Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:42:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin yazılım fikri  (Read 1162 times)
wika (OP)
Member
**

Activity: 66
Merit: 10

View Profile
September 03, 2016, 03:58:53 PM

Merhabalar

Bu aralar boşum ve bitcoin ile alakalı bir yazılım geliştirmek istiyorum. Piyasadaki boşluğu dolduracak bir fikir olsa çok daha iyi olur. Web üzerine veya android uygulama olabilir. Bu konuda ihtiyaçlarınız veya fikirleriniz nelerdir?

Not: Yazılım geliştirmekte amacım hem ekosisteme katkıda bulunmak hem de kendime ekstra gelir sağlamak.

İyi günler
1714873332
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714873332
Reply with quote  #2

1714873332
Report to moderator
1714873332
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714873332
Reply with quote  #2

1714873332
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 03, 2016, 07:31:07 PM

Ciddi şekilde simle machines forum u iphone da okumak için basit bir forum okuma yazılımına ihtiyaç var.
ben baya bir aradım bulsam parası neyse verip satın alacaktım ama yok. en yakın tapatalk diye bir app buldum oda çok kötü.
yapı böyle bir yazılım ilk müşteriniz ben olayım.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 03, 2016, 07:32:44 PM

Bende çok güzel kirler var fakat fikirler değerlidir benim fikirlerimi sadece demo olarak söylerim detay vermem demo kafanıza yatarsa belli bir ücret karşılığı alırsınız fikirlerimi. Yada escrow da bekler btc anlaştığımız miktar hayata geçince proje escrow bana btc mi gönderir. Başka türlü neden size fikirleri açıklayayım ki.

senden çıkan proje olsa olsa ormanları sulayan bir şey olur. yada armutun pişip ağzıma düşeceği bir sistem istersin.

daha ne çıkar ki ayıdan. ormanın ayısı işte Cheesy
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
September 04, 2016, 11:29:49 AM

Bende çok güzel kirler var fakat fikirler değerlidir benim fikirlerimi sadece demo olarak söylerim detay vermem demo kafanıza yatarsa belli bir ücret karşılığı alırsınız fikirlerimi. Yada escrow da bekler btc anlaştığımız miktar hayata geçince proje escrow bana btc mi gönderir. Başka türlü neden size fikirleri açıklayayım ki.

senden çıkan proje olsa olsa ormanları sulayan bir şey olur. yada armutun pişip ağzıma düşeceği bir sistem istersin.

daha ne çıkar ki ayıdan. ormanın ayısı işte Cheesy
Ayı diyip geçme ummadık ayı baş yaramış. Kafana ayı düşer filan mazallah Cheesy

Doğruya doğru hocam merak ettim nasıl bir fikir çıkacakmış Cheesy
wika (OP)
Member
**

Activity: 66
Merit: 10

View Profile
September 05, 2016, 07:23:02 AM

Ciddi şekilde simle machines forum u iphone da okumak için basit bir forum okuma yazılımına ihtiyaç var.
ben baya bir aradım bulsam parası neyse verip satın alacaktım ama yok. en yakın tapatalk diye bir app buldum oda çok kötü.
yapı böyle bir yazılım ilk müşteriniz ben olayım.

Bence de böyle bir ihtiyaç var fakat daha çok bitcoin ile entegreli bir yazılım düşünüyorum.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 05, 2016, 07:31:58 AM

ayı kerdeşin söylediği doğru şaka bir yana sonuçta şu zamanda fikir para ediyor geçerli fikirler çıklgın paralar .
sen kar ediceksindiye güzel bir fikri sana vermesi mantıklım sence Cheesy
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
September 05, 2016, 07:57:00 AM

shopawli gördünüzmü bilmiyorum bitcoin altcoin vb. ödeme sistemleriyle bangood, ebay gibi sitelerden alışveriş yapmamıza olanak tanıyor türkiye de bu alan bomboş aynı şekilde türk e-ticaret sitelerinden de crypto coinlerle alışveriş yapabilmemizi sağlayacak bir sistem on numara olabilir.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
September 05, 2016, 06:21:03 PM

Bitcoin yazılım fikirleri şu ara geliştirilebilir ve sistem oturtulursa gelecekte çok para getireceği aşikar ama sabırlı olmakta lazım , bu alanda ülkemizde çok açık olduğunu düşünüyorum geliştirilen yazılımların bir çoğu gelecekte iş yapabilir yazılımın içeriği çok yaratıçı olsun olmasın  bence istek varsa üzerine gitmenin tam zamanı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: