Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:14:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yardım lütfen  (Read 363 times)
clawmehmet (OP)
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
September 06, 2016, 09:56:53 PM

s.a arkadaşlar  sizlere bi konu hakkında danışmak istiyorum . yaklaşık 2 yıl önce bir siteden asus marka ekran kartı satın aldım. 6 ay öncede garantiye yolladım  ve iade veya değişim kararı verildi. satın aldığım yer ile iletişime geçtim kararı onlara gönderdim 6 aydır  para iadesini gerçekleştirmiyorlar satın aldığım yerle her görüşmemde haftaya veya bugun gibi habire ılerı tarıhlerde halledeceklerını soyluyolar gerekçeleri iste dispiraturlugunu yaptıkları fırmanın batması avukat yoluyla dava actıklarını davanın sonucunu bekledıklerını soyluyolar sizce ne yapmalıyım elımde iade kararı ve faturası mevcut avukata başvursam bi sonuç alırmıyım ? şimdiden hepinize teşekkürler
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 06, 2016, 09:58:28 PM

s.a arkadaşlar  sizlere bi konu hakkında danışmak istiyorum . yaklaşık 2 yıl önce bir siteden asus marka ekran kartı satın aldım. 6 ay öncede garantiye yolladım  ve iade veya değişim kararı verildi. satın aldığım yer ile iletişime geçtim kararı onlara gönderdim 6 aydır  para iadesini gerçekleştirmiyorla satın aldığım yerle her görüşmemde hafta veya bugun vs habire ılerı tarıhlerde halledeceklerını soyluyolar gerekçeleri iste dispiraturlugunu yaptıkları fırmanın batması avukat yoluyla dava actıklarını davanın sonucunu bekledıklerını soyluyolar sizce ne yapmalıyım elımde iade kararı ve faturası mevcut avukata başvursam bi sonuç alırmıyım ? şimdiden hepinize teşekkürler

Tüketici hakem heyeti 1-2 ayda sorunu çözer genellikle ama elinizde yazılı iade edilecektir belgesi olduğundan 1 haftada sorununuz halolulur
clawmehmet (OP)
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
September 06, 2016, 10:14:21 PM

s.a arkadaşlar  sizlere bi konu hakkında danışmak istiyorum . yaklaşık 2 yıl önce bir siteden asus marka ekran kartı satın aldım. 6 ay öncede garantiye yolladım  ve iade veya değişim kararı verildi. satın aldığım yer ile iletişime geçtim kararı onlara gönderdim 6 aydır  para iadesini gerçekleştirmiyorla satın aldığım yerle her görüşmemde hafta veya bugun vs habire ılerı tarıhlerde halledeceklerını soyluyolar gerekçeleri iste dispiraturlugunu yaptıkları fırmanın batması avukat yoluyla dava actıklarını davanın sonucunu bekledıklerını soyluyolar sizce ne yapmalıyım elımde iade kararı ve faturası mevcut avukata başvursam bi sonuç alırmıyım ? şimdiden hepinize teşekkürler

Tüketici hakem heyeti 1-2 ayda sorunu çözer genellikle ama elinizde yazılı iade edilecektir belgesi olduğundan 1 haftada sorununuz halolulur

Orjinali yok fotokopisi var orjınalını onlara yolladım ama gerekırse tekrar garantıye yolladıgım fırmayla gorusup orjınalını istedebilirim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: