Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:50:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir.  (Read 12484 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 01, 2016, 02:46:27 PM

Yapması gereken işi yaptığı için bu kadar teşekkür edilmesini anlayamadım. Yasal yükümlülüklerini yerine getirdiler, fazlasını yapmadılar. Bu haberi alır almaz BTC olarak hesabını boşaltamayanlar gecikmeli de olsa paralarını almış oldu.

Bende anlamadım sen değinmesen değinecektim bu duruma. Bugüne kadar eleştirip durdular şimdi de para yattı diye övenler bile oldu. Öyle kolay mı insanların parasının üstüne yatıp kaçmak, zaten kazanacaklarını kazandılar diye düşünüyorum.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
September 02, 2016, 01:48:13 PM

Yapması gereken işi yaptığı için bu kadar teşekkür edilmesini anlayamadım. Yasal yükümlülüklerini yerine getirdiler, fazlasını yapmadılar. Bu haberi alır almaz BTC olarak hesabını boşaltamayanlar gecikmeli de olsa paralarını almış oldu.

Bende anlamadım sen değinmesen değinecektim bu duruma. Bugüne kadar eleştirip durdular şimdi de para yattı diye övenler bile oldu. Öyle kolay mı insanların parasının üstüne yatıp kaçmak, zaten kazanacaklarını kazandılar diye düşünüyorum.

kesinlikle katiliyorum, nedir yani bu yikama yaglama durumu.

bugun markete girip bir sey aldiginizda, kasiyer size para uzerini verince, alkis mi tutuyorsunuz cumle alem ile??

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
funnybunny
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
September 10, 2016, 08:08:17 PM

Lanet memleket yüzünden yurtdışına çıkmayı düşünüyorum artık .. ulan sanki sırf işlerimi bozmaya çalısıyolar arkadaş.Paypalı kapattılar direk %40 aldıgım uçtu gitti gidip şimdi btctürk'ü engellediler bitcoin işide durdu.Çoluk çocukla ugraşıp bitcoin satmaya çalısıyoruz şimdi ..
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 10, 2016, 08:28:08 PM

Lanet memleket yüzünden yurtdışına çıkmayı düşünüyorum artık .. ulan sanki sırf işlerimi bozmaya çalısıyolar arkadaş.Paypalı kapattılar direk %40 aldıgım uçtu gitti gidip şimdi btctürk'ü engellediler bitcoin işide durdu.Çoluk çocukla ugraşıp bitcoin satmaya çalısıyoruz şimdi ..

Pazar alanına konu aç btc o şekilde satarsın fakat escrowsuz olurmu bilmem. Btctürk tekrardan aktif hale gelicektir umarım.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
September 10, 2016, 10:20:13 PM

Devlet paypalı bitirdi. Şimdi de BTCTurk e destek vermiyor. e-ticaretimi engelledi devlet. Asgari ücretle fabrika da işçi olarak çalışalım bunu istiyor eminim. Şimdi ben bu devletten vergi kaçırmayım da kim kaçırsın?
Devletten bana iş bulmasını da istemiyorum. e-ticaretimi engellemesin yeter. Ama hem iş bulmuyor hem de ticaretimi engelliyor. Kapitalizmi bile yaşayamıyoruz. Nasıl böyle partilere oy veriyorsunu anlamıyorum sizleri?
ülkede fabrika kaldı mı?

For rent...
funnybunny
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
September 11, 2016, 07:31:48 AM

Pazar alanına konu aç btc o şekilde satarsın fakat escrowsuz olurmu bilmem. Btctürk tekrardan aktif hale gelicektir umarım.

%10 diyolar hocam.Ben 1000 dolardan 100 dolarını ha bire adama mı çalışayım ? Ben arbitrajdan falanda kazanmıyorum.BTCTurk'e mesaj attım zaten gereken çalışmalar yapılıyor diye 1-2 saat içinde mesaja cevap verildi.Koinim'e 3 mesaj attım 30 saattir cevap yok.Koinim'ide ben bitirticem bu gidişle ..
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
September 12, 2016, 11:07:04 AM

Yurtdisinda da durum cok ic acici degil.
Localbitcoins uzerinden 3000 euro civari BTC satisi yaptim.
Paypal'dan hesabima cekmeye calisinca PayPal tuttu hesabimi dondurdu.
Tum gerekli belge ve islem ozetleri, alicilarla sohbet gecmislerini vesaire gondermeme ragmen PayPal Hollanda sonuc olarak hesabimi yeniden aktif hale gecirecegine komple kapatmaya karar verdi, parama da 6 ayligina el koydu. Neymis efendim BTC yuksek riskli islem sinifina giriyormus.
Su an 3000 euro nakitim 6 ay PayPal hesabimda kilitli kaldi, cekemiyorum.

Rabobank, Hollanda'nin en bilindik bankasi, benim de calistigim banka, ihtar cekti. Neymis efendim artik bitcoin sitelerine SEPA transfer yapamazmisim.
Yaparsam hesabimi kapatacaklarmis. Rabobank hesabimi kapatip baska bankada hesap acacagim, bakalim diger banka ile sorun yasamam ne kadar surecek.

Paypal icin ise bir cozum yok. Mecbur 6 ay bekleyecegiz paramizi alabilmek icin.

BTC biliyorsunuz, modern ekonomiyinin isleyisini cokertecek potansiyele sahip.
Bunun icin de hicbir devlet bunun onunu acmaya yanasmaz, zannetmiyorum..

BTCTurk'e gelince, yok efendim kacacaklar ucacaklar vesaire diyen bebelerin agzina "tipa" olmasina sevindim.
Umarim tekrar geri gelebilirler.

VISA ya da Mastercard ile anlasip kendi debit kartlarini salsalar mesala piyasaya...
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
September 12, 2016, 11:09:38 AM

Tum gerekli belge ve islem ozetleri, alicilarla sohbet gecmislerini vesaire gondermeme ragmen PayPal Hollanda sonuc olarak hesabimi yeniden aktif hale gecirecegine komple kapatmaya karar verdi, parama da 6 ayligina el koydu. Neymis efendim BTC yuksek riskli islem sinifina giriyormus.

Rabobank, Hollanda'nin en bilindik bankasi, benim de calistigim banka, ihtar cekti. Neymis efendim artik bitcoin sitelerine SEPA transfer yapamazmisim.
Yaparsam hesabimi kapatacaklarmis. Rabobank hesabimi kapatip baska bankada hesap acacagim, bakalim diger banka ile sorun yasamam ne kadar surecek.

Paypal icin ise bir cozum yok. Mecbur 6 ay bekleyecegiz paramizi alabilmek icin.

BTCTurk'e gelince, yok efendim kacacaklar ucacaklar vesaire diyen bebelerin agzina "tipa" olmasina sevindim.

VISA ya da Mastercard ile anlasip kendi debit kartlarini salsalar mesala piyasaya...

birçok visa ve master card veren yer var. bitcoin ile yükleyip nakit çekebilirsin  Smiley komisyon kısmı ve avantaj/dezavantajları için bu forumda birçok konu var. araştırıp karar verecek sensin
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
September 13, 2016, 07:24:50 AM

birçok visa ve master card veren yer var. bitcoin ile yükleyip nakit çekebilirsin  Smiley komisyon kısmı ve avantaj/dezavantajları için bu forumda birçok konu var. araştırıp karar verecek sensin

Biliyorum fakat ihtiyacim yok.
BTCTurk icin guzel bir cozum olur.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: