Bitcoin Forum
April 28, 2024, 10:53:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Eth Etc?  (Read 4202 times)
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
July 26, 2016, 01:23:30 PM

Merhaba arkadaşlar konudan biraz uzak kaldım,eth gibi birde etc çıkmış piyasaya galiba, hard frok falan okudum ama ne olduğunu anlayamadım ne olduğunu anlatabilecek var mı, birde eth mining yapıyorum, galiba etc mining de yapılıyormuş etc mi kazmaya başladam çok karlı gözüküyor şuanda.
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714301613
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714301613
Reply with quote  #2

1714301613
Report to moderator
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
July 26, 2016, 01:36:24 PM

Merhaba arkadaşlar konudan biraz uzak kaldım,eth gibi birde etc çıkmış piyasaya galiba, hard frok falan okudum ama ne olduğunu anlayamadım ne olduğunu anlatabilecek var mı, birde eth mining yapıyorum, galiba etc mining de yapılıyormuş etc mi kazmaya başladam çok karlı gözüküyor şuanda.

Biliyorsunuz bir hacklenme yaşandı, bunu geri almak için, geliştirici ekip hacklenmeden önceki bloktan zinciri devam ettirdiler, ama bir de normal devam eden zincir var bu da etc'dir, ethereum classic.

ETC mining getirisi ne durumda şu anda

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 26, 2016, 01:36:36 PM

hemen başla,
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
July 26, 2016, 01:38:59 PM

On binlerce insan, deli gibi pumpluyor. Sonumuz hayrola Embarrassed
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Legend is back.

View Profile
July 26, 2016, 01:42:53 PM

On binlerce insan, deli gibi pumpluyor. Sonumuz hayrola Embarrassed

Etc işi balon gibi geliyor bana,pump dalgası bittikten sonra normal eth yoluna devam edecek sanki.
RoyaLunique (OP)
Sr. Member

Legend is back.

View Profile
July 26, 2016, 01:43:59 PM

Biliyorsunuz bir hacklenme yaşandı, bunu geri almak için, geliştirici ekip hacklenmeden önceki bloktan zinciri devam ettirdiler, ama bir de normal devam eden zincir var bu da etc'dir, ethereum classic.

ETC mining getirisi ne durumda şu anda

Mining getirisini hesaplamadım ama zorluğu daha az olduğu ve pump dalgasında olduğu için karlı dedim.
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
July 26, 2016, 02:03:50 PM

yaw ben bu piyasada eğer bir coin öldü sıfırlanacak yok bitecek dedikleri coin görürsem evi arabayı arsayı satıp hepsini ona yatıracam. Bu nedir arkadaş ya
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
July 26, 2016, 02:19:09 PM

yaw ben bu piyasada eğer bir coin öldü sıfırlanacak yok bitecek dedikleri coin görürsem evi arabayı arsayı satıp hepsini ona yatıracam. Bu nedir arkadaş ya
İlk çıktığı zamanlar Ethereum ile ilgili bilgi almaya çalıştığımda bana da Ethereum için hiç olumlu şeyler söylememişlerdi.
Sonradan 60 kat kadar değerlendi Ethereum. İsteyen geçmiş yazılara bakabilir.
Bana göre kimsenin %100 kesinlikte bir şey söyleyebilecek bilgisinin olması mümkün değil.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
July 26, 2016, 02:21:16 PM

Aynen öyle.
jk21
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
July 26, 2016, 02:43:45 PM

ethereumu yeni öğrenmiş kasmaya başlarken poloniex de +326 ile şoke olduğum ethereum classic çıktı şimdide ne karışık bunlar böyle ethereumu bırakıp classic mi kazmaya başlasak Shocked
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
July 26, 2016, 03:11:09 PM

etc şuan için çok daha karlı madencilikte. fiyatı düşünce ethere geçiyorum artınca etc kazıyorum

bileq
Legendary
*

Merit: 1068

View Profile
July 26, 2016, 03:23:52 PM

etc şuan için çok daha karlı madencilikte. fiyatı düşünce ethere geçiyorum artınca etc kazıyorum

ben o kadar da karli oldugunu soyleyemem. 60mh ile eth de gunluk 0.4eth
60mh ile etc gunluk 6 etc (tam gun kazmadim 18saatte 4.5etc gelmisti) ~ 0.35etc
etc nin ise ederi mechul. dun bu saatlerde 0.0008 e kadar gerilemisti 1eth 17 etc ediyordu

poloda hesabinda binlerce eth tutanlar havadan yine binlerce etc ye sahip oldular.istedikleri gibi dump da yaptilar pump da yaptilar bugun goruldugu uzere.
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
July 26, 2016, 03:33:32 PM

anasını karısını kısrağını yengesini dedesini eşiktekini beşiktekini .
ne şansızlıktır aq uyuya kalsam satmasam uyadndığımda 4 btc olcaktı.
biride çıkıp s.mediki satış veren elimi aq.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 26, 2016, 08:53:37 PM

Bende bilmiyorum ama balon gibi sisirildigini düşünüyorum ama şuanda pump yemekte ilerde ne olur bilinmez.
1melyun
Hero Member

Activity: 546

View Profile
July 27, 2016, 01:20:26 AM
Last edit: July 27, 2016, 01:35:12 AM by 1melyun

hackleyenler tarafından pumplanıyor da olabilir dikkat.Tabi hackledikten sonra tamamını satmışta olabilirler Smiley
Birde şu etc nin devam etme mevzusunda bir kez daha hacklenme riski ne oldu. Diğer forklanan ether in hacklenebildiğini gördük ona olan güven azalmıştır diye düşünüyorum.Peki etc de durum nasıl tamamen merkezsiz diyebilir miyiz artık ? Yani güvenliği  tam olarak madencilerde mi ? Bu madenciler etc de de oylama yapıp burda da biz küçük yatırımcıları mahvetmesinde Smiley
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 27, 2016, 07:24:26 AM

Ben kendi adıma aldım sattım artık ilişmiyorum. çok riskli arkadaşlar.
Gün içi hareketlere oynayabilirsiniz ancak alıp bir süre elimde tutma riskine giremedim açıkcası.
dikkat edin.
bileq
Legendary
*

Merit: 1068

View Profile
July 27, 2016, 07:58:36 AM

suan eth den ayrilan minerler sonrasi eth hashrate ve difficulty de %10 gibi bir dusus sozkonusu. bu da eth madencilerine onceki haftalara gore %10 fazla kazanc demek.
etc nin hashrate ve diff artarken kazanci azaliyor, eth in artiyor.

1melyun
Hero Member

Activity: 546

View Profile
July 27, 2016, 07:36:24 PM

savaşı fırsat bulup etc yi de 10 usd ye pumplama beklentisi çok cazip geliyor keşke yapsalarda 3 , 5 bişey kazansak Smiley
https://www.etc-eth.com/
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
July 27, 2016, 08:05:33 PM

Şimdi düşünüyorum bundan sonra etc ne olacak diye; %300 ani sıçrayan coinler sonra ne oluyorsa o olacak sanırım. Benim bildiğim gördüğüm sağlam bir düzeltme gelecek. sonrada yön kararı verilecek. Benim Xmr de buna benzer bir tecrübem olmuştu. O zaman ben 0.8$ dan 1.5$ a sıçramıştı Xmr nin 2 dolar olacağına inanmıştım 2$ yapacaklar demiştim. Evet yaptılar ama sağlam bir düzeltme yaptıktan sonra yaptılar. Baya bir zaman sonra oldu.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
July 27, 2016, 08:07:33 PM

Bir iki pump hamlesi daha bekliyorum etc de. Bu kadar kısa sürede öldürmezler diye düşünüyorum.

YTD.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████