Bitcoin Forum
July 22, 2024, 05:26:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Herkese Selamlar  (Read 812 times)
deveth (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
August 09, 2016, 07:45:45 PM

Herkese iyi forumlar arkadaşlar yeni üye oldum ve siz üstadlarla artık forumlaşmanın zamanı geldiğini düşünüyorum. Uzun süredir forumu sıkı bir şekilde okumaktayım. Diğer forumların aksine kaliteli paylaşımlar olmasından çok memnunum. İnşallah hep böyle devam eder ve Türkiye de kriptoya olan ilgi artar. Açıkca ifade etmem gerekir ki bitcoin de ve diğer altcoinlerde beni en çok etkileyen şey arkasında yatan blockchain teknolojisi. Yaklaşık olarak 2 aydır blockchain ve akıllı kontratlar üzerine araştırma yapmaktayım ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki yeni bir teknolojinin doğuşuna hepimiz şahit olmaktayız. Tıpkı 90 larda  "www" in doğuşu gibi. Bu sebeple forumda mümkün olduğunca blockchain ve akıllı kontratlar üzerine yazılar yazmayı düşünmekteyim. İnşallah hem sizler hem de benim için öğretici ve faydalı paylaşımlar olur. Smiley
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 09, 2016, 07:56:02 PM

çok iyi giriş yapmışsın tebrikler  Smiley
ekiller
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
August 10, 2016, 07:47:21 AM

Hoş geldiniz. Başarılar.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
August 13, 2016, 08:13:38 AM

Ethereum, Factom, Bitshares, Ripple gibi birçok türde proje ile Blockchain teknolojisinin potansiyelini, teknoloji dünyasına, insan yaşamına neler katabileceğinin ilk örneklerini gördük.

Henüz bu teknolojinin başındayken vakit, imkan ölçüsünde bu konuda kendini geliştirmek hem bu teknolojiden en iyi derecede faydalanmak için hem proje geliştiriciler için, proje geliştirmeyi hedefleyenler için ileriye yönelik iyi bir avantaj olabilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: