Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:50:48 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Amerika vatandasi  (Read 2069 times)
trenxes (OP)
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
August 06, 2016, 08:49:25 PM

Amerika vatandasi nasil olunur en ucuzundan? Para mi vermek lazim devlete yoksa orada bir is kurarsam veriyor mu?
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
August 07, 2016, 04:12:34 AM

En ucuz yol greencard cekilisine katilicaksin. Cikarsa amerikada 5 yil yasayip vatandaslik sinavina gireceksin.
Ytirimci olarak gidebilirsin cesitli sartlari var. eskiden min 250bin dolarlik yatirim isteniyordu. Yatirimi yapip oturma izni alip 5 yil bekliceksin sinava girip alicaksin
Yada amerikaya bi sekilde gidip evlenip 3 yil evli kalacaksin. Sinavi gecip vatandaslik alacaksin. Ama evlilikte dolandirilanlar cok oluyor.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 07, 2016, 11:58:57 AM

Önce Türkiyede ingilizce seviyeni orta düzeye getirip sonra Amerikada belirli eyaletlerdeki dil okullarını araştırıp en az 6 aylık bir dil okuluna kaydını yaptıracaksın daha sonrasında orada anlaşmalı evlilik durumları var bunun için uğraşan insanlar var onlarla iletişime geçip anlaşmalı evlilik yapıp 5 yıl evli kalacaksın sonrasında vatandaşlık alınıyor ama kolay bir iş değil.
LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 07, 2016, 12:57:45 PM

TLC kanalında evliliğe 90 gün diye bir serie vardı. realiti program. amerikalı yurt dışından birine aşık oluyor. kadın veya adam ABDye geliyor ve 90 gün için de evlenmeleri lazım. yoksa geleni sınır dışı ediyorlar.
bitmiyor tabi
daha vatandaş olmadığın için çalışamıyon. çalışma izni alman gerekiyor
bitmiyor
3-4 yıl boyunca sosyal memurlar gerçek evlilik olup olmadığını kontrol ediyor.

zor iş. :)yatırım yaparak gitmek mantıklı. gerçi o kadar paran varsa ülkemiz zaten cennet

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
August 07, 2016, 01:46:08 PM

En ucuz yol dendiği için greencard çekilişi tabii ki ama çıkma ihtimali çok çok az tahmin edileceği üzere. Evlilik de olabilir fakat üst postta anlatıldığı gibi derdi tasası çok. Memurlar sürekli sizi, komşularınızı, çalıştığınız yerleri denetler. İspatlamaya çalışana kadar çok zor süreçler olur anlaşmalı evlilikse. Dolandırılma ihtimali vs. geçiyorum.

Kısacası ucuz yolu yok gibi, yatırımcı olarak gitmek en temizi şu durumda.
trenxes (OP)
Newbie
*

View Profile
August 07, 2016, 02:59:49 PM

yatirimci olarak nasil olacak? oradan hisse senedi falan mi almam lazim?
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 07, 2016, 03:19:35 PM

Orada yükselmiş hükümet kanadında çalışan bir yakınınız varsa bi davete bakıyor iş Smiley
ama en kolay giriş yöntemi dil okuluna kayıt ol gerisi gelecek zaten yolunu bulacaksın.
M@rvel
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
August 07, 2016, 08:46:20 PM

Kaçak yollarla bir gemiye binip gitsek. Gemi limana yanaşmadan suya atlayıp, kimseye yakalanmadan karaya çıksak, olamıyor muyuz abd vatandaşı  Grin

jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809
Merit: 1000

View Profile
August 08, 2016, 01:12:33 AM

Kaçak yollarla bir gemiye binip gitsek. Gemi limana yanaşmadan suya atlayıp, kimseye yakalanmadan karaya çıksak, olamıyor muyuz abd vatandaşı  Grin

Sonrada Tony Montana gibi fuck you diye bağırarak sağa sola sıkarız Smiley
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
August 08, 2016, 04:22:44 AM

Amerika vatandasi nasil olunur en ucuzundan? Para mi vermek lazim devlete yoksa orada bir is kurarsam veriyor mu?

Butceniz nedir?

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 08, 2016, 09:44:09 AM

Sonrada Tony Montana gibi fuck you diye bağırarak sağa sola sıkarız Smiley

Scarface. Cheesy Kırıldım arkadaş sabah sabah yazını görünce. Eğer tanıdık varsa iş kolay davete bakıyor diğer türlü denildiği gibi ya orda bir dil okuluna yazılcaksın yada biri ile anlaşmalı evlilik yada Green card'ki oda çok zor.

Benim almanyada tanıdıklar varda ne yapcaz orda yoksa oraya giderdim.
trenxes (OP)
Newbie
*

View Profile
August 08, 2016, 10:16:29 AM

nasil davete bakiyor? orada bi akraban varsa davet edebiliyor mu oyle? illa devlet dairesinde mi olmasi lazim?
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
August 08, 2016, 10:41:08 AM

nasil davete bakiyor? orada bi akraban varsa davet edebiliyor mu oyle? illa devlet dairesinde mi olmasi lazim?

Benim çok yakın arkadaşımın öz kuzeni amerikan ordusunda rütbeli askerdi, oranın vatandaşı. Kuzeni için yazdığı davet kabul edilmedi. Gerisini sen hesap et. Ve bu davet sadece vize içindi.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 08, 2016, 11:19:29 AM

Tanıdık varsa eğer bu kişide mevki olarak iyi yerlerdeyse olabilir ama zor o kadar söyliyim benim akrabalar almanyada onlarda buraya türkiyeye kaçmak istiyorlar. Amerika biraz daha iyi tabi ama daha pahalı oluyor eskiden davet usulü kesin oluyordu şimdi biraz daha zorlaştırılmış vaziyette green  kart olayında anca olur.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 08, 2016, 11:24:12 AM

Butceniz nedir?

DeepCoin başkan Amerika'da yaşıyor onun dediklerini dikkate almaya bak en temiz bilgiyi ondan alırsın .
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
August 08, 2016, 11:43:06 AM

Amerikada evlenmektense türkiyede sevdigin iyi gecindigin bi kizla evlenip aile olarak yesil kart basvurusu yap. Birey olarak seçilmen daha zor cunku. Aile , bankada para, meslek bunlar sansi arttirir.
Mesela benim arkadasin dayisi amerikada yasiyor ve vatandas. Bunlar da ailecek yesil kart basvurusu yapiyor ve cikiyor.
Cocuk kimligini gosterdi şok oldum 2023 yilina kadar amerika vatandasi hemde kimlik lasvegas eyaletine kayitli  Shocked

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
August 08, 2016, 11:52:38 AM

Amerikada evlenmektense türkiyede sevdigin iyi gecindigin bi kizla evlenip aile olarak yesil kart basvurusu yap. Birey olarak seçilmen daha zor cunku. Aile , bankada para, meslek bunlar sansi arttirir.
Mesela benim arkadasin dayisi amerikada yasiyor ve vatandas. Bunlar da ailecek yesil kart basvurusu yapiyor ve cikiyor.
Cocuk kimligini gosterdi şok oldum 2023 yilina kadar amerika vatandasi hemde kimlik lasvegas eyaletine kayitli  Shocked

kimlik vatandas oldugunu gostermez.
vatandasligin herhangi bir son kullanim tarihide yoktur. Vatandaslik belgesi duvara astigin diploma kadar bir belgedir cepte tasinmaz.
Ayrica Las Vegas Nevada eyaletinin bir sehridir, kendisi eyalet degil sehirdir.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
August 08, 2016, 12:42:02 PM

Cocuk kimligini gosterdi şok oldum 2023 yilina kadar amerika vatandasi hemde kimlik lasvegas eyaletine kayitli  Shocked

vatandasligin herhangi bir son kullanim tarihide yoktur. Vatandaslik belgesi duvara astigin diploma kadar bir belgedir cepte tasinmaz.
Amerikada eyalet kelimsi kullaniliyor ya ortama ayak uydurmak için yazdim  Grin
Neyse o zaman bir soru sorayim hocam karti bizzat gordum ustunde nevada, las vegas ,foto, kimlik no, tarihler vb yaziyor. Arkadas 2023 e kadar gecerli dedi. Bu yesil kart mi oluyor?

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
August 08, 2016, 05:30:23 PM

Amerikada eyalet kelimsi kullaniliyor ya ortama ayak uydurmak için yazdim  Grin
Neyse o zaman bir soru sorayim hocam karti bizzat gordum ustunde nevada, las vegas ,foto, kimlik no, tarihler vb yaziyor. Arkadas 2023 e kadar gecerli dedi. Bu yesil kart mi oluyor?

Muhtemelen ehliyet falan gosterip kekledi seni arkadasin. Buradaki bir cok ezik Turk yapiyor bu tur numaralar. O yuzden hic bir yerde sevilmiyoruz. Green kart federal bir karttir uzerinde eyalet bilgisi olmaz.

Bu arada las vegas yasamak icin secilecek en son yerlerden biridir yahu. Sayet kumarhanelerde iyi bir isin yoksa allahin colunu secmenin sebebi tartisilir.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
August 08, 2016, 09:21:41 PM

Amerikada eyalet kelimsi kullaniliyor ya ortama ayak uydurmak için yazdim  Grin

Muhtemelen ehliyet falan gosterip kekledi seni arkadasin. Buradaki bir cok ezik Turk yapiyor bu tur numaralar. O yuzden hic bir yerde sevilmiyoruz. Green kart federal bir karttir uzerinde eyalet bilgisi olmaz.

Bu arada las vegas yasamak icin secilecek en son yerlerden biridir yahu. Sayet kumarhanelerde iyi bir isin yoksa allahin colunu secmenin sebebi tartisilir.

Vegasa poker oynamaya gidesim vardı hiç gitmeyin, güzel değil diyorlar öyle filmler filan şatafatlı anlatıyor boktan bir yer diyorlar.

signature not found.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: