şeyi vaadetmişler.
Örneğin yine bunun benzeri Bitsrapid isimli bir ponzi daha vardı. Adamlar sitelerinde açık açık biz ponzi değiliz şeklinde yazmışlardı ve onlarda sanırım buhar oldular. Sonuç olarak ne olursa olsun bunun adı dolandırıcılık olur ve yakalandıkları takdirde hüküm giyeceklerdir.

Çoğu ülkede ve yanılmıyorsam bizim ülkemizde de ponzi sistemleri kurmak kadar, dahil olmak ve tanıtmak, yeni üye bulmak suç kabul ediliyor.. Bu nedenle yurtdışında açılan davalarda kimsenin bir şey kazanabileceğini sanmıyorum.. Umarım yanılırım ve herkes parasını ger alabilir..
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 13, 2016, 09:58:37 PM

Yatırım yapmış arkadaşlara bile bile ponziye yatırım yaptığının defalarca forumda söylenilmesine rağmen yinede yatırım yapan arkadaşlara büyük geçmiş olsun , Giden para geri gelmez isteyen arkadaşlar bu yorumumu alıntılayarak bitcoin adreslerini verebilirlerse , bir bardak soğuk su ısmarlayabilirim
sen ınsanların umut bagladıgı para kaybettıgı bı konuda tasak gecemezsınn ayıptır ınsan olan yapmaz Insan olan ama ..o soguk suyu sen kendıne ısmarlama ıcıne buz koy kafandan asagı dok ..aslında bu ıhtap seklım cok masum kaldı ama forumdan ceza yemek ıstemedıgım ıcın yazamıyorum ama sen anlamısdır soguk su meraklısı ...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: