Bitcoin Forum
April 27, 2024, 06:35:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: STR - Stellar hakkında  (Read 1893 times)
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 23, 2016, 10:03:42 PM

elimde cücük yatırımcı için iyi bir memla var cion ile ilgli bilgi verebilcek olan varmı .
dolar kurundan işlem gördüğünden aldım bu gün içinde olduça yükseldi ancak yabancı dilim olmadığında
düzgün araştırma yapamıyorum... yardımcı olabilecek arkadşl olursa sevinirim.
1714242929
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714242929
Reply with quote  #2

1714242929
Report to moderator
1714242929
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714242929
Reply with quote  #2

1714242929
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
July 24, 2016, 09:12:52 AM

elimde cücük yatırımcı için iyi bir memla var cion ile ilgli bilgi verebilcek olan varmı .
dolar kurundan işlem gördüğünden aldım bu gün içinde olduça yükseldi ancak yabancı dilim olmadığında

Elimde küçük yatırımcı için iyi bir meblağ var. Coin ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı?
Dolar kurundan işlem gördüğünde aldım, bugün içinde oldukça yükseldi ancak yabancı dilim olmadığından
düzgün araştırma yapamıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
July 24, 2016, 09:21:54 AM

Elimde küçük yatırımcı için iyi bir meblağ var. Coin ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı?
Dolar kurundan işlem gördüğünde aldım, bugün içinde oldukça yükseldi ancak yabancı dilim olmadığından

Çeviri için teşekkürler Cheesy
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
July 24, 2016, 09:29:50 AM

Nedensiz kahkaha attım  Cheesy

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 24, 2016, 10:22:24 AM

Bende okuduklarımdan şunu anladım mesela :

Elimde küçük bir yatırımcı için büyük sayılabilecek bir miktarda para var.
Aranızda bu coin ile ilgili olarak bilgi verebilecek olan var mı?
Dolar ile de işlem gördüğü için sadece btc ile işlem gören coinlere göre bana farklı geldi.
Bu gün içinde oldukça yükseldi de üstelik.
Ancak yabancı dilim olmadığından dolayı düzgün araştırma yapamıyorum.
Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 24, 2016, 04:31:08 PM

Olm adam Newbie,yeni kaydolmuş.. Kripto para türkiyede daha da yaygınlaşsın,duyulsun diyordunuz.. Merak edip foruma gelen adamla dalga geçiyorsunuz Tamam çevirisini yaptınız, adamın sorusuna cevap verin bari,bilmiyorsanızda pislik yapmayın.

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 24, 2016, 05:51:21 PM

Olm adam Newbie,yeni kaydolmuş.. Kripto para türkiyede daha da yaygınlaşsın,duyulsun diyordunuz.. Merak edip foruma gelen adamla dalga geçiyorsunuz Tamam çevirisini yaptınız, adamın sorusuna cevap verin bari,bilmiyorsanızda pislik yapmayın.

beyinsi eleştirisinde haklı. Kimse anasının karnında bitcoin bilerek çıkmıyor. Arkadaşa yardımcı olmamışsınız.
gelelim sorunun cevabına;

Stellar ripple dan fork olarak üretilmiş bankacılık sistemine alternatif olarak kendini konumlandırmaya çalışmış bir altcoin eski popülerliği yok.
çok ciddi miktarda bedava dağıtmışlar. sadece sitesine üye olarak 15$ karşılığı coin alabilmiş insanlar.
Size tavsiyem bir altcoin e yatırım yapmadan önce benim yaptığımı yapın. Bende ortaokul ingilizcesi ile pek birşey anlamıyorum okuduklarımdan ancak google translate çok işimi görüyor.
ben ingilizcesinden bişey anlamadığım coinler için google da Türkçe sonuç avına çıkıyorum.

Nasıl mı?

www.google.com.tr ye girin.
Arama satırına stellar site:bitcointalk.org yazarak tarayın.
sonra Arama araçları / herhangi bir dil adımından türkçe yi seçin. bu arama size bu forumda stellar ile iligli daha önce türkçe yazılmış ve google index ine girmiş ne varsa döküyor.
Lordofpotatos
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

Hızlı E-Pin Satış - %0.25 FEE

View Profile WWW
July 28, 2016, 07:39:59 PM

Konuyu hortlatmak gibi olmasında bu adamlar eskiden 20 stellar veriyolardı ben baya bir hesap açıp (hemde baya bi) stellarları tek hesaba atıyordum bu gün bunu gorunce gireyim dedim 780 civarı stellar vardı ama cüzdan vs değişmiş nerden çevirebilirim bunları poloniex kabul ediyormudur ?

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 28, 2016, 07:51:14 PM

Konuyu hortlatmak gibi olmasında bu adamlar eskiden 20 stellar veriyolardı ben baya bir hesap açıp (hemde baya bi) stellarları tek hesaba atıyordum bu gün bunu gorunce gireyim dedim 780 civarı stellar vardı ama cüzdan vs değişmiş nerden çevirebilirim bunları poloniex kabul ediyormudur ?

öncelikle yeni cüzdanı kurun coinlerinizi bir görün cüzdanda daha sonra,
poloniex de deposit adresi üretin akabinde cüzdan dan o adrese gönderin coinleri.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: