Bitcoin Forum
June 23, 2024, 06:22:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Mr.Robot dan Bitcoine bir gönderme daha  (Read 6111 times)
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
October 24, 2017, 03:46:10 PM

dizide zaten çoğunlukla teknoloji ön plana çıkarılmış. dizide çok çıktı bitcoin reklamı. reklamın iyisi kötüsü olmaz bitcoin açısından güzel birşey
poyrazz52
Member
**

Activity: 96
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 04:00:41 PM

Dünya gündemi teknoloji ve dijital platformla iç içe olan bu tarz dizilerde person of interest, house of card vs. bitcoine değinilmesi olmazsa olmazlardan biridir.

dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
October 24, 2017, 08:39:58 PM

Bu diziyi pek sevemedim.Ama bazen çok felsefe içeren cümleler duyuyorum.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Nightxfear
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
October 24, 2017, 08:51:58 PM

Bundan sonra filmlerde, dizilerde daha çok duyacağız bitcoinin adını. İleride de televizyon reklamlarında da bitcoin ilgili şeyler görebiliriz..
ozkaradag
Member
**

Activity: 254

View Profile
October 24, 2017, 10:01:13 PM

Arrow'un bu haftaki bölümünde de vardı. Wink

Saygılar...
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 24, 2017, 11:35:49 PM

Mr.Robot bitcoin'in tanıtımını yapan en önemli organizasyon bence dünya basınında bu kadar yer bulmadan önce bile bitcoinin tanıtımını yapıyorlardı.Bunlardan dolayı bu diziye farklı bir sempati besleyerek izliyorum.Gönderme yapmaya devam ederler umarım. Grin
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
October 25, 2017, 07:04:19 AM

Mr.Robot bitcoin'in tanıtımını yapan en önemli organizasyon bence dünya basınında bu kadar yer bulmadan önce bile bitcoinin tanıtımını yapıyorlardı.Bunlardan dolayı bu diziye farklı bir sempati besleyerek izliyorum.Gönderme yapmaya devam ederler umarım. Grin

Göndermeden öte dizinin ana konularından birini oluşturuyor kripto para meselesi. Öyle iki sahnede adını geçireyim selam çakayım olayı yok. Bu sezon daha çok göreceğiz Bitcoin vs. E-coin kapışmasını.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 25, 2017, 07:18:22 AM

Bakalım bu gece 3. bölümü yayınlanacak. Merakla bekliyoruz efendim. Bakalım bu crypto para savaşını kim kazanacak. Bitcoin mi yoksa E-coin mi?

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 25, 2017, 09:27:15 AM

Diziyi takip etmiyorum o yüzden böyle bir şeyin varlığını şimdi görme fırsatım oldu. Deadpool'da izlediğim zaman fark etmiştim filmde bitcoinden bahsedildiğini. Bu tarz film,dizi gibi çoğu insanın izlediği şeylerde bitcoin adından bahsedilmesi çok güzel bir olay.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
October 25, 2017, 12:27:33 PM

Ben de diziyi izlemediğim için görmedim. Forumda da şimdi görüyorum. Gerçi deadpoolu izledim ama orda da fark etmeyip forumda görmüştüm bitcoinden bahsedildiğini  Cheesy
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 25, 2017, 02:40:47 PM

Ben de diziyi izlemediğim için görmedim. Forumda da şimdi görüyorum. Gerçi deadpoolu izledim ama orda da fark etmeyip forumda görmüştüm bitcoinden bahsedildiğini  Cheesy

Ben de forumda görmüştüm diziyi izlemiyordum daha önce,kesinlikle izlemenizi öneririm hocam yabancı dizilerden hoşlanıyorsanız Mr.Robot'u çok beğeneceksiniz.Bakalım yeni bölümlerinin çıkmasını heyecanla bekliyorum dizinin.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
October 25, 2017, 03:55:15 PM

3. sezon 2. bölümde açıkça görülüyor ki para savaşları başlamış. Enfes bir bölümdü. Türk bayrağı ve Atatürk büstünün olduğu oda da Philip Price ve White Rose'un aralarında geçen diyaloğu tekrar izleyin. Birisi E-coin'i desteklerken diğeri ise Bitcoin'i destekliyor.

***Az da olsa spoiler içerir.***
Süper bir bölümdü. Ayrıca ''Diğer ülkelerin çıkma riskiyle karşı karşıyayız'' derken Türk bayrağına yapılan işaret gözlerden kaçmadı Smiley
***Az da olsa spoiler içerir.***
minldem
Member
**

Activity: 252

View Profile
October 25, 2017, 10:39:34 PM

açıkçası dizinin zaten içeriği bitcoin için sağlam zemin hazırlamıştı, açık açık konu etmeleri şaşırtmadı, yine de görünür kılınması bakımından önemli bir durum. bundan sonra en ufak olumsuz spekülasyonda btc bitiyor bitti diye ortalığı velveleye verenlerin çok esamesi okunmaz.
ytkingo
Member
**

Activity: 68

View Profile
October 26, 2017, 06:34:48 AM

Teknoloji içeriğinin ve dijital ortamın konusunun olduğu ve bu sektörle alakalı olan insanların hayran olduğu bu dizide bitcoinin reklamı yapılmasında nerede yapılsın bence çok isabetli bir dizi , bitcoin reklamının kullanılması açısından artarakta devam edecektir diye düşünüyorum.
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:48:08 AM

Bilgisayar, hackerlık ve programcılık üzerine bir dizide zaten bitcoin ve kripto para üzerine bir şey geçmemesi tuhaf olurdu zaten. Bunların hepsi Bitcoin hanesine + olarak katkı sağlıyor.
zody
Member
**

Activity: 81

View Profile
October 26, 2017, 08:01:55 AM

Bir yönden hoşumuza giderken bir yönden insanları hacker gruplarının kullandığı para birimi imajı veriyor. Bu sıradan insanların bitcoine yasadışı algısını artırıyor. Bence Mr.Robot dışında ki bilim kurgu fanstastik dizi ve filmlere konu olması daha iyi olacaktır.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
October 26, 2017, 06:51:09 PM

Bu tarz filmlerde olması lazim zaten bu tür şeylerin. Kripto paraya ilgi gün geçtikçe artıyor böyle projelerde çıkan her reklam olumlu olarak dönecektir diye düşünüyorum
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 10:50:35 PM

Dizide Bitcoinden bahsetmeleri bile duymayan birinde merak uyandırır, araştırır öğrenir, böyle bir dizide reklam, bence olumsuz değil, dolar ile yapılan dolandırıcılıklar imaj olarak doları ne kadar etkiliyor ki.
ZBek
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
October 27, 2017, 05:45:10 AM

dizinin konusu da çekimleri de cryptocurrency piyasası gibi sisler ardında ve karışık, ancak içine girdikçe belirginleşiyor ve anlaşılmaya başlanıyor ama gizlinin gizlisinin gizlisi anlaşılabilecek mi acaba orası meçhul.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
October 27, 2017, 06:00:47 AM

Diziyi severek izliyorum. Bitcoin lafı geçince duygulanıyor insan. Cry Böyle dünya çapında izlenen dizilerde bitcoinin  söz konusu olması çok güzel bir şey.  geniş kitlelere yayılıyor böylece bitcoin.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: