Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:45:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ACİL 2BTC VEYA 3500TL BORC ( 1 AY SONRA 5000TL OLARAK GERİ ÖDEME VEYA S9 TAKASI)  (Read 1421 times)
Defloration (OP)
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 02, 2016, 11:32:20 AM

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum. Trade yaptığım için pek forumla alakam yoktu. Uzun araştırmalarım sonucu S9 getirtmeye karar verdim trade yaparak kazandığım parayla.
Sorunum şu 10 adet S9 sipariş verdim 4 tanesi gümrükte takıldı 6 tanesi sorunsuz geçirildi.
Gümrükde akrabamız olduğu için iyi bir hesap kitap yaptık tahmini türkiyeye geliş süresi vesayre herşeyi kusursuszca planladık. Bizim akrabanın izin gününde ürünler gümrüğe giriş yaptı ve başka bir gümrük personeli türkiyeye girmeye çalışan ilk 4 adet cihazımızı gümrük vergisine dahil etti. Akrabamızın gümrüğe yetişmesi sonucu 6 tanesini kurtarabildik ama 4 tanesine işlem başlatıldığı için geri çekemiyorlar işlemleri.
Adet başına neredeyse yarı fiyatı kadar vergilendirme yapılmış. Bu bizim hesabımızda yoktu elimizde ne var ne yok bu cihazlara yatırdık ordan burdan nakit avanslardan çekerek bişeyler toparladık 3500 civarı açığımız kaldı.
Borç verecek kişiye istenilen tüm bilgiler verilir. Borç demek de doğru gelmiyor aslında bi nevi ticaret kar yapacak veren kişi.
Ödeme olarak 3500tl geri dönüşü istenirse 5000 olacak.
İstenirse 3500 tl karşılığında 1600$ satın aldığım S9 takas edilir borca karşılık.

Aciliyetimin nedeni 15gün içinde cihazların gümrük vergisini ödemediğim takdirde cihazlar çine geri gönderilecektir. Cihazları iade edip ücretini geri alsam bile gümrük borcunu ödemem zorunlu.
İstediğiniz kadar bitcoin madenciliği bitti s9 iş yapmaz diyebilirsiniz. Kazılan bitcoinleri trade yaparak katlayabiliyorum günün 10saatinden fazlasını pc başında coin alıp satmakla geçiriyorum. Kar hedefim maksimum %5 olduğu için kaybetmiyorum kaybetsem de koymuyor. Sürümden kazanıyorum açıkçası. Örneğin günlük 1000lira ile bir coine saldırıp o coinden akşama doğru paramı 1100-1200 yapıp çıkıyorum( tabi oynadığım paralar 1000tl gibi komik miktarlar değil. Yanlış anlamayın böbürlenmek için söylemiyorum minimum 10k TL maksimum 30k TL ile trade işlemlerini gerçekleştiriyorum. Her gün %10 kazanıyorum diye bir şey yok. Bazı günler %1 olur bazı günler %3 olur. Yatırılan miktar büyük olduğu için getirisi de avuçları birbirine sürttürmelik ). %10 kazanmak için neredeyse 1-2hafta beklenmesi gereken coinlerden yeri geliyor 1 günde %10 kaldırıyorum. Bittrexde bot kullanıyorum pc başında olmadığım zaman, dışarı çıkmam gerektiği zaman da sürekli para akışı oluyor. O yüzden s9 dan gelen üç kuruşu 10 kuruş yapma kabiliyetindeyim. İstanbul adalardaki küçük şirin evimin çatısı güneş panelleriyle kaplı. Aynı zamanda çatının 4 köşesinde rüzgar türbinim var. Aylık elektrik üretimim 3-4kV arasında değişiyor. Mevsime ve rüzgara göre değişiyor. O yüzden elektriksel açıdan da pek zararım olmayacak.
Ayrıca botu tl/btc karşılığında satabilirim. İlgilenenler konuya bot hakkında yorum atabilirler.
Dostlar lütfen konuyu baltalamayın. Forum üzerinden borc istemiyorum. Yüzünü görmediğim adamdan ne para alırım ne para veririm. İstanbulda buluşma ayarlanır imzalar atılır özel bilgiler borcu verecek olana teslim edilir kimliğim rehin edilir ev adresim araba plakam herşeyimi verecem ondan sonra borcu vermeye razı olandan borcu alır 1 ay sonrada ödemesini yaparım. Üstüne bot da hediye ederim.
İyi forumlar.
1714754701
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714754701
Reply with quote  #2

1714754701
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714754701
Hero Member
*

Ignore
1714754701
Reply with quote  #2

1714754701
Report to moderator
1714754701
Hero Member
*

Ignore
1714754701
Reply with quote  #2

1714754701
Report to moderator
Defloration (OP)
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
September 02, 2016, 11:51:50 AM

1 adet s9 kaç btc ?

s9 u alırım btc'yi veririm elden teslim

Sorunum şu 10 adet S9 sipariş verdim 4 tanesi gümrükte takıldı 6 tanesi sorunsuz geçirildi.
Merhaba mesutcan. S9 aldığım fiyat 1600$ (2,8btc) ( https://www.bitmaintech.com/productDetail.htm?pid=00020160817023623603Fzmx1XPc06D3 )
Hangi şehirde yaşıyorsunuz acaba?
Editliyorum: Dediğim gibi 2btc karşılığında S9 verebilirim. Daha doğrusu nakit ihtiyacım var biz ona 3500 diyelim.
S9 kullanmam diyorsanız bir adet S9 size rehin bırakıyım 1 ay kullanırsınız gönlünüzce. 1Ay sonunda S9u alırım 5000tl dediğim gibi borcun ödemesini yaparım. Saygılar
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
September 02, 2016, 01:58:45 PM

3500 tl cok yuksek bir meblag degil,

herhangi bir bankadan ihtiyac kredisi bile cekseniz, en cok 300 tl faizle geri odeme yaparsaniz, banka yolunu neden denemediniz?

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 02, 2016, 02:23:13 PM

Yok mu arttıran. Ben ormanda yaşarım bizim burada banka yok tefeci yok.  Bana 3 bin verin size 10 bin vereyim, hemde hemen yarın. Bizim buralarda yok ne banka nede tefeci. Varsa bana borç verecek mutlu olurum.

kriptopara sen misin kanka?
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 02, 2016, 03:05:39 PM

Yok mu arttıran. Ben ormanda yaşarım bizim burada banka yok tefeci yok.  Bana 3 bin verin size 10 bin vereyim, hemde hemen yarın. Bizim buralarda yok ne banka nede tefeci. Varsa bana borç verecek mutlu olurum.

kriptopara sen misin kanka?
Yok ben değilim ben ormanların ayısı honeybear.

kaç tane ormanın? belgrad, beynam vs hepsi senin mi?
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 02, 2016, 03:40:58 PM

3500 tl cok yuksek bir meblag degil,

herhangi bir bankadan ihtiyac kredisi bile cekseniz, en cok 300 tl faizle geri odeme yaparsaniz, banka yolunu neden denemediniz?

Bende aynısını diyecektim neden borç peki banka yolunu deneseydiniz önce yada banka ile ilgili bir sıkıntımı var?
caylakcoin
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
September 02, 2016, 10:30:08 PM

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum. Trade yaptığım için pek forumla alakam yoktu. Uzun araştırmalarım sonucu S9 getirtmeye karar verdim trade yaparak kazandığım parayla.
Gümrükde akrabamız olduğu için iyi bir hesap kitap yaptık tahmini türkiyeye geliş süresi vesayre herşeyi kusursuszca planladık. Bizim akrabanın izin gününde ürünler gümrüğe giriş yaptı ve başka bir gümrük personeli türkiyeye girmeye çalışan ilk 4 adet cihazımızı gümrük vergisine dahil etti. Akrabamızın gümrüğe yetişmesi sonucu 6 tanesini kurtarabildik ama 4 tanesine işlem başlatıldığı için geri çekemiyorlar işlemleri.
Adet başına neredeyse yarı fiyatı kadar vergilendirme yapılmış. Bu bizim hesabımızda yoktu elimizde ne var ne yok bu cihazlara yatırdık ordan burdan nakit avanslardan çekerek bişeyler toparladık 3500 civarı açığımız kaldı.
Borç verecek kişiye istenilen tüm bilgiler verilir. Borç demek de doğru gelmiyor aslında bi nevi ticaret kar yapacak veren kişi.
Ödeme olarak 3500tl geri dönüşü istenirse 5000 olacak.
İstenirse 3500 tl karşılığında 1600$ satın aldığım S9 takas edilir borca karşılık.

Aciliyetimin nedeni 15gün içinde cihazların gümrük vergisini ödemediğim takdirde cihazlar çine geri gönderilecektir. Cihazları iade edip ücretini geri alsam bile gümrük borcunu ödemem zorunlu.
İstediğiniz kadar bitcoin madenciliği bitti s9 iş yapmaz diyebilirsiniz. Kazılan bitcoinleri trade yaparak katlayabiliyorum günün 10saatinden fazlasını pc başında coin alıp satmakla geçiriyorum. Kar hedefim maksimum %5 olduğu için kaybetmiyorum kaybetsem de koymuyor. Sürümden kazanıyorum açıkçası. Örneğin günlük 1000lira ile bir coine saldırıp o coinden akşama doğru paramı 1100-1200 yapıp çıkıyorum( tabi oynadığım paralar 1000tl gibi komik miktarlar değil. Yanlış anlamayın böbürlenmek için söylemiyorum minimum 10k TL maksimum 30k TL ile trade işlemlerini gerçekleştiriyorum. Her gün %10 kazanıyorum diye bir şey yok. Bazı günler %1 olur bazı günler %3 olur. Yatırılan miktar büyük olduğu için getirisi de avuçları birbirine sürttürmelik ). %10 kazanmak için neredeyse 1-2hafta beklenmesi gereken coinlerden yeri geliyor 1 günde %10 kaldırıyorum. Bittrexde bot kullanıyorum pc başında olmadığım zaman, dışarı çıkmam gerektiği zaman da sürekli para akışı oluyor. O yüzden s9 dan gelen üç kuruşu 10 kuruş yapma kabiliyetindeyim. İstanbul adalardaki küçük şirin evimin çatısı güneş panelleriyle kaplı. Aynı zamanda çatının 4 köşesinde rüzgar türbinim var. Aylık elektrik üretimim 3-4kV arasında değişiyor. Mevsime ve rüzgara göre değişiyor. O yüzden elektriksel açıdan da pek zararım olmayacak.
Ayrıca botu tl/btc karşılığında satabilirim. İlgilenenler konuya bot hakkında yorum atabilirler.
Dostlar lütfen konuyu baltalamayın. Forum üzerinden borc istemiyorum. Yüzünü görmediğim adamdan ne para alırım ne para veririm. İstanbulda buluşma ayarlanır imzalar atılır özel bilgiler borcu verecek olana teslim edilir kimliğim rehin edilir ev adresim araba plakam herşeyimi verecem ondan sonra borcu vermeye razı olandan borcu alır 1 ay sonrada ödemesini yaparım. Üstüne bot da hediye ederim.
İyi forumlar.
Ben s9 almak istiyorum bu sene gectim antalyaya antalyadayim suan , ozelden ulasabilirsen bir kac sorum olacak eger aklima yatarsa senden almak isterim , aklima takilan seyler oldugu icin s9 almiyorum , normalde ekim ayinda bir tanidigim cine gidecek ve benden bu is icin haber bekliyor alalim mi almayalim mi konusunda , bende isi bilen birinden yardim isteyecektim ne yapilir nele kazanilir gibi bana yardimci olursan bizde sana oluruz
mortuu
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
September 03, 2016, 05:21:38 AM

Konuyu açan şahış henüz yeni üye arkadaşlar, ve ilginç şekilde "botum var benim bot bot" diye ortalıkta geziniyor tüm postlarında bu konuyu özellikle duyurmuş, dolandırıcı olma ihtimali var lütfen herkes dikkat etsin.
caylakcoin
Newbie
*

View Profile
September 03, 2016, 05:34:11 AM

Konuyu açan şahış henüz yeni üye arkadaşlar, ve ilginç şekilde "botum var benim bot bot" diye ortalıkta geziniyor tüm postlarında bu konuyu özellikle duyurmuş, dolandırıcı olma ihtimali var lütfen herkes dikkat etsin.

Cihazi gormeden para vermez herhalde kimse sahsen ben cihazi akmadikca vermem , yurtdisindan almaktansa bu arkadastan alinabilir hemen bir onyargiya varmayalim ama dikkatli davranmakta fayda var
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339

Revolution

View Profile
September 03, 2016, 09:38:28 PM

bana özelden ulaşırmısın dostum skype veya tel no alabilirmiyim

BTG KING
caylakcoin
Newbie
*

View Profile
September 03, 2016, 11:29:21 PM

bana özelden ulaşırmısın dostum skype veya tel no alabilirmiyim
Ozelden yazdim
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
September 04, 2016, 08:19:24 PM

hmmmm  30 40 k ile işlem yapıp , yazlık evi olup çatısında güneş enerjileri yanlarında rüzgar gülleri olup 3500 tl borç istemek. SmileySmileySmiley

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
Pages: [1]
  Print  

Jump to: