Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:14:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: PS 4 Veya Masaüstü Pc  (Read 1843 times)
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 25, 2016, 11:16:32 PM

Eskiden olsa PC derdim. Uzun seneler notebook kullandıktan sonra da kesinlikle masaüstü bilgisayar diyordum.
Ama geçenlerde şöyle bir oturup hesap yaptım. Ciddi olarak masaüstü bilgisayar artık pahada bir avantaj sağlamamaya başlamış.
Dolar o kadar yüksek ki şu anda aslında hiçbir şey alınmaz.
Bu arada steam controller ın sözü geçmiş, ben de kullanıyorum. Çok kral alet.
Mouse + klavye gibi kullanabiliyorunuz. Trackpad i var. Yani esasında eliniz alışırsa ve becerikliyseniz konsol kollarından daha iyi gibi.

Mantıklı olan o gibi bende onu düşündüm hem korsan olarakta oynanabilir diye Pc'de ama arkadaşlar arasında Ps 4'iün tadına doyum olmuyor hemde daha ucuz bakalım şu Pro modeli çıksın ona göre değerlendircem.

Ya hocam mantıklıda, benim ps1 den beri playstation alan arkadaşlarım var ve ps4 üde aldılar ki pro yuda alıcaklar ama 1 2 ay deli gibi oynayıp sonra sıkılıyorlar. Yazlığa gittiğimizde yanına dahi almamıştı "boşa ağırlık yapıcam, laptopdan oynarız" demişti. Oyun seçenekleri çok kısıtlı kalıyor. 3 katı ödeyip masa üstü almak daha makul oluyor. Sıkılma gibi durum oluşmuyor. Hatta aklıma güzel bir mantık geldi.

Ps4 ü tüm giderleriyle beraber 1500 e alıp 12 ay taksik yapsanız aylık ortalama 130 lira ödiyeceksiniz, taksilerin bittiği döneme kadar oyun vs alırken taksiklerin bitmediği aklınıza gelicek ki yüksek ihtimalle taksitleri bittiğinde tv sehbasında toz tutucak.
Bilgisayar ı tüm gideriyle beraber 4500 e alıp 36 ay taksit yapsanız aylık ortalama 140 lira ödiyeceksiniz ve yüksek ihtimalle son taksidini ödediğinizmi acaba diyip oyundan zaman ayırıp internet şubesinden kontrol edeceksiniz.
1715159677
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715159677
Reply with quote  #2

1715159677
Report to moderator
1715159677
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715159677
Reply with quote  #2

1715159677
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
September 26, 2016, 11:29:23 AM

Eskiden olsa PC derdim. Uzun seneler notebook kullandıktan sonra da kesinlikle masaüstü bilgisayar diyordum.
Ama geçenlerde şöyle bir oturup hesap yaptım. Ciddi olarak masaüstü bilgisayar artık pahada bir avantaj sağlamamaya başlamış.
Dolar o kadar yüksek ki şu anda aslında hiçbir şey alınmaz.
Bu arada steam controller ın sözü geçmiş, ben de kullanıyorum. Çok kral alet.
Mouse + klavye gibi kullanabiliyorunuz. Trackpad i var. Yani esasında eliniz alışırsa ve becerikliyseniz konsol kollarından daha iyi gibi.
Aslında konsoldan yüksek güçlü bir masaüstü bilgisayar daha ucuza geliyor, güçlü bir alet için çeşitli parçaları yurtdışından getirmek + indirim beklemek en iyisi.
Steam Controller geçekten harika, trackpad ve haptic feedback çok güzel
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: