Bitcoin Forum
May 28, 2024, 11:15:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex vs bittrex  (Read 2131 times)
Pumpsx (OP)
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
August 16, 2016, 12:44:46 PM

Hangisi daha iyi bunlarin ? hangisi daha az komisyon aliyor?
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
August 16, 2016, 01:34:28 PM

İkisi de en iyilerden, bittrex'de daha fazla coin var ama polo daha hacimli

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
August 16, 2016, 03:29:31 PM

İkisi de en iyilerden, bittrex'de daha fazla coin var ama polo daha hacimli

bittirex de margin trade yok bildiğim kadarıyla.
poloniex de margin trade yapanlar çoğunlukta gördüğüm kadarıyla.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 16, 2016, 05:35:46 PM

İkiside iyi aslında bittrexi kullanmıyorum ama çok fazla. Poloda Margin trade var.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 17, 2016, 12:43:52 AM

Hangisi açıkca daha önce görücüye çıkmış bilmiyorum ama Poloniex i bilmeden önce bittrex de işlem yapıyordum ben. Sonra hacimsizlik yüzünden Poloniex ana kalem oldu. Poloniex in ara yüzü daha pratik geliyor bana.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
August 18, 2016, 10:27:39 PM

hep poloda takıldım ama en güvenilirolarak gördüğüm bitfinex beni hayal kırıklığına uğrattı bu yüzden artık hiçbirine güvenmiyorum.Hepsinin birgün sizi dolandırmayacağının garantisi yok malesef bu yüzden cüzdan kullanmayı alışkanlık haline getirseniz iyi olur.Bir de yüksek hacimli olduğuna bakıp güvenmeyin bu kaçmaları için daha büyük bir neden sağlar.
acedia
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
August 19, 2016, 09:40:43 AM

Koca Cryptsy patladı bunlar mı patlamayacak. Bu işte baba na bile güvenmeyecen.  Grin
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
August 19, 2016, 10:06:35 AM

Koca Cryptsy patladı bunlar mı patlamayacak. Bu işte baba na bile güvenmeyecen.  Grin
olan bizim sexcoinlere oldu  Grin
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
August 20, 2016, 02:33:51 PM

Polo daha guvenilir gibi bittrexe gore.. Ama 2side iyidir bence Smiley
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 22, 2018, 07:21:17 PM

bence ikisinden de çık binance a gir, bu arada polo da bazen coinler gitmiyor 1 -2 hafta takılı kalıyor, cevap da vermiyorlar, daha sonra kendiliğinden düzeşiyor ama o arada o coinin fiyatı düşerse üzerine su içersin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 22, 2018, 07:33:24 PM

İkiside güzel borsa ama Bittrex daha sıcak geliyor bana.Güvenlik konusunda da daha hassaslar.Hacim istiyorsan ikisinede değil Binance da işlem yap derim.
a83748619
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 22, 2018, 07:39:49 PM

Bana kalırsa ikiside zamanında isimleri duyulan ve çok isim yaptıkları için şımarıp doğru düzgün çalışmayı bırakmış olan borsalar. Mecburu değilseniz Binance - KuCoin kullanın derim.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
May 22, 2018, 08:10:34 PM

Poloniex bir zamanların lideriydi, Customer Service konusunda çok hatalar yaptıkları ve büyüyemedikleri için hızla gözden düştü.

Şimdi Circle adlı başka bir firmaya satıdılar ve yeni bir atılım yapmak istiyorlar fakat bu sefer de withdrawal fee'ler çok yükseldi, hiçbir avantajı kalmadı.

Bittrex için de aslında benzer şeyler söylenebilir ama yine de Binance'ten sonra 2 numara için yarışabilir. KuCoin de çok iddialı ve yükselen bir borsa o görüşe de katılıyorum.

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 22, 2018, 08:22:01 PM

Bence ikisi de degil poloneix ve ya bittrex ikinci ücüncü kalite borsalar benim her zaman favorim hacmiyle olsun coin fazlalıgıyla olsun güvenliğiyle olsun binance borsasıdır bence onu ilk basta degerlendirmeli
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
May 22, 2018, 08:25:06 PM

poloniex ile coin dünyasına adım attım ilk zamanlar polo harika idi hala arayüzünü ve kullanım kolaylığını bittirex e göre daha üstün bulurum fakat son zamanlarda polo da zırt pırt cüzdanları erişime kapatıyorlar poloda steem var elimde aylardır cüzdanı açmalarını bekliyorum poloda satsam çok ucuza gidecek şu an polo değeri steem 0.00030369 bittirex değeri 0.00036600 hesap yap işte  Angry %20 düşük değerde poloda çünkü cüzdanlar aylardır kapalı...polo çok bozdu.!

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
May 22, 2018, 08:37:48 PM

sealofsun arkadaşımız çok haklı bende binance yi tercih ediyorum ama risk dağıtımı amaçlı olası borsa hack'lenmelerine karşı parayı dengesizce üçe bölüp polo binance ve bitfinex de işlem yapıyorum genelde..

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
May 22, 2018, 08:57:33 PM

Konu baya eskiden açılmış ama, polo ciddi sıkıntılar yaşadı geçen dönemlerde o yüzden 1. liği okex'e upbit'e binance'a kaptırdı, Şimdi soracak olursan bittrex derim 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
May 22, 2018, 09:00:58 PM

Ya post atılalı iki sene olmuş o zaman binance mı vardı Tongue binance popüler olalı şurda 7-8 ay oldu. Daha ne binance'lar çıkacak kim bilir? ABD-Çin ticaret savaşı kızışıyor, şimdilik ağırdan alıyorlar ama yakında buraya da el atarlar. Gerçi binance eylül'de Tayvan'a taşındı, en son Mart'ta da Malta adasına taşınacak diyorlardı.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 22, 2018, 09:23:40 PM

Konu baya eskiden açılmış ama, polo ciddi sıkıntılar yaşadı geçen dönemlerde o yüzden 1. liği okex'e upbit'e binance'a kaptırdı, Şimdi soracak olursan bittrex derim 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum

bittrex te verdiğin komisyonlara bakmıyorsun galiba hiç ikisi de hikaye artık. belki poloniex eski günlerine son satın alma ile bir şeyler yapar. şuan için binance onun dışındakiler hikaye. hem kullanımı kolay hemde komisyonlar bayağı bir düşük. tavsiye ederim. ayrıca bittrexte eskisi gibi yeni token yok diyebiliyorum. yalan olmasın girmeyeli aşağı yukarı 5-6 ay oldu. komisyonlar aşırı çok bittrexte.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 22, 2018, 09:24:58 PM

Valla ben ikisini de beğenmiyorum. Binance en güzeli bence komisyon az referans kasıyorsun falan. Yine de tercih meselesi.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: