Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:22:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Askerin kafasının kesilmediğini iddaa edenler  (Read 1021 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
July 18, 2016, 12:43:21 PM
Last edit: July 19, 2016, 10:34:02 AM by gerald-80

Yok efendim ambulansa taşınmış yok efendim kafası kesilmemiş Cheesy yok efendim yardım etmişler 1.cisi adam ölü yaralı değil 2.cisi yerde ölü askeri tekmeleyenler SURİYELİ DEĞİL TÜRK. 3.CÜSÜ Bununla ilgili haberler çıktı yok efendim o resimler 2006 ya aitmiş Cheesy ulan 2006 da bu kamuflaj vardı'da haberimmi yok  herşeyi geçtim

https://www.youtube.com/watch?v=JXfBwLJph8A bu şekilde öldürülen kafası kesilen bir askerin haberini yalanlayan gazete ve diğer kuruluşlar niye yalanlıyor sizce ? bana bunu açıklaya bilicek birileri varsa sevinirim.

Edit: Bu ve bunun gibi binlerce video yu internetten silineceklerini bildiğim için indirdim. ve burdan tek bir kelimem var çıkıp yok efendim o emri uygulamasaydı itiraz etseydi veya bana bu emri verene sıkarım diyen yiğitler var ortada Smiley Bu şahıslar ya askerlik yapmamış yada paşa felan tanıyorlar sanırım bazıları cıkıp askere gittiğinde sana uygunsuz kanunlar diye belge veriyor uymak zorunda değilsin vs demiş  her maddesini okudum dün açıp tekrar tek bir demeç bulamadım nerde cok merak ediyorum onuda geçtim hadi ulan bre yobaz çomarlar o köprüdeki askerler teslim olmuş eğer darbeci olsalar  adamlarda TANK var ulan 1 mermi ile orda 10.000 kişi olsan ne yazar  alayınız param parça olursunuz bide bunları savunanlar  var kimse kusura bakmasın ama  BU ÜLKEDE 700 şehit varken camilerden 1 kere sela verilmedi. BU ÜLKEDE BAŞ VATAN HAİNİ İMRALIDA YATIYORKEN SİZ SÖZDE DARBECİLERE İDAM NARALARI ATABİLEN CAHİLLERDEN BAŞKA BİŞİ DEĞİLSİNİZ MADEM BU KADAR DARBEYİ DURDURDUĞUNUZA İNANIYORSUNUZ OZAMAN GELİN HAKKARİ CUKURCADA BEKLİYORUM. HEP BERABER PKK YI BİTİRMEYE. AMA DURUN EMİR ALMADINIZ .
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 18, 2016, 03:05:09 PM

Yok efendim ambulansa taşınmış yok efendim kafası kesilmemiş Cheesy yok efendim yardım etmişler 1.cisi adam ölü yaralı değil 2.cisi yerde ölü askeri tekmeleyenler SURİYELİ DEĞİL TÜRK. 3.CÜSÜ Bununla ilgili haberler çıktı yok efendim o resimler 2006 ya aitmiş Cheesy ulan 2006 da bu kamuflaj vardı'da haberimmi yok sözleşmeli er olarak yazıyorum bunları. herşeyi geçtim

https://www.youtube.com/watch?v=JXfBwLJph8A bu şekilde öldürülen kafası kesilen bir askerin haberini yalanlayan gazete ve diğer kuruluşlar niye yalanlıyor sizce ? bana bunu açıklaya bilicek birileri varsa sevinirim.

Edit: Bu ve bunun gibi binlerce video yu internetten silineceklerini bildiğim için indirdim. ve burdan tek bir kelimem var çıkıp yok efendim o emri uygulamasaydı itiraz etseydi veya bana bu emri verene sıkarım diyen yiğitler var ortada Smiley Bu şahıslar ya askerlik yapmamış yada paşa felan tanıyorlar sanırım bazıları cıkıp askere gittiğinde sana uygunsuz kanunlar diye belge veriyor uymak zorunda değilsin vs demiş sözleşmeli erim her maddesini okudum dün açıp tekrar tek bir demeç bulamadım nerde cok merak ediyorum onuda geçtim hadi ulan bre yobaz çomarlar o köprüdeki askerler teslim olmuş eğer darbeci olsalar  adamlarda TANK var ulan 1 mermi ile orda 10.000 kişi olsan ne yazar  alayınız param parça olursunuz bide bunları savunanlar  var kimse kusura bakmasın ama  BU ÜLKEDE 700 şehit varken camilerden 1 kere sela verilmedi. BU ÜLKEDE BAŞ VATAN HAİNİ İMRALIDA YATIYORKEN SİZ SÖZDE DARBECİLERE İDAM NARALARI ATABİLEN CAHİLLERDEN BAŞKA BİŞİ DEĞİLSİNİZ MADEM BU KADAR DARBEYİ DURDURDUĞUNUZA İNANIYORSUNUZ OZAMAN GELİN HAKKARİ CUKURCADA BEKLİYORUM. HEP BERABER PKK YI BİTİRMEYE. AMA DURUN EMİR ALMADINIZ .

Gönül isterdiki bunların olmasın ama kanı kanla bastıran birisini cumhurbaşkanım olarak görmem adamlar tekbir getirerek müslümana saldırıyor . Işidden farkları yok. bu amına kodumun cocuklarını alıp doğuya götüreceksin silahda vermeyeceksin alın kemer deyip salacaksın o kadar yürekliler o kadar kahramanlar yaa .
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 18, 2016, 03:20:49 PM

Adamlarda utanma insanlık ahlak gibi değerlerin tamam mı yok olmuş durumda ve ne ara bu insanlar bu hale geldi. Dedeme sordum kendisi kaç darbe görmüş, 94 yaşında. Diyor ki, ne bunlar darbeciydi, ne de bu insanlar bizim insanımız. Yazıklar olsun. Bunu da görmek varmış bu hayatta dedi.
pisquare
Sr. Member

Activity: 395
Merit: 250

View Profile
July 18, 2016, 11:39:53 PM

Başakşehir'de oturan var mı?Silah seslerini duydunuz mu?
Camelbox
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
July 20, 2016, 02:04:56 AM

50000 kişinin ayağının kaydırılacağını okudum yabancı basında. Her şeyi bizden önce öğreniyolar amk okumayın türk medyası, yabancıya da inanın demiyorum ama zaten düzgün haber çıkmasına izin vermiyolardı bu saatten sonra siksen çıkmaz, imkansız. Bütün pislikler yalanlanacak,insanlar buna inanacak, kayıtlı görüntüler,videolar, sesler silinecek ama idiyotların darbe bastırdığı saçmalığı baki kalacak. Bayrama dönüştürülecek bile diyolar.
Tek taşla yüz bin kuş vurdular
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
July 20, 2016, 08:56:32 AM

Silmişler videoyu başka bir yere upload edip paylaşır mısın?

signature not found.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 20, 2016, 09:22:33 AM

Bu konuların ardındaki gerçekleri hiçbir zaman tamamen doğrusu olarak öğrenemeyeceğiz inşallah kötü haberler gerçek değildir demekten başka birşey gelmiyor insanın elinden tek sevindirici haber ise o ifade videosu internette dolaşan masum saf bir kardeşimizin savcılıktan salıverilmesi herhalde .

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Camelbox
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
July 20, 2016, 09:26:48 AM

Youtubea video dayanmiyo arkadas sil sil doymadilar
Roronoa
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
July 21, 2016, 04:36:07 PM

Video silinmiş.
Kafası kesilen asker olayının en saçma tarafı; fotoğrafın CNN Türk'teki bir haberden alındığı söyleniyor. Ben haberin başlığı ve tarihine bakarak aynı haberi buldum ama fotoğraf filan yoktu haberde. Ama bunu haber yapan bütün kanallar, gazeteler, internet siteleri vb. yine internetten buldukları bir paylaşımla hep yalanlıyor. O zaman olay yaşandığında CNN Türk'te fotoğraf niye yoktu?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: