Bitcoin Forum
June 01, 2024, 04:25:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICN] ICONOMI - Fon Yönetimi Platformu  (Read 25360 times)
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 29, 2016, 08:06:45 PM

Biz de birşeyler kaldırdık kampanyalardan ancak konusunda bir herif yazmış spam diye. Umarım teker teker incelemezler, elbette arada spam vari hareketlerimiz de olmuştur. Kampanyaya katılıp coinleri hesabına işlenen birileri var mı aramızda?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
September 29, 2016, 08:10:46 PM

bnm pek umudum yok bu hedıye mıktarları cok fazla gıbı sankı .. ben orjınal hesaplardan kastım ama vermıycek oldular mı sız spam derler vermezler zor bısey degıl Cheesy
beyinsi (OP)
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
September 29, 2016, 10:09:28 PM
Last edit: September 29, 2016, 10:26:47 PM by beyinsi

Biz de birşeyler kaldırdık kampanyalardan ancak konusunda bir herif yazmış spam diye. Umarım teker teker incelemezler, elbette arada spam vari hareketlerimiz de olmuştur. Kampanyaya katılıp coinleri hesabına işlenen birileri var mı aramızda?

Code:
We will distribute all bounties within 1 week of the ICO ending.
Yok, kampanya paralarını 10 gün içinde dağıtacağız diyorlardı.. biraz bekleyeceğiz.

____

Ingilizce ICONOMI Anons sayfasının admini, Ico için tüm katılımcılara teşekkür ediyor. 10 milyon dolar üzerinde yatırım topladıklarını lakin bu rakam nihai rakam olmadığını söylüyor.Banka transferleriyle de yatırım alındığı için, transferlerin onaylanması için 10 gün daha bekleyeceklermiş. Ico bitim tarihinden sonra gelecek yeni yatırımlar kabul görmeyecek ve geri gönderilecekmiş.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 30, 2016, 05:37:12 AM

Code:
We will distribute all bounties within 1 week of the ICO ending.
Yok, kampanya paralarını 10 gün içinde dağıtacağız diyorlardı.. biraz bekleyeceğiz.

____

Ingilizce ICONOMI Anons sayfasının admini, Ico için tüm katılımcılara teşekkür ediyor. 10 milyon dolar üzerinde yatırım topladıklarını lakin bu rakam nihai rakam olmadığını söylüyor.Banka transferleriyle de yatırım alındığı için, transferlerin onaylanması için 10 gün daha bekleyeceklermiş. Ico bitim tarihinden sonra gelecek yeni yatırımlar kabul görmeyecek ve geri gönderilecekmiş.
10gün sure denmesini hic sevmedim. banka transferinin gecikmesimi olur.ilk alanlar ve bountyciler saglam dumplayacaklar gibime geliyor.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
September 30, 2016, 08:33:46 AM

Kimler zarar edecek:
Yüklü miktar ile son anlarda (bonus yokken) yatırım yapıp, hiçbir bounty'e bulaşmayanlar. %5-%15 arası zarar eder bunlar.

Kimler (muhtemelen) kar edecek: %15 bonus varken yatırım yapanlar ve üstüne bounty'ler ile uğraşanlar.

Baştan aşağı scam çıkarsa ayrı tabi. Smiley
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
September 30, 2016, 09:33:00 AM

şimdi ico bitti. coinlerimizi nasıl çekeceğiz? bountylerimizi nasıl alacağız? ve hangi borsalara girecek? cüzdanımızda tutsak kar eder miyiz? (ICO bazında PoS gibi)

aklımda deli sorular. tekipe devam. bakalım.

For rent...
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
September 30, 2016, 11:39:12 AM

şimdi ico bitti. coinlerimizi nasıl çekeceğiz? bountylerimizi nasıl alacağız? ve hangi borsalara girecek? cüzdanımızda tutsak kar eder miyiz? (ICO bazında PoS gibi)

aklımda deli sorular. tekipe devam. bakalım.
Bence güvensizlik diye birşey yok. kampanya paralarını alırız. az bekleyelim ben takip ediyorum , haber veririm.

girer bir borsaya,zaten bence hemen girmesin ico yeni bitti. Lisk gibi ico sonrası 1ay sonra girse iyi olur.

ico.iconomi.net'e login olarak girdiğin alana gelecek icn'ler orada tutarsın, cüzdana gerek yok bence.. Borsayada girince direk borsaya aktarırsın.

cüzdanda tutunca kar yok. POS vs yok bunda.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
September 30, 2016, 03:11:40 PM

İmza kampanyası ne zamana kadar surucek? Buda bitti değilmi?acaba baska kampanyaya gecebiliyormuyuz
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
September 30, 2016, 03:46:29 PM

İmza kampanyası ne zamana kadar surucek? Buda bitti değilmi?acaba baska kampanyaya gecebiliyormuyuz
İco bitti dolayisiyla imza kam. Da bitmis olmalu.. Az daha bekleyelim, tokenleri alincaya kadat veya resmi olarak imzalari kaldirabilirsiniz demelerine kadar.. Ben takip ediyorum,haber verecegim.. Herhangi bir gelisme olunca..
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 30, 2016, 03:56:14 PM

çok para toplanmış bu paralar daha ne kadar yatıralacak ilginç doğrusu, umut kapısı
iyi bir proje 8ay-1yılda toplamda 200k usd ile zaten çıkar.
8 senedir web projeleri işindeyim. Developerlara kahve ve internet yetiyor.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 30, 2016, 04:18:36 PM

çok para toplanmış bu paralar daha ne kadar yatıralacak ilginç doğrusu, umut kapısı

Aynı fikirdeyim ancak projenin doğası gereği toplanan paranın çok olması bizim paylaştığımız fikirle pek alakalı değil. Zira projenin iddiası bir fon oluşturma. 200 bin dolar ile de elbette fon olur ancak fon ne kadar büyükse karın rakamları da o kadar büyük oluyor malum. Böyle waves gibi proje sözleri falan vermedikleri için hype'ı kolay yapılır ancak tabii ponzi de olabilir.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 30, 2016, 05:57:59 PM

Aynı fikirdeyim ancak projenin doğası gereği toplanan paranın çok olması bizim paylaştığımız fikirle pek alakalı değil. Zira projenin iddiası bir fon oluşturma. 200 bin dolar ile de elbette fon olur ancak fon ne kadar büyükse karın rakamları da o kadar büyük oluyor malum. Böyle waves gibi proje sözleri falan vermedikleri için hype'ı kolay yapılır ancak tabii ponzi de olabilir.

bazı projelerde marketing'de dolayı yüksek rakamlar istenebilir ama ben global proje yapıcak olsam kimseyi ortak etmeden yapmaya çalışırım.
bunları paraları toplayıp arazi oluyorlar. O kadar para verince hedefi kalmıyor adamın sanırım Smiley

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
koinsever
Hero Member

Merit: 524

For Rent

View Profile
September 30, 2016, 11:22:28 PM

İco bitti dolayisiyla imza kam. Da bitmis olmalu.. Az daha bekleyelim, tokenleri alincaya kadat veya resmi olarak imzalari kaldirabilirsiniz demelerine kadar.. Ben takip ediyorum,haber verecegim.. Herhangi bir gelisme olunca..
resmi olarak imzaları kaldırabilirsiniz teşekkürler dediler face sayfasından. yeni kampanyalara geçeceklere bilgi vereyim.
https://www.facebook.com/iconomi.net/posts/657711834396268

For rent...
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
September 30, 2016, 11:29:57 PM

resmi olarak imzaları kaldırabilirsiniz teşekkürler dediler face sayfasından. yeni kampanyalara geçeceklere bilgi vereyim.
https://www.facebook.com/iconomi.net/posts/657711834396268
Tesekkurler.
Yeni birsey bulalim bari... Onerisi olan varmi.. Anons sayfasinda duzgun birsey bulamadim
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 01, 2016, 01:55:44 AM

Beyinsi hadi yine iyisin bu konuyu açtım diye yaklaşık 6000 lira alacaksın  Grin
beyinsi (OP)
Hero Member

View Profile
October 01, 2016, 02:52:07 AM

Beyinsi hadi yine iyisin bu konuyu açtım diye yaklaşık 6000 lira alacaksın  Grin
Okadar olurmu bilmiyorum:) ama normal kampanyacilardan biraz daha fazla alacagimi biliyorum..

Tr kisimda ANN sayfasi acarken, kendimde icoya katildigim icin iyi inceliyorum.. Tabi ℅100 emin olabilecegin bir ico bile scam cikabilir.. Umarim denk gelmem..

Slacktan devlere ulasip sorular soruyorum,whitepaperlarini vs inceliyorum. Duzgun bisey olduguna kanaat getirirsen aciyorum konuyu.. Zaten bugune kadar xaurum ile iconomiyi yaptim.. İkiside simdilik iyi gibi..

Bilgi kiskancligi yapmiyorum,ne biliyorsam sizlerle paylasiyorum.. Yok stake'im vs dusmesin diye birseyler gizlemiyorum..  

-----------
İmza kampanyasina fullmember ve uzeri olarak baslardan itibaren kayit yaptirmis olan, fb.tw paylasimlarini yapip, birkactanedeekhesapacanlar, blogta yazanlar zaten ortalama 1600 belki 2bin tl alacak gibi (dedikleri gibi 11-14cent arasi borsada acilirsa)

redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
October 01, 2016, 11:44:17 AM

WAVES'de aktif olarak imza kampanyasını kullanarak 3-4 bin lira yapmıştık ama bir daha bu işlerle uğraşmadık. Declouds'da görüldüğü gibi bazen işler ummadığınız şekilde gidebiliyor. Iconomi için de aldığınız coinleri borsa açılınca anında satmanızı öneririm, boşuna taşımayın. Ne olacağı hiç belli olmaz.
Dammitt
Hero Member

Merit: 507

View Profile
October 01, 2016, 05:06:40 PM

Beyinsi kendine artık bir tane Iphone 7 önsiparişini geçer herhalde. Cheesy
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
October 01, 2016, 05:26:07 PM

twitter bountysini dehşet spamladılar her paylaşımda neredeyse en az 1k retweet vardı bunların yarısı bile coinleri alsa  gelecek olan dumpı tahmin ediyorsunuzdur bencede elimize geçer geçmez satıp kurtulmalıyız bakınız lisk mesela günden güne batırmaya devam ediyor.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 01, 2016, 08:55:49 PM

bakalım piyasa giriş nasıl olcak verip alcaklar mı yoksa vermeye devam mı etcekler!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: