Bitcoin Forum
July 11, 2024, 05:11:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: [BOBC] ANA KONU/ 10 Dolar / DÜZENLİ TEMETTÜ FIRSATI  (Read 16997 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 25, 2016, 09:12:21 AM

Bir kişi, geri kalanların hepsini aldı. Kendisi açıklayabilir isterse tabi Smiley

https://counterpartychain.io/sends/asset/BOBC

Lodos2005 almış transectionları döküp baktım. İlk 100 ü alan adres almış bunları 😎
Bu dağılım listesini sitenize koysanıza gayet Satılmış ne güzel.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 25, 2016, 11:19:43 AM

Bir kişi, geri kalanların hepsini aldı. Kendisi açıklayabilir isterse tabi Smiley

Lodos2005 almış transectionları döküp baktım. İlk 100 ü alan adres almış bunları 😎

imza kampanyasındanda gönderilenler var, 505 adet bob'un zaten. geri kalanlarda bende evet. fakat bi önceki geri alımda 50 bobc satışta bulundum. bunları sanıyorum tekrar satılığa çıkarıcak bob.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 25, 2016, 11:34:02 AM

imza kampanyasındanda gönderilenler var, 505 adet bob'un zaten. geri kalanlarda bende evet. fakat bi önceki geri alımda 50 bobc satışta bulundum. bunları sanıyorum tekrar satılığa çıkarıcak bob.

ben imza kampanyasından gelenleri sattım pişmanım Smiley Satarsa alıcısı var yani. heyecanla bekliyorum.
aslında daha çok kişiye dağılsa ve alım satım gerçekleşse piyasada. coin marketcap de listelense çok daha değerlenecek diye düşünüyorum.

temettü ödemeleri btc olarak mı yapılıyor XCP olarak mı?
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
September 25, 2016, 11:56:30 AM

Değerli BOBC yatırımcıları,
BOBC sayfası güncellendi.
http://bobfunds.com/bobc.html adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
September 25, 2016, 12:25:55 PM

ben imza kampanyasından gelenleri sattım pişmanım Smiley Satarsa alıcısı var yani. heyecanla bekliyorum.
aslında daha çok kişiye dağılsa ve alım satım gerçekleşse piyasada. coin marketcap de listelense çok daha değerlenecek diye düşünüyorum.

Coinmarketcap'te diğer Counterparty assetleri listeleniyor mu ki BOBC eklensin? Bunların hepsi bir altcoinin farklı alt zincirleri, coinmarketcap bildiğim kdarıyla sadece altcoinleri listeliyor.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
September 25, 2016, 12:38:11 PM

Kar payları BTC olarak dağıtılıyor.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
September 25, 2016, 01:01:38 PM

Coinmarketcap'te diğer Counterparty assetleri listeleniyor mu ki BOBC eklensin? Bunların hepsi bir altcoinin farklı alt zincirleri, coinmarketcap bildiğim kdarıyla sadece altcoinleri listeliyor.

hakketen bilmediğim için soruyorum, coinmarketcap.com/assets/views/all/
Bunlar ne peki?
 5    Bitcrystals Bitcrystals    Counterparty
6    Storjcoin X Storjcoin X    Counterparty
14    Scotcoin Scotcoin    Counterparty
18    FoldingCoin FoldingCoin    Counterparty
20    GetGems GetGems    Counterparty
22    LTBcoin LTBcoin    Counterparty
43    Woodshares Woodshares    Counterparty
44    ZAIF ZAIF    Counterparty
45    TileCoin TileCoin    Counterparty
53    Hommalicoin Hommalicoin    Counterparty
54    SATOSHICARD SATOSHICARD    Counterparty
55    HoriemonCard HoriemonCard    Counterparty

bakın bunların hepsi listeleniyor verdiğim adreste.
bob abicim parası neyse 3 -5 birşey verilmesi gerekiyorsa ver ve bu listeye gir bence.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 01, 2016, 08:02:33 PM

Ödeme bilgisi göremedim maalesef @mhanbostanci

Kar payı ödemesi yapılmıştır.

mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 03, 2016, 10:05:23 PM

Ben bu konuyu araştıracağım. Eğer hacim gerekiyorsa onuda yaparız. Smiley
üçüncü kar payı ödemesi bobc web sayfasına işlendi : http://bobfunds.com/bobc.html

acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
October 04, 2016, 07:17:25 AM

Bob coini aldığımızda istediğimiz zaman elden çıkartabiliyor muyuz? Alım yapmak için sadece verilen siteye üye olmak yeterli mi? Birde satışta bobcoin var mı?
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 04, 2016, 07:39:04 PM

Bob coini aldığımızda istediğimiz zaman elden çıkartabiliyor muyuz? Alım yapmak için sadece verilen siteye üye olmak yeterli mi? Birde satışta bobcoin var mı?

Toplam 1005 adet BOBC var. Bunun 500 adedi Bob'un kendisine ait. http://bobfunds.com/bobc.html adresinden elinde BOBC bulunduran counterparty cüzdanlarını listeleyebilirsiniz.
Bu listeye göre, Bob'un elinde 554.92495556 adet BOBC bulunuyor. Dolayısı ie 54.92495556 adet BOBC satın alınabilir durumda. (Tabi Bob satışa koyarsa)
Bir diğer alternatif olarak elinde BOBC olan yatırımcılardan birinden satmak isteyenlerden satın almaya çalışabilirsiniz.

Expman
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
October 04, 2016, 07:55:05 PM

Bir BobC nin fiyatı nedir şu an? Bob hoca elindeki BobC lerden satışa çıkarmayı düşünüyor mu?
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
October 04, 2016, 08:36:18 PM

Her ayın 15 inde bobc satmak isteyenler satışa koyuyor almak isteyen olursa ordan alır yada bob kendisi alır. Elinde kalan bobc olursada satışa çıkartır. Sanırım şu an elinde hiç bobc yok sitesinden takip etmek lazım arada satışa koyan oluyor.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 05, 2016, 06:36:40 AM

Bir BobC nin fiyatı nedir şu an? Bob hoca elindeki BobC lerden satışa çıkarmayı düşünüyor mu?

Bir BOBC fiyatı şu an için 10 dolardır. Elimdeki 500 BOBC'yi hiç satmayacağımı söylemiştim, ancak bunun için de etherdeki gibi bir hardfork oylaması yapılabilir tabi Smiley

BOBC'nin şöyle bir avantajı var, her ayın birinde BTC olarak kar payı ödemesi yapıyor, 15'inde ise belirli bir miktarda bobc'yi geri alım yapıyorum.

Eğer kripto-paraların uzun vadede değerleneceğini düşünüyor ve elinizdeki bitcoinden bitcoin kazanmak istiyorsanız düzenli bir şekilde sizin için uygundur diyebilirim.

Expman
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
October 05, 2016, 10:24:14 AM

Bir BOBC fiyatı şu an için 10 dolardır. Elimdeki 500 BOBC'yi hiç satmayacağımı söylemiştim, ancak bunun için de etherdeki gibi bir hardfork oylaması yapılabilir tabi Smiley

BOBC'nin şöyle bir avantajı var, her ayın birinde BTC olarak kar payı ödemesi yapıyor, 15'inde ise belirli bir miktarda bobc'yi geri alım yapıyorum.

Eğer kripto-paraların uzun vadede değerleneceğini düşünüyor ve elinizdeki bitcoinden bitcoin kazanmak istiyorsanız düzenli bir şekilde sizin için uygundur diyebilirim.

İlk postta belirtilen siteden hesap açtım. Şimdi BOBC almak için oraya xcp mi yüklemem gerekiyor yoksa btc mi?
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 05, 2016, 11:46:37 AM

İlk postta belirtilen siteden hesap açtım. Şimdi BOBC almak için oraya xcp mi yüklemem gerekiyor yoksa btc mi?

Marketplace'e girip satışta BOBC var mı bakmalısın, yoksa ben tanesi 10 dolardan satabilirim.

mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 05, 2016, 02:04:54 PM

Bob selam,

XCP cüzdanımda birikmiş temettüler ile BOBC almak istiyorum.

Pending send of 0.01831814 BTC from mhanbostanci to 1EQD2vqj9rcdMn62nrXPDyTuKRTh4uPp4f
ederi kadar BOBC yi 18cQU1pYvqmQ32hcNWDJFhXYh6CnNVATS2 adresine gönderirsin Smiley
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
October 06, 2016, 10:42:00 AM

Ben bu konuyu araştıracağım. Eğer hacim gerekiyorsa onuda yaparız. Smiley
üçüncü kar payı ödemesi bobc web sayfasına işlendi : http://bobfunds.com/bobc.html

coinmarketcap.com sitesinde en altta Request Form diye bir link var.
https://docs.google.com/forms/d/1IZf5cBivam_93zENT_arFFuvWDidHGjWxoTMVmFSoWg/viewform
burayı doldurursan olacak gibi. soruların çoğunun cevabı da şu adreste : https://counterpartychain.io/asset/BOBC
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
October 08, 2016, 05:33:52 PM

Bobc lerimi satılığa çıkardım. ilgilenenler sitesinden alabilir. Bir de  fiyatı net bilmediğim için bob ustanın fiyatından yani 10 dolar üzerinden satışa koydum. Güncel fiyat 10 dolar dimi yanılmıyorum?
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 08, 2016, 05:36:42 PM

Bobc lerimi satılığa çıkardım. ilgilenenler sitesinden alabilir. Bir de  fiyatı net bilmediğim için bob ustanın fiyatından yani 10 dolar üzerinden satışa koydum. Güncel fiyat 10 dolar dimi yanılmıyorum?

Evet hocam 10 dolardır.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: