Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:43:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Darbecik gerçekti diyenleri buraya alalım.  (Read 857 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
July 18, 2016, 05:16:29 PM
Last edit: July 18, 2016, 05:48:26 PM by gerald-80

Darbe gerçekti diyorsunuz ya hani Smiley cumhuru reisinizin bir aşığı 10 temmuz günü twitter üzerinden paylaştığı bildirimler Smiley keyifli seyirler.

https://twitter.com/foto_siyaset/status/752223323703152640

Edit: + olarak eğer 15 dakikacığınız varsa https://www.youtube.com/watch?v=taRHC7szaOI bunuda izleyin Smiley
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 18, 2016, 05:30:19 PM

tsk nın  - yargı nın temızlıgını oldugunu hala anlamayan varsa  gercek darbe dıyenler varsa  beyınlerı ucmus demektır..gercı dısarda mılyonlarca saf ınsan 3 gundur devletını beklerken bunu anlatmak ımkansız
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
July 18, 2016, 11:43:57 PM

şöyle bir şey var..
http://archive.4plebs.org/pol/thread/80650313/
gerald-80 (OP)
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 07:31:08 AM

Sayın iktidar sevici arkadaşım ozaman sana şöyle bir örnekle cevap vermek istiyorum havada 2 f16 2 skorsky helikopteri olucak Smiley ve sen havalandıktan sonra senin kaldığın otel bombalanıcak ama sadece korumalarının bildiği bir otel sonrasında ise sen atatürk havalimanına inmeden 2 dk önce kalkıp ordaki tanklar cekilicek herşeyi geçtim havada 2 f16 var iken ve kule askerin elinde iken sen rahat bir şekilde iniş yapıcaksın hadi diyelim bunlar safsata

sen darbe başladığı andan 1.5 saat sonra televizyonda skype bağlantısı gerçekleştirdiğinde daha olay ne bilmiyor darbe yi çıkartan kim bilmiyor iken tutuklama kararları cıkartıldı demesini bile şak şaklıyıcak bir beyin özürlüsün başka bişi demiyorum Smiley
gerald-80 (OP)
Full Member

View Profile
July 19, 2016, 07:33:14 AM

sizin işinizde zor vallaha istisnasız iktidar düşmanlığı yapmak kolay bir şey değil hele de beyni kapatmak en zoru meclis bombalanmış uçakları kaldırabilseler tek sağlam kurum bırakmayacaklardı siz hala bu güzel kafalarınız hala tiyatroya yorma derdindesiniz aslında olanları gayet iyi görüyorsunuzda kabullenmeyi yediremiyorsunuz...

ha BU ARADA BU PAYLAŞIMLARI YAPAN ŞAHIS AKP NİN REKLAM İŞLERİNİ YAPAN VE SÖZDE DARBE GÜNÜ ÖLEN EROL OLÇAK'IN HESABI OLDUĞU SÖYLENİYOR YANİ BUNLARI 5 GÜN ÖNCEDEN ÖN GÖREBİLEN BİRİ VARDI İSE ÜSTELİK NORMAL BİR VATANDAŞ BİLE GÖREBİLİYOR İKEN ENGELLENMEDİ İSE OZAMAN SENİN BEYNİN DÜŞÜNÜCEK VE KARAR VERİCEK AMA PEK OLACAGINI SANMIYORUM
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 19, 2016, 12:10:24 PM

sizin işinizde zor vallaha istisnasız iktidar düşmanlığı yapmak kolay bir şey değil hele de beyni kapatmak en zoru meclis bombalanmış uçakları kaldırabilseler tek sağlam kurum bırakmayacaklardı siz hala bu güzel kafalarınız hala tiyatroya yorma derdindesiniz aslında olanları gayet iyi görüyorsunuzda kabullenmeyi yediremiyorsunuz...
walaha  saat 1 mıydı 2 mıydı neydı o saate kadar harbı harbı darbe olabılır dıye dusundum yalan yok fakat rte ne zaman tv lere cıkmaya basladı , havada f-16 lar varken ıstanbula geldı hele kı havalımanın ustunde o basın toplantısı yaparken ucaklar ucuyorken gayet rahat bırsekılde acıklama yapmasıyla bılalınde mutlu yuzunu gorunce ahanda o anda dedım bızı gene kandırdılar aklımızda dalga gecmeye basladılar
ayrıca butun fetoculer alınıyorsa bunlarıda alsınlar ıcerı bı zahmet
https://www.facebook.com/Kimyamiz.Kemalist/videos/1457321674293416/?pnref=story
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 19, 2016, 01:53:39 PM

walaha  saat 1 mıydı 2 mıydı neydı o saate kadar harbı harbı darbe olabılır dıye dusundum yalan yok fakat rte ne zaman tv lere cıkmaya basladı , havada f-16 lar varken ıstanbula geldı hele kı havalımanın ustunde o basın toplantısı yaparken ucaklar ucuyorken gayet rahat bırsekılde acıklama yapmasıyla bılalınde mutlu yuzunu gorunce ahanda o anda dedım bızı gene kandırdılar aklımızda dalga gecmeye basladılar
ayrıca butun fetoculer alınıyorsa bunlarıda alsınlar ıcerı bı zahmet
https://www.facebook.com/Kimyamiz.Kemalist/videos/1457321674293416/?pnref=story

Bende öyle düşünenlerdenimde işte millete anlatamıyoruz ne zaman rte' güvensem hep bir şeyler çıktı arkadaş adama kanımız ısınamadı. Ama bu en son yaptıkları tam traji komik oldu desek yeridir.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
July 27, 2016, 12:34:01 PM

rte nin hayallerini gerçekleştirebilmesi için şartlar hazır. Bu sefer de beceremezse alırlar aşağı Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: