Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:51:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Polskie forum  (Read 9263 times)
FANCIER
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 207
Merit: 101


View Profile WWW
March 21, 2017, 07:46:19 AM
Last edit: March 21, 2017, 08:01:55 AM by FANCIER
 #21

A oprócz forum, które podaliście, znacie jakieś inne? Smiley

http://www.hyipforum.pl/index.php?/forum/208-bitcoin-btc/ jednak też tam za dużo się nie dzieje.
Nawet nie chodzi o to ze tam malo sie dzieje.  HYIPforum.
https://pl.wikipedia.org/wiki/HYIP

Forum to dziala cos juz z pare lat tylko dlatego ze wlascicielem serwisu jest:,,
,,Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem."

No i oczywiscie bedzie istnial dopoki bedzie zainteresowanie HYIP-ami ( prywatnie nazywam te programy hyip ,,zabojcami marzen,,).

WordPress Themes That Empower 437,821 Customers.
http://www.elegantthemes.com/affiliates/idevaffiliate.php?id=40460
1715053916
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715053916

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715053916
Reply with quote  #2

1715053916
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715053916
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715053916

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715053916
Reply with quote  #2

1715053916
Report to moderator
Sylw83
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 100


View Profile
May 24, 2017, 03:48:28 PM
 #22

Czy sa na forum Polacy mieszkajacy w UK?
xxTeDYxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 10


View Profile
August 17, 2017, 02:55:37 PM
 #23

Co do Polaków na forum, ich jest zapewne dużo, ale mamy polskie projekty takie jak PLNcoin czy POLcoin i one mają swoje fora - moim  zdaniem nie do końca potrzebne bo można by pobudzić ten dział na "głównym" forum.
jacek_jacek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
November 12, 2018, 04:56:05 PM
 #24

Pełna zgoda! Uważam, że polskich for ciągle jest za mało. A jeśli są, to mało jest aktywnych ludzi. Też więcej informacji znajduję na zagranicznych. Niedawno na jakimś angielskim czytałem o FTO, nawet nie wiedziałem, że to polski coin. Dopiero jak się zainteresowałem, to się dowiedziałem. Niech krypto maniacy wiedzą, że Polacy nie gęsi, swoje fora i coiny mają! Wink
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
November 12, 2018, 06:10:46 PM
 #25

Pełna zgoda! Uważam, że polskich for ciągle jest za mało. A jeśli są, to mało jest aktywnych ludzi. Też więcej informacji znajduję na zagranicznych. Niedawno na jakimś angielskim czytałem o FTO, nawet nie wiedziałem, że to polski coin. Dopiero jak się zainteresowałem, to się dowiedziałem. Niech krypto maniacy wiedzą, że Polacy nie gęsi, swoje fora i coiny mają! Wink

Stary! jesteś mistrzem w odkopywaniu tematów sprzed miesięcy... a nawet lat!

Jednak co ciekawe dwa lata temu problem na tym forum był podobny do dzisiejszego:

Panowie mamy chyba tutaj pewien problem.
Po prostu nikt sie tutaj nie udziela,nie uważacie że przydałoby się troche rozkręcic interes na Polskim childboardzie?
Osobiście uważam że nie można całe życie pisać po angielsku,warto czasem pogadać z rodakami o bitcoinie Smiley

Jednak mam nadzieję, że tym razem rozbujanie forum i przekonanie rodaków do częstszego zabierania głosu powiedzie się lepiej...


janluniewski
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
December 07, 2018, 08:53:10 AM
 #26

Jestem jak najbardziej za. Już Rej pisał, że Polacy nie gęsi...   Grin
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
December 07, 2018, 10:28:31 AM
 #27



Stary! jesteś mistrzem w odkopywaniu tematów sprzed miesięcy... a nawet lat!



Haha może jacek_jacek źle zrozumiał o co chodzi w miningu...  Grin

Smutny wniosek jednak taki, ze przez tyle czasu nie udało się społeczności BTT rozruszać lokalnych tematów - a wielu z nas spędza tu dużo czasu. Może w trakcie następnego bull runu...

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!