Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:26:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir.  (Read 12482 times)
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 21, 2016, 10:18:09 PM

Paraları birden bire çeken çok kişi olur tahminen. Maliye boş durmayacaktır. Dikkatli olun inceleme gelebilir.
İnsanları tedirgin etme boş yere. BTCTürk sırf bu borsayı açabilmek adına 2 milyon TL lik teminat ödedi ve BDDK ile yapılan anlaşma sonucunda BDDK açıklamasına göre risk bitcoin alıcısı üzerine yıkıldı. Ayrıca para çekme konusunda maliye tutupta bizim kapımızı çalmaz çünkü BTCTürk aylık limiti 150bin tl diye belirlediğinde kafasına göre belirlemedi bu rakamı, bu rakam BDDK tarafından belirlendi ve hesaplarınıza aylık 150bin TL üzeri bir rakam gelirse BTCTürk firmasından o zaman maliye ile işiniz olur. Aksi halde maliye gelip kapınızı çalmaz. Saygılar.

Tedirginlik yaratacak bir şey varsa demek ki tedbirli olmakta fayda var. Aylık 150.000 TL para çekimi yapanlar eğer varsa ki size göre hiçbir incelemeye maruz kalmayacaktır doğrumu. Bana hiç mantıklı gelmedi. Bu kadar olumlu yaklaşıyorsunuz ama öyleyse btcturk neden sorun yaşıyor.
Önce anlamaya çalışmalısın. Tedirginlik yaratma insanlarda boş yere dedim. Tedirginlik yaratan sensin, insanların para çekmesinde tedirgin olmalarını gerektirecek bir durum yok. Evet 150 bin TL bu kısmı doğru anlamışssın. Mantık arıyor isen önce BTCTürk'e üye olurken kabul ettiğin şartları oku, sonra BDDK açıklamasını oku, (Tabi bunları üye olmadan önce okuman lazımdı) anlamadığın bir yer olursa yine ben sana seve seve yardımcı olurum arkadaşım. BTCTürk Fetö soruşturması kapsamında Bank Asya'da bulunan yüksek mevduatlı hesaptan dolayı sorun yaşıyor, haberleri yakından takip edersen eğer Bank Asya'da bulunan bir çok hesap donduruldu. Bunlar arasında BTCTürk kurumsal hesabı da var, o hesaptan çıkış yapamadıkları için ödemelerde sorun yaşıyorlar. NET Holding'e ait başka kurumsal hesaplardan geçici olarak ödeme yapıyorlar. BTCTürk yurtdışından BTC alış-satışı yapıyor bilindiği gibi, başlangıçta sadece Türkiye'de ki kullanıcılardan işlem hacmi oluşturamazdı ve bunun için yurtdışı borsalarla yaptığı alışverişler banka swiftleri vb durumlar olduğundan bu para nereden geldi nereye gitti fetöye mi gitti diye soruyor devlet. Her ne kadar BTCTürk Fetö adını kullanmasada soruşturmanın temelinde bu var.

Benim güzel kardeşim, BTCTurk ilk önce, İş bankası hesabını daha önce neden kapattığını, veyada farklı bir bankaya neden geçtiğini açıklasın.
İş bankasından bahsediyoruz, Yurtdışında birçok şubesi, ve personeli olan bir banka, Altını çiziyorum Yurtdışı, Sadece Kıbrıs, Veyada farklı biryerde değil, Atıyorum Gürcistandada var, Yakın zamanda Kırgızistanda bile açılacağını duydum, bunların haberleride mevcut, atıp tutmuyorum yani.
Velasılkelam, Yurtdışında olan Bir türk bankasının şubesine, Türk maliyesi Müdahale edemez, Bunlar farklı bahanelerle bırakıyorlar, yada kapatıyorlar, bahane olarakta maliyeyi ortaya koyuyorlar.Maliyeden prim yaparak, Bitcoini kötülemeye çalışıyorlar.
Maliyeci bir arkadaş gelse, bu yorumlara bi tarafıyla güler geçer.
Bazı şeylerin, farkına varılmalı artık.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
1714760765
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714760765
Reply with quote  #2

1714760765
Report to moderator
1714760765
Hero Member
*

Ignore
1714760765
Reply with quote  #2

1714760765
Report to moderator
1714760765
Hero Member
*

Ignore
1714760765
Reply with quote  #2

1714760765
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714760765
Hero Member
*

Ignore
1714760765
Reply with quote  #2

1714760765
Report to moderator
1714760765
Hero Member
*

Ignore
1714760765
Reply with quote  #2

1714760765
Report to moderator
thornhill
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
August 22, 2016, 03:43:12 PM

Benim güzel kardeşim, BTCTurk ilk önce, İş bankası hesabını daha önce neden kapattığını, veyada farklı bir bankaya neden geçtiğini açıklasın.
İş bankasından bahsediyoruz, Yurtdışında birçok şubesi, ve personeli olan bir banka, Altını çiziyorum Yurtdışı, Sadece Kıbrıs, Veyada farklı biryerde değil, Atıyorum Gürcistandada var, Yakın zamanda Kırgızistanda bile açılacağını duydum, bunların haberleride mevcut, atıp tutmuyorum yani.
Velasılkelam, Yurtdışında olan Bir türk bankasının şubesine, Türk maliyesi Müdahale edemez, Bunlar farklı bahanelerle bırakıyorlar, yada kapatıyorlar, bahane olarakta maliyeyi ortaya koyuyorlar.Maliyeden prim yaparak, Bitcoini kötülemeye çalışıyorlar.

Simdi bu super zekali arkadasa gore yillardir en hizli sekilde btc alip sattigimiz, BTCGreece borsasiyla ortak bir borsa yaratan BTCTurk'un amaci Bitcoin'i kotulemek.
Evet haci cok zekisin. O kadar zekisin ki olmasa koinim gibi sacma sapan siteleri kullanmak zorunda kalacagimiz, BTCTurk'un tek amaci maliyeyi one surerek bitcoin'i kotulemek. Senin gibi iste 5-10$ pesinde kosan adamlar bu tip sitelere 5 lira cekim ucreti aliyor diye dusman olup boyle sacma sapan seyler yazmasa keske su forumda. Bitcoin'in ne oldugunu 1 yil once ogrenmissin sacma sapan yazip insanin asabini bozuyosun.
Navigo
Hero Member

View Profile
August 22, 2016, 04:07:38 PM

Simdi bu super zekali arkadasa gore yillardir en hizli sekilde btc alip sattigimiz, BTCGreece borsasiyla ortak bir borsa yaratan BTCTurk'un amaci Bitcoin'i kotulemek.
Evet haci cok zekisin. O kadar zekisin ki olmasa koinim gibi sacma sapan siteleri kullanmak zorunda kalacagimiz, BTCTurk'un tek amaci maliyeyi one surerek bitcoin'i kotulemek. Senin gibi iste 5-10$ pesinde kosan adamlar bu tip sitelere 5 lira cekim ucreti aliyor diye dusman olup boyle sacma sapan seyler yazmasa keske su forumda. Bitcoin'in ne oldugunu 1 yil once ogrenmissin sacma sapan yazip insanin asabini bozuyosun.

Haha Süpermario burayada gelmiş Smiley
Doğru, Ama en azından ben buraya, olanları yazabiliyorum, senin gibi özel mesajdan küfür edip, telefon veyada numaramı paylaşmıyorum, paylaşsan, neler olabileceğinide biliyorsun demekki, oyüzden paylaşmıyorsun.
Senin gibi, İleri zekalı bir arkadaş, Artık ilerimi, gerimi orası faili meçhul, BTCTurk konusunda, farklı bir firmanın reklamını yaparak, nekadarda zeki olduğunu gösterebiliyor.Harbiden, ileri zekalı bir arkadaşımızsın.
5-10 $ mevzusunu, daha öncede değindim, ama senin ileri zekalığın, buradada belli ediliyor.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
thornhill
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
August 22, 2016, 04:12:27 PM

Doğru, Ama en azından ben buraya, olanları yazabiliyorum, senin gibi özel mesajdan küfür edip, telefon veyada numaramı paylaşmıyorum, paylaşsan, neler olabileceğinide biliyorsun demekki, oyüzden paylaşmıyorsun.
Senin gibi, İleri zekalı bir arkadaş, Artık ilerimi, gerimi orası faili meçhul, BTCTurk konusunda, farklı bir firmanın reklamını yaparak, nekadarda zeki olduğunu gösterebiliyor.Harbiden, ileri zekalı bir arkadaşımızsın.
5-10 $ mevzusunu, daha öncede değindim, ama senin ileri zekalığın, buradada belli ediliyor.

hangi firmanin reklamini yaptim? btcgreece'ten mi bahsediyorsun? btcturk'un yunanistan'da actigi borsa orasi, koinim'den mi bahsediyorsun farkindaysan kotuledim orayi ve zaten btcturk turkiye'den cekiliyor, yani sorun etceklerini sanmiyorum. gram zeka yok sende haci. tek olayin 0.1, 0.2 xbt kazanmak icin sagda solda post kasman. bari bilgili olsan atip tuttugun konularda. vallahi yazik. numaram forumda bir cok kiside var, sende yok cunku senin gibi bos adamlara vermiyorum. zaman kaybisin.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 22, 2016, 04:15:39 PM

Utana utana yorumları okuyorum... BTCTürk'e FETÖcü diyen mi dersin, Bitcoini kötüleyen mi dersin neler neler..
Navigo
Hero Member

View Profile
August 22, 2016, 04:17:05 PM

hangi firmanin reklamini yaptim? btcgreece'ten mi bahsediyorsun? btcturk'un yunanistan'da actigi borsa orasi, koinim'den mi bahsediyorsun farkindaysan kotuledim orayi ve zaten btcturk turkiye'den cekiliyor, yani sorun etceklerini sanmiyorum. gram zeka yok sende haci. tek olayin 0.1, 0.2 xbt kazanmak icin sagda solda post kasman. bari bilgili olsan atip tuttugun konularda. vallahi yazik. numaram forumda bir cok kiside var, sende yok cunku senin gibi bos adamlara vermiyorum. zaman kaybisin.

Anlaşılan o ki, sende körlükte başlamış 0.1 0.2 xbt kazanmak için, sağa sola yazıyormuşum, merak ediyorumda, hangi kampanyadan kazanıyormuşum ? Senin müptela gözler, Benim profilde reklam görücek kadar, ne kullanıyor ?
Kendi yorumunu, kendisi anlamıcak kadar, ileri zekalısın.BTCTurkün, binevi çöktüğü bir konuda, koinimden bahsediyorsun.Aradaki farkı hala anlamadığını farkediyorum bu son ileri zeka yorumunla.
Kimin zaman kaybı olduğu belli, müptela gözlere ihtiyacım yok sağol.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
neo1947
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

don t touch my Bits

View Profile
August 22, 2016, 08:40:23 PM

Utana utana yorumları okuyorum... BTCTürk'e FETÖcü diyen mi dersin, Bitcoini kötüleyen mi dersin neler neler..
Tesekkur ederim. forum kullanmayi ogrenemedik btc nasil ogrenicegiz.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
August 23, 2016, 11:15:21 AM

Çekebilen oldu mu? 22sinde herkesin talepleri gerçekleştirilecek diye mail atmişlardı. Son durum nedir

RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
August 23, 2016, 12:03:44 PM

Çekebilen oldu mu? 22sinde herkesin talepleri gerçekleştirilecek diye mail atmişlardı. Son durum nedir

Şuan içeride param kalmış durumda inş üstüne yatılmaz...
P@N!C
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
August 23, 2016, 12:21:58 PM

Abi okumuyomusunuz siz yazıyı Cheesy 22sinde herkesin talepleri gerçekleştirilicek yazmıyo "(22 Ağustos haftası) gerçekleşmesini hedeflemekteyiz." yani bu hafta içinde bi gün gerçekleştirilicek işlemler biraz sabredin adamları rahat bırakın yaw Cheesy en geç cumaya kadar gerçekleşir diye düşünüyorum.
Btcturk.com (OP)
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
August 23, 2016, 12:34:55 PM

Merhaba, son çalıştığımız banka ile BTCTurk üzerindeki TL bakiyelerini tek seferde kullanıcılarımıza göndermemiz konusunda anlaşma sağlanmıştır.
Transferlerin bu hafta (22 Ağustos haftası) gerçekleşmesini hedeflemekteyiz.
Bunun dışında ne yazık ki süre verilememektedir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
August 23, 2016, 01:50:32 PM

türk bankaları btc işine niye girmiyorlar kafam almıyor.

normal borsa düdüklemek yetiyor sanırım cücük yatırımcıyı iyi soyuyorlar ondan galiba.
burdaki borsada spekler at koşturmayacak diye korkuyorlarmıdır nedir.
kekadam
Newbie
*

Activity: 60

View Profile
August 24, 2016, 01:56:22 PM

bugün de para yatmadı anne
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 682

View Profile
August 24, 2016, 02:01:03 PM

22 Ağustos haftası dendiyse haftanın son iş günü yani 26 Ağustos Cuma yatırırlar. Wink
kekadam
Newbie
*

View Profile
August 24, 2016, 02:06:05 PM

22 Ağustos haftası dendiyse haftanın son iş günü yani 26 Ağustos Cuma yatırırlar. Wink

bu konu  ile alakalı btcturk'e yazıyorum destek mailinden, sonuçta gün filan verilebilir mi, bunu sormamda ki amaç hesapta biraz yüklü miktarda kendime göre tabi para bulunması, ev filan alınacak, planlı bir iş var yarın da o işe bakmam lazım,

sonuçta, gelen cevap otomatik. 22 ağustos haftası yatmasını hedeflemekteyiz.

burada zaten geniş bir zaman kullanılmış türkçe olarak

hedeflemekteyiz, kesinlik ifade etmez, biz istiyoruz ama ya yatarsa, yatmazsa açıklama yazarız gibi bir şey. O yuzden haftanın son günü filan hikaye, öyle bir şey olsaydı 27.08.2017 de bakiyeler hesaplara yatacaktır diye vurgulaya vurgulaya cevap vermeleri gerekiyordu,

benim istediğim cevap ta oyle bir şey di ama olmadı.

iki üç kere tekrar tekrar sordum yok cevap robotik birilerinden aynı geliyor.

sonuç olarak Btc turk un paraların yatıp yatmayacağından kesin olarak emin olmadığını söyleyebilirim. Bu durumda alternatif ödeme şekilleri üzerine düşünmeliler, ya da komple siteyi kapatıp kaybolacaklar biz de mecburen kıçımızın üzerine oturacağız na'palım.

özet:

bugün de para yatmadı anne, diren btc.
kekadam
Newbie
*

View Profile
August 25, 2016, 01:14:08 PM

btctürk günlükleri

25.08.2016

bugün de para yatmadı anne...
paintblack
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

View Profile
August 25, 2016, 03:06:23 PM

bence bu adamlar paraları salaklayıp siteyi de kapatıp gidecekler. bu duyuru yapıldıktan sonra parasını alabilen oldumu cok merak ediyorum.

mindrust
Legendary
*

Activity: 3248
Merit: 2424

View Profile
August 25, 2016, 03:08:49 PM

türk bankaları btc işine niye girmiyorlar kafam almıyor.

normal borsa düdüklemek yetiyor sanırım cücük yatırımcıyı iyi soyuyorlar ondan galiba.
burdaki borsada spekler at koşturmayacak diye korkuyorlarmıdır nedir.

Bitcoin zaten banka sistemine tepki olarak doğdu.

Bankaların bu işe bulaşması kendi topuklarına sıkması demek. Eft'ye, havaleye, yurtdışı gönderiye, ota boka ücret alan bir sistem üzerine bütün yatırımını yapmışlarken, neredeyse hemen herşeyi bedava gerçekleştirebileceğin bir başka sistemin hem reklamını yaparlarsa kendi kendilerini bitirirler.

Banka kendi eliyle bitcoin'i güçlendirirse bu zamana kadar ücretlendirdiği bir sürü işlemden zarar yazmaya başlar. btc alım-satımı bu zararı kapatır mı bilmem.

.
.BLACKJACK ♠ FUN.
█████████
██████████████
████████████
█████████████████
████████████████▄▄
░█████████████▀░▀▀
██████████████████
░██████████████
████████████████
░██████████████
████████████
███████████████░██
██████████
CRYPTO CASINO &
SPORTS BETTING
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
███████████████████
█████████████████████
███████████████████████
█████████████████████████
███████████████████████
█████████████████████
███████████████████
▀███████████████▀
█████████
.
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
August 25, 2016, 03:09:24 PM

Doğrusunu söylemek gerekirse BTCTurk'ten böyle bir tavır beklemezdim böyle hassas konuda.

Bir kez daha kanıtlanmış oldu "exchange sitelerinde bitcoin bırakmayın" sözünün ne kadar doğru olduğu.
halisakal
Hero Member

Activity: 625

View Profile
August 25, 2016, 03:37:46 PM

yarın yatıcak mı paralar @btcturk açıklama bekliyoruz. strese sokuyorsunuz insanları boşu boşuna. sorunu açık açık paylaşın anlaşma sağlandı demiştiniz?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: