Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:40:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir.  (Read 12482 times)
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 26, 2016, 12:00:34 PM

hocam kaçıcak olsalar btc lerle kaçarlar niye btc çekmeyi açık bıraksınlar. hala 2100 btc var cold walletta bulunan çekilmemiş

Kardeşim, nakitmi daha iyi, bitcoin mi daha iyi ? Onlarıda bir süre gönderirler, sonrasında Bitcoine blockchain engel koydu diye konu açarlar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
1714776005
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714776005
Reply with quote  #2

1714776005
Report to moderator
1714776005
Hero Member
*

Ignore
1714776005
Reply with quote  #2

1714776005
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714776005
Hero Member
*

Ignore
1714776005
Reply with quote  #2

1714776005
Report to moderator
1714776005
Hero Member
*

Ignore
1714776005
Reply with quote  #2

1714776005
Report to moderator
1714776005
Hero Member
*

Ignore
1714776005
Reply with quote  #2

1714776005
Report to moderator
P@N!C
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
August 26, 2016, 12:03:31 PM

hocam kaçıcak olsalar btc lerle kaçarlar niye btc çekmeyi açık bıraksınlar. hala 2100 btc var cold walletta bulunan çekilmemiş

Kardeşim, nakitmi daha iyi, bitcoin mi daha iyi ? Onlarıda bir süre gönderirler, sonrasında Bitcoine blockchain engel koydu diye konu açarlar.

Navigo sende milletin kafasını karıştırıp durma bi ya saçma sapan konuşma bi mantıklı düşün ondan sonra yaz şuraya halisakal'ın dediği gibi kaçıcak olsalar bitcoinlerle kaçar adamlar ne bu kızıştırıp duruyon bi garezinmi var adamlara ?
kekadam
Newbie
*

Activity: 60

View Profile
August 26, 2016, 12:07:35 PM

beyler destek maili geri dönmüyor, sosyal medyadan cevap alamıyorum, facebookta filan kişisel olarak kayıtlı olanlarda cevap vermiyor  Huh Huh Huh Huh Huh

bana fena koydu, sizi bilemiyorum ama mebla büyüktü.

kendime gelmem bi süre alır.

rezilliğe bak ya...
Navigo
Hero Member

Activity: 854

View Profile
August 26, 2016, 12:09:23 PM

Navigo sende milletin kafasını karıştırıp durma bi ya saçma sapan konuşma bi mantıklı düşün ondan sonra yaz şuraya halisakal'ın dediği gibi kaçıcak olsalar bitcoinlerle kaçar adamlar ne bu kızıştırıp duruyon bi garezinmi var adamlara ?

Bir dosta doğru programına daha....
Kardeşim, biraz düşünmeni istiyorum.
Şimdi adamlar, kaçmıcak olsalar, bak kaçmıcak olsalar diyorum, içerideki okadar kişinin keş parasını, hertürlü kıbrıstan çeker gönderirler, bunun yapılabileceğini, daha önceki yorumlarımı okuyup görebilirsinde.Veyada, bir maliyeciye gidipte, onada danışabilirsin bunların burda yaptıkları şey, milleti keriz yerine koymak, türkiyedeki maliyeyi bitcoine karşı müdahale ediyormuşcasına göstererek, prim ve süre kazanmaktan başka birşey değil.
Bir maliyeci şu konuyu görse, bi tarafıyla güler.Okadar maliyeci arkadaşıma gösterdim, danıştım, dedim belki ben yanlış biliyorumdur, ama bu konuyu gören maliyeciler, bitaraflarıyla gülüyorlar.Kerizlenmeyin güzel kardeşim, biraz düşünün.
Bunlar, içeride kalan bir miktar bitcoini daha gönderip, daha sonrasında belki hacklendik, belki onuda demezler bilemiyorum keyfi durumlarına göre artık, ister gönderirler ister göndermezler, belkide hiç açıklama bile yapmazlar.
Şimdiden diyorum, içeride kalan keş paranızı iptal edin, ve bitcoin olarak çekmek için uğraşın.Canınız yanmasın.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
halisakal
Hero Member

Activity: 625

View Profile
August 26, 2016, 12:20:43 PM

alp in facebooktaki açıklaması burayada ekliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Güncel durum ile ilgili şu anda bir duyuru hazırlanıyor. Benim görevim bana iletilen duyuruları size ulaştırmak ve sorularınıza elimden geldiğince cevaplamak. Bu süreç boyunca kişisel olarak çok fazla mesaj aldım fakat süreci hızlandırmak için elimden malesef bişi gelmiyor. Kısa süre içerisinde duyuruyu sitemizin ana sayfasından ve sosyal medya hesaplarından paylaşacağız. Anlayışınız için teşekkür ederim.
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
August 26, 2016, 02:10:47 PM

Şimdi adamlar, kaçmıcak olsalar, bak kaçmıcak olsalar diyorum, içerideki okadar kişinin keş parasını, hertürlü kıbrıstan çeker gönderirler, bunun yapılabileceğini, daha önceki yorumlarımı okuyup görebilirsinde.Veyada, bir maliyeciye gidipte, onada danışabilirsin bunların burda yaptıkları şey, milleti keriz yerine koymak, türkiyedeki maliyeyi bitcoine karşı müdahale ediyormuşcasına göstererek, prim ve süre kazanmaktan başka birşey değil.
Bir maliyeci şu konuyu görse, bi tarafıyla güler.Okadar maliyeci arkadaşıma gösterdim, danıştım, dedim belki ben yanlış biliyorumdur, ama bu konuyu gören maliyeciler, bitaraflarıyla gülüyorlar.Kerizlenmeyin güzel kardeşim, biraz düşünün.
Bunlar, içeride kalan bir miktar bitcoini daha gönderip, daha sonrasında belki hacklendik, belki onuda demezler bilemiyorum keyfi durumlarına göre artık, ister gönderirler ister göndermezler, belkide hiç açıklama bile yapmazlar.
Şimdiden diyorum, içeride kalan keş paranızı iptal edin, ve bitcoin olarak çekmek için uğraşın.Canınız yanmasın.

Soylediginiz gibi olsun bu adamlar kacacak varsayalim neden hesap sahiplerine bitcoinleri gondermeye devam ediyorlar..parayi alip kacacak kisiler btc leridr alip giderler...

Hesaptaki cekim istegini iptal edemiyorsun yoksa bizde btc yapip cekmesini dusunduk..
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
August 26, 2016, 02:21:05 PM

Para hesaba tam olarak ne zaman gecmis acaba...

Evet arkadaslar benimde para yatti hesaba suan..Tesekkurler BTCTURK...
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
August 26, 2016, 02:26:35 PM

Merhaba arkadaşlar, banka hesaplarınızı kontrol etmenizi rica ediyorum, ödemeleri gönderiyoruz.

thebitstreet
Hero Member

Activity: 510

View Profile
August 26, 2016, 02:32:35 PM

Kesinlikte btcTürk fanı değilim, şuan içeride param kalmadı.
Herkes paraların yattığını söylüyor, kesin bilgim yok.
Bu kadar yaygara yaptıktan sonra ne diyeceksin ?
halisakal
Hero Member

Activity: 625

View Profile
August 26, 2016, 02:33:44 PM

benimde hesabıma yatmış teşekkürler stres dolu bir hafta yaşattınız bizlere ama güvenilirlik konusunda +puan kazandınız. keşke son ana bırakılmasaydı ve bizleride bilgilendirseydiniz. eksik tarafı bu oldu.
P@N!C
Newbie
*

View Profile
August 26, 2016, 02:35:26 PM

Navigo okadar ön yargıdan sonra cidden şuan ne diceksin merak ediyorum  Grin

Güvenim boşa çıkmadı teşekkürler BtcTurk umarım en yakın zamanda yaşadığınız problemleri giderip piyasaya tekrar dönersiniz.
RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
August 26, 2016, 02:44:17 PM

Para yatmış teşekkürler Btctürk...
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
August 26, 2016, 03:33:33 PM

parayi alip kacacaklar, btclerde bitince tuyecekler diye desteksiz atip tutanlari tekrar forum basligina bekliyoruz.

not: icerde param yoktu ama paranin yatacagina adim gibi emindim.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
August 26, 2016, 03:59:08 PM

yaklaşık 1 yıl önce elimi ayağımı forumdan ve btc üzerinden çekip direk yokolmuştum taki cep telefonuma gelen BTCTurk'den paranızı çekmeni lazım SMS'ini görene kadar. BTC konusunda o kadar sahtekarlığa denk geldim, hacklendiklere denk geldim, direk kapatıp kaçana denk geldim... ama BTC Turk sıfırladığın sandığım hesabımda para kaldığı için bana SMS gönderiyor. mail bile değil SMS!!! pegasus bile uçuş iptal ettiğinde sms göndermiyor, mail bile atmıyor. havalimanında öğreniyorsunuz.
Para çekme talebimi az önce yaptım. Sanırım bana P.tesi gelir artık geç kaldık. En kısa zamanda sorunların çözülüp tekrar faaliyete geçtiğiniz anı duymak için bekliyorum. Her şey için teşekkürler.

For rent...
thornhill
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
August 28, 2016, 12:09:55 PM

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Bu tip zekasi ortalamanin altinda olan arkadaslara laflarini yedirdigi icin BTCTurk'e tesekkurler. Ne hacklendiler, ne de kimseyi magdur ettiler. Ben gondereceklerinden adim gibi emindim ve gondermisler. Eger bir sekilde yurtdisindan odeme yapma yontemi bulurlarsa, (ara ucretler kullaniciya ait) devam ederlerse ben de kullanmaya devam ederim. Ya da para alip/cekmek yerine sadece bitcoin alip/cekme ile borsa olmaya devam etmeleri de olabilir. Ancak tabii karli olur mu bilemedim.
thornhill
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
August 28, 2016, 12:18:34 PM
Last edit: August 28, 2016, 01:30:58 PM by thornhill

Kardeşim, banka engeli, maliye engeli diye birşey yok, hala anlamıyor bu millet ona şaşıyorum, adamlar tüydü artık.Bir bardak soğuk su için, rezerv deki bitcoinleride gönderirler, ondan sonrası malum kimse ödeme falan beklemesin boşuna.

Simdi bu ergeni bi daha ciddiye alip yazdiklarini okuyacak miyiz? Adamin tek olayi reklam yapmayin, btcturk dolandiricidir diye forumda kafa s*kmek. Yok mu bir moderator vs. su tip adamlari banlasa forumdan yemin ederim forum rahatlayacak. Adamin foruma katkisi ponzi sitesi reklamlari yapmak, millete dolandirici demek, varolan hizmeti uzerine para koyup satmaya calismak (x firmasi kredi kartindan 110$ cekip 100$ BTC yolluyor, bu eleman da o sistemi kullanarak 120$ cekip 100$ yolluyor).

Ya bi iq testi bir sey koysalar uyelige de sunlari cekmek zorunda kalmasak. Biktim bu tip adamlardan. Bir engelle, yazdiklarini gorme butonu olsa keske su forumda. Adam bitcoin'in ne oldugunu bir-iki sene once ogrenmis, ancak masallah her konuda bir bilgisi var. Sanirim sadece post kasiyor.

Edit: ignore varmis, simdi gordum.
P@N!C
Newbie
*

View Profile
August 29, 2016, 06:38:33 AM

Kardeşim, banka engeli, maliye engeli diye birşey yok, hala anlamıyor bu millet ona şaşıyorum, adamlar tüydü artık.Bir bardak soğuk su için, rezerv deki bitcoinleride gönderirler, ondan sonrası malum kimse ödeme falan beklemesin boşuna.

Simdi bu ergeni bi daha ciddiye alip yazdiklarini okuyacak miyiz? Adamin tek olayi reklam yapmayin, btcturk dolandiricidir diye forumda kafa s*kmek. Yok mu bir moderator vs. su tip adamlari banlasa forumdan yemin ederim forum rahatlayacak. Adamin foruma katkisi ponzi sitesi reklamlari yapmak, millete dolandirici demek, varolan hizmeti uzerine para koyup satmaya calismak (x firmasi kredi kartindan 110$ cekip 100$ BTC yolluyor, bu eleman da o sistemi kullanarak 120$ cekip 100$ yolluyor).

Ya bi iq testi bir sey koysalar uyelige de sunlari cekmek zorunda kalmasak. Biktim bu tip adamlardan. Bir engelle, yazdiklarini gorme butonu olsa keske su forumda. Adam bitcoin'in ne oldugunu bir-iki sene once ogrenmis, ancak masallah her konuda bir bilgisi var. Sanirim sadece post kasiyor.

Edit: ignore varmis, simdi gordum.

Bu tip siqqo dolandırıcılardan ne bekliyon ki dostum başkalarını kötüleyip kendisini üste çıkaramaya çalışan bi mahluk.

BtcTurk bu adamın laflarını eline verdiği için ayrı ayrı teşekkür ederim  Grin

Umarım Navigo bidaha böle bişey yapmassın uslu çocuk seni  Grin Grin Grin
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 29, 2016, 06:51:43 AM

Btcturk kendine yakısanı yapmıstır. geri dondugunde suphesizki eski musterileri tekrar işlem yapacaklar. kimseyi mağdur etmedi. açıklamalarıyla panik yasatmadı. ucuk fiyatlı btc alıp sattırmadı.
Kendilerine başarılar dilerim. umarım geri donerler
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
August 29, 2016, 08:19:21 AM

BtcTurk piyasada büyüdükçe kazandığı miktar arttıkça sorun yaşamaya başladı sanırım. Bunu Vergi dairesine yada bankalara izah edemezlerse yada devlet bir düzenleme getirmezse ne kadar düzgün çalışırlarsa çalışsınlar her zaman sıkıntı yaşayacaklar. Benim görüşüm bu ne ilk sıkıntıları olacak , nede son. Umarım sıkıntıları en kısa sürede çözerler.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
September 01, 2016, 09:32:48 AM

Yapması gereken işi yaptığı için bu kadar teşekkür edilmesini anlayamadım. Yasal yükümlülüklerini yerine getirdiler, fazlasını yapmadılar. Bu haberi alır almaz BTC olarak hesabını boşaltamayanlar gecikmeli de olsa paralarını almış oldu.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: