Bitcoin Forum
April 20, 2024, 02:57:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Polskie forum  (Read 9261 times)
hermanhs09 (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 500


View Profile
July 11, 2016, 03:13:07 PM
 #1

Panowie mamy chyba tutaj pewien problem.
Po prostu nikt sie tutaj nie udziela,nie uważacie że przydałoby się troche rozkręcic interes na Polskim childboardzie?
Osobiście uważam że nie można całe życie pisać po angielsku,warto czasem pogadać z rodakami o bitcoinie Smiley
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
poptok1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1638
Merit: 756


Bobby Fischer was right


View Profile WWW
July 11, 2016, 03:19:52 PM
 #2

Panowie mamy chyba tutaj pewien problem.
Po prostu nikt sie tutaj nie udziela,nie uważacie że przydałoby się troche rozkręcic interes na Polskim childboardzie?
Osobiście uważam że nie można całe życie pisać po angielsku,warto czasem pogadać z rodakami o bitcoinie Smiley
Bezapelacyjna zgoda, proszę kolegi  Cheesy
Od miesiąca lub więcej śledzę nasz board i cisza tu jak w rodzinnym grobowcu.
Coś, ktoś czasem na markecie skrobnie, drobny ANN albo tłumaczenie takowego.
Warto by ożywić. Niech żyje, niech ma!
Widocznie rodacy nie mają wielu problemów z bitkoinami (co nie dziwi) i pomoce
im niepotrzebne. Lub większość daje rade po obcemu Smiley

Poloherb
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 449
Merit: 251

CryptoPhysical.com


View Profile WWW
July 16, 2016, 10:10:50 PM
 #3

Zastanawiam się ilu użytkowników polskich tu jest.
Brak tematów? może jakiegoś wspólnego projektu brak. Podejrzewam każdy ma inne zainteresowania i działa w innej dziedzinie.

lamar6
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
July 17, 2016, 12:33:37 PM
 #4

Czy ja wiem. Jako osoba ogólnie zainteresowana tematem muszę stwierdzić, że temat kryptowalut jest dość trudny.
W polskim internecie nie brakuje artykułów czym jest bitcoin ale potem to już droga przez mękę. Póki się to nie zmieni temat BTC będzie raczej ograniczony do spekulantów i informatyków.

To właśnie pokazuje, że w zasadzie nie ma o czym gadać chociaż byłoby fajnie, gdyby coś w polskim dziale zaczęło się dziać.
bioly
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 200
Merit: 250


View Profile
July 23, 2016, 03:23:48 PM
 #5

Polska społeczność ma swoje własne forum prowadzone przez Bitmara - forum.bitcoin.pl, dodatkowo dosyć dużo można poczytać na grupie Bitcoin Polska na Facebooku ale nie każdy to lubi Wink
Poloherb
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 449
Merit: 251

CryptoPhysical.com


View Profile WWW
July 23, 2016, 09:38:25 PM
 #6

Polska społeczność ma swoje własne forum prowadzone przez Bitmara - forum.bitcoin.pl, dodatkowo dosyć dużo można poczytać na grupie Bitcoin Polska na Facebooku ale nie każdy to lubi Wink
A co to Facebooku ?

vadilla11
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
July 24, 2016, 04:38:57 PM
 #7

https://www.facebook.com/groups/bitcoin.polska/?fref=ts to jest to...
Droga Po Sukces
Member
**
Offline Offline

Activity: 96
Merit: 10

Nowoczesne Strategie Inwestycyjne


View Profile
September 01, 2016, 02:25:27 PM
 #8

Witam wszystkich Smiley

Zdecydowanie się zgadzam że trzeba by rozruszać trochę Polską społeczność
i przede wszystkim zacząć edukować w zakresie kryptowalut

Czy ja wiem. Jako osoba ogólnie zainteresowana tematem muszę stwierdzić, że temat kryptowalut jest dość trudny.
W polskim internecie nie brakuje artykułów czym jest bitcoin ale potem to już droga przez mękę. Póki się to nie zmieni temat BTC będzie raczej ograniczony do spekulantów i informatyków.

I nie zgodzę się z kolegą że temat jest dość trudy po prostu jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach w odpowiedni sposób
aczkolwiek ten fakt zaczyna się zmieniać co zaczynają pokazywać uczelnie w Polsce
http://wyborcza.biz/biznes/1,147666,20612334,uczelnie-stawiaja-na-zawody-przyszlosci.html
"Są jednak również nowe pomysły dla tych, którzy w biznesie ... Ich pilotażowa edycja realizowana jest na kierunku zarządzanie. ... czy z... kryptowalut i technologii blockchain, czyli sposobu działania i obsługi pieniędzy cyfrowych. ..."

Siedzę w rynku kryptowalut 9 miesięcy i wiem że zarobię na tym co najmniej kilka milionów złotych
i choć brzmi to śmiesznie to wiem co mówię i wiem z jakimi ludźmi współpracuję oraz w co inwestuję

Magisterek
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 501



View Profile
January 18, 2017, 04:41:17 PM
 #9

Osób z polski, na pewno trochę jest. Ja oczywiście jestem za, to aż smutne że nasze forum po prostu umiera. Ale co do tego, trzeba chyba pisać do "samej góry" o przyznanie funkcji moderatora na polskim forum itp
caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 824
Merit: 512



View Profile
January 18, 2017, 09:04:49 PM
 #10

Osób z polski, na pewno trochę jest. Ja oczywiście jestem za, to aż smutne że nasze forum po prostu umiera. Ale co do tego, trzeba chyba pisać do "samej góry" o przyznanie funkcji moderatora na polskim forum itp
Chyba nie masz na myśli tego forum(działu) że umiera.Codziennie ktoś coś tu nabazgrze:)
Magisterek
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 501



View Profile
January 18, 2017, 11:55:09 PM
 #11

O to mi chodzi, jakby nie patrzeć (biorę pod uwagę filmy, nie mój czy też naukowy punkt widzenia) po apokalipsie różnego rodzaju, przez kosmitów, klęski żywiołowe i wszystko inne, też zostanie jakaś tam żywa duszka która będzie walczyła o przetrwanie, ale ona już nie przedłuży gatunku. Cheesy
blinkk
Member
**
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 10


View Profile WWW
January 19, 2017, 07:04:01 AM
 #12

Trochę polaków jest na forum ale chyba większość nawet nie zagląda na polskie podforum.

My lisk pool: http://liskpool.xyz - Vote for "Blink" - Profit 90%
Lisk pools: http://liskpool.xyz/list
lost shadow
Member
**
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 10


View Profile
February 06, 2017, 12:04:27 PM
 #13

Nie zgadzam się z tym, że jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach. Myślę że po prostu większość pisze na Angielskim forumie, zamiast tego żeby rozwijаć tutaj jakieś ciekawe tematy o kryptowalutach   Wink

FANCIER
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 207
Merit: 101


View Profile WWW
March 15, 2017, 08:59:24 PM
 #14

Nie zgadzam się z tym, że jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach. Myślę że po prostu większość pisze na Angielskim forumie, zamiast tego żeby rozwijаć tutaj jakieś ciekawe tematy o kryptowalutach   Wink
Taka troche zdecentralizowana spolecznosc Smiley jak to w temacie Bitcoina bywa.

WordPress Themes That Empower 437,821 Customers.
http://www.elegantthemes.com/affiliates/idevaffiliate.php?id=40460
kotwica666
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1035



View Profile
March 16, 2017, 09:22:52 PM
 #15

Nie zgadzam się z tym, że jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach. Myślę że po prostu większość pisze na Angielskim forumie, zamiast tego żeby rozwijаć tutaj jakieś ciekawe tematy o kryptowalutach   Wink
Taka troche zdecentralizowana spolecznosc Smiley jak to w temacie Bitcoina bywa.

heh tu się zgodzę Smiley

Sam się zdziwiłem, że niektóre nicki znam z angielskojęzycznej strony forum.. Może z niektórymi osobami nawet kiedyś rozmawiałem, a tu proszę! Po polskiemu też się da! Cheesy

.
..........
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
.....I AM BLACKJACK.FUN.....
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
..........
FANCIER
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 207
Merit: 101


View Profile WWW
March 16, 2017, 11:55:59 PM
Last edit: March 17, 2017, 10:17:57 AM by FANCIER
 #16

Nie zgadzam się z tym, że jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach. Myślę że po prostu większość pisze na Angielskim forumie, zamiast tego żeby rozwijаć tutaj jakieś ciekawe tematy o kryptowalutach   Wink
Taka troche zdecentralizowana spolecznosc Smiley jak to w temacie Bitcoina bywa.

heh tu się zgodzę Smiley

Sam się zdziwiłem, że niektóre nicki znam z angielskojęzycznej strony forum.. Może z niektórymi osobami nawet kiedyś rozmawiałem, a tu proszę! Po polskiemu też się da! Cheesy
Obojetnie w jakim jezyku - byle z sensem.  Napiszesz o jakiejs koncepcji - zaraz obsmarowanie ,,naganiacz na piramide"albo prowizje.  Ludzie czegos szukaja ale do konca nie wiedza czego.
Pozostaje pisanie tu bez sensu,,
Najwiecej ludzi jest  zauwazylem sie na naszym polskim: https://forum.bitcoin.pl/ ( niektorzy naprawde biegli w temacie BTC)
Tu od czasu do czasu ktos cos napisze, ktos cos skomentuje. Z czego nic specjalnego nie wynika.
Czasem ktos kogos szuka do wspolpracy, ale najbardziej interesujá ludzi wpisy ,,1mln % w 24 h tysiace referali tylko trzeba dzialac szybko bo program jest nowy. No i oczywiscie wystarczy skromne 50 USD aby zaczac zarabiac"" Widze to od 15 lat w internecie.
Bez moderatora na tym forum jest to miejsce bez konkretnego celu - ani jakiejs spolecznosci, ani celow, troche wpisow wyrwanych z kontekstu, plotek, troche zgloszen o problemach itp.
Idea Bitcoina tez juz troche przybladla i nie wzbudza emocji czy zaciekawienia jak 2-3 lata temu chociaz ten rynek  rozwija sie dynamicznie.



WordPress Themes That Empower 437,821 Customers.
http://www.elegantthemes.com/affiliates/idevaffiliate.php?id=40460
kotwica666
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1035



View Profile
March 17, 2017, 11:55:14 AM
 #17

Nie zgadzam się z tym, że jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach. Myślę że po prostu większość pisze na Angielskim forumie, zamiast tego żeby rozwijаć tutaj jakieś ciekawe tematy o kryptowalutach   Wink
Taka troche zdecentralizowana spolecznosc Smiley jak to w temacie Bitcoina bywa.

heh tu się zgodzę Smiley

Sam się zdziwiłem, że niektóre nicki znam z angielskojęzycznej strony forum.. Może z niektórymi osobami nawet kiedyś rozmawiałem, a tu proszę! Po polskiemu też się da! Cheesy
Obojetnie w jakim jezyku - byle z sensem.  Napiszesz o jakiejs koncepcji - zaraz obsmarowanie ,,naganiacz na piramide"albo prowizje.  Ludzie czegos szukaja ale do konca nie wiedza czego.
Pozostaje pisanie tu bez sensu,,
Najwiecej ludzi jest  zauwazylem sie na naszym polskim: https://forum.bitcoin.pl/ ( niektorzy naprawde biegli w temacie BTC)
Tu od czasu do czasu ktos cos napisze, ktos cos skomentuje. Z czego nic specjalnego nie wynika.
Czasem ktos kogos szuka do wspolpracy, ale najbardziej interesujá ludzi wpisy ,,1mln % w 24 h tysiace referali tylko trzeba dzialac szybko bo program jest nowy. No i oczywiscie wystarczy skromne 50 USD aby zaczac zarabiac"" Widze to od 15 lat w internecie.
Bez moderatora na tym forum jest to miejsce bez konkretnego celu - ani jakiejs spolecznosci, ani celow, troche wpisow wyrwanych z kontekstu, plotek, troche zgloszen o problemach itp.
Idea Bitcoina tez juz troche przybladla i nie wzbudza emocji czy zaciekawienia jak 2-3 lata temu chociaz ten rynek  rozwija sie dynamicznie.


Z piramidami to jest plaga wszędzie, tutaj nawet z tym nie walczą. Zrobili tylko cichy kącik dla naciągaczy i tam się mielą w swoim grajdołku. Przecież codziennie powstają cudowne metody na zarabianie pieniędzy, więc sprawdzenie tego to byłby kolejny etat dla dwóch albo trzech moderatorów. Ostrzegają tylko w nagłówku i pozwalają się "bawić".
Co do ciekawych koncepcji to chętnie sobie czasem pogadam, ale na tyle na ile pojawia się ich na bitcointalku, to ludzie wolą z góry zakładać, że jest to ściema i każą się bronić pomysłodawcy.

Co do moderatora, to go tutaj mamy, ale działa na tyle na ile musi. Pilnuje też wielu innych działów na forum, a są one zdecydowanie bardziej zatłoczone.

Moim zdaniem Idea Bitcoina rozwija się bardzo dynamicznie i wcale nie przybladła. To tylko kwestia czasu kiedy z tramwaju przesiądziemy się do pendolino Smiley

.
..........
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
.....I AM BLACKJACK.FUN.....
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
..........
FANCIER
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 207
Merit: 101


View Profile WWW
March 17, 2017, 08:55:12 PM
Last edit: March 17, 2017, 10:15:44 PM by FANCIER
 #18

Nie zgadzam się z tym, że jest zbyt mało jeszcze osób edukujących o kryptowalutach. Myślę że po prostu większość pisze na Angielskim forumie, zamiast tego żeby rozwijаć tutaj jakieś ciekawe tematy o kryptowalutach   Wink
Taka troche zdecentralizowana spolecznosc Smiley jak to w temacie Bitcoina bywa.

heh tu się zgodzę Smiley

Sam się zdziwiłem, że niektóre nicki znam z angielskojęzycznej strony forum.. Może z niektórymi osobami nawet kiedyś rozmawiałem, a tu proszę! Po polskiemu też się da! Cheesy
Obojetnie w jakim jezyku - byle z sensem.  Napiszesz o jakiejs koncepcji - zaraz obsmarowanie ,,naganiacz na piramide"albo prowizje.  Ludzie czegos szukaja ale do konca nie wiedza czego.
Pozostaje pisanie tu bez sensu,,
Najwiecej ludzi jest  zauwazylem sie na naszym polskim: https://forum.bitcoin.pl/ ( niektorzy naprawde biegli w temacie BTC)
Tu od czasu do czasu ktos cos napisze, ktos cos skomentuje. Z czego nic specjalnego nie wynika.
Czasem ktos kogos szuka do wspolpracy, ale najbardziej interesujá ludzi wpisy ,,1mln % w 24 h tysiace referali tylko trzeba dzialac szybko bo program jest nowy. No i oczywiscie wystarczy skromne 50 USD aby zaczac zarabiac"" Widze to od 15 lat w internecie.
Bez moderatora na tym forum jest to miejsce bez konkretnego celu - ani jakiejs spolecznosci, ani celow, troche wpisow wyrwanych z kontekstu, plotek, troche zgloszen o problemach itp.
Idea Bitcoina tez juz troche przybladla i nie wzbudza emocji czy zaciekawienia jak 2-3 lata temu chociaz ten rynek  rozwija sie dynamicznie.


Z piramidami to jest plaga wszędzie, tutaj nawet z tym nie walczą. Zrobili tylko cichy kącik dla naciągaczy i tam się mielą w swoim grajdołku. Przecież codziennie powstają cudowne metody na zarabianie pieniędzy, więc sprawdzenie tego to byłby kolejny etat dla dwóch albo trzech moderatorów. Ostrzegają tylko w nagłówku i pozwalają się "bawić".
Co do ciekawych koncepcji to chętnie sobie czasem pogadam, ale na tyle na ile pojawia się ich na bitcointalku, to ludzie wolą z góry zakładać, że jest to ściema i każą się bronić pomysłodawcy.

Co do moderatora, to go tutaj mamy, ale działa na tyle na ile musi. Pilnuje też wielu innych działów na forum, a są one zdecydowanie bardziej zatłoczone.

Moim zdaniem Idea Bitcoina rozwija się bardzo dynamicznie i wcale nie przybladła. To tylko kwestia czasu kiedy z tramwaju przesiądziemy się do pendolino Smiley


,,Moim zdaniem Idea Bitcoina rozwija się bardzo dynamicznie i wcale nie przybladła."
Zauwaz ze coraz czesciej mowi sie o blockchainie niz o BTC.....

WordPress Themes That Empower 437,821 Customers.
http://www.elegantthemes.com/affiliates/idevaffiliate.php?id=40460
mamut000
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile WWW
March 20, 2017, 04:03:09 PM
 #19

A oprócz forum, które podaliście, znacie jakieś inne? Smiley
blinkk
Member
**
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 10


View Profile WWW
March 21, 2017, 07:12:12 AM
 #20

A oprócz forum, które podaliście, znacie jakieś inne? Smiley

http://www.hyipforum.pl/index.php?/forum/208-bitcoin-btc/ jednak też tam za dużo się nie dzieje.

My lisk pool: http://liskpool.xyz - Vote for "Blink" - Profit 90%
Lisk pools: http://liskpool.xyz/list
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!