Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:45:52 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: )>>> GPU miner Radmin-Teamviewer-Mstsc için Sahte Monitör (son 7)<<<(  (Read 2339 times)
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
December 05, 2016, 09:55:23 PM

aynen.

durumu protesto etmekti.

sırf kukusu var diye birine bağış yapmak ilginç geldi.

ben de kestireyim bana da bağış yapın dedim. (sarcasm di tabi ki kestircek halim yok)

acınası halinizi yansıtmak amacı ile.

not: tel no yu yapıştırmadım. şimdi farkettim orda kalmış. hemen düzelttim. numarası gözükmüyor şimdi.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
December 05, 2016, 09:56:57 PM

artık sen iyice milletin tel numarasını yapıştırıcak kadar saçmalamaya başladın.
o gruptan atılma nedenin tanımadığın bir kişiye bağış yapmak istememen değil, sarf ettiğin şu sığ sözlerdi:
"ben de kestirim bana da 10eth yollayın"

Hocam arkadaş doğru söylemiş. Gerçekleri söylediği için neden gruptan attınız ki?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Cyper_BLC (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 05, 2016, 10:04:12 PM

artık sen iyice milletin tel numarasını yapıştırıcak kadar saçmalamaya başladın.
o gruptan atılma nedenin tanımadığın bir kişiye bağış yapmak istememen değil, sarf ettiğin şu sığ sözlerdi:
"ben de kestirim bana da 10eth yollayın"

Hocam arkadaş doğru söylemiş. Gerçekleri söylediği için neden gruptan attınız ki?

hala anlayamıyorsunuz sanırım, biz iyiliği kız olduğu için değil, Maddi durumu olmadığı için yaptık.
acınacak halde olan bundan çıkar bekleyendir.

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 05, 2016, 10:24:57 PM

insanlara iyilik yapmadığın için sepetlemiştik
Tartışmaya girmeden şunları söylemek isterim. Ali abi benim mininge başlamama sebep olan insandır. O olmasaydı yine başlardım fakat ethereum'un en karlı olduğu zaman ( amorti 1 ay'dı o zaman ) başlayamazdım. İşin içinden çıkamadığım zaman tesadüfen forumdan kendisine yazdım ve yardımını mesaj atarak yapmadı direkt farmına çağırdı fiziksel olarak yardım etti. Sorunlarım olduğu zamanda hiç sıkılmadan aylarca cevapladı. Benim gibi bir çok insana da yardım ettiğini gözlerimle gördüm. Yardım sadece parayla olmaz bence. Bende onun yolundan ilerliyorum, yeni başlayan bir çok kişiyi mininge başlattım yardımlarımla.
Benim idolüm @peteycamey'dir

Cyper_BLC (OP)
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
December 05, 2016, 10:44:03 PM

sırf kukusu var diye birine bağış yapmak ilginç geldi.

ben de kestireyim bana da bağış yapın dedim. (sarcasm di tabi ki kestircek halim yok)

alp senin idol tercihin, dini bütün bir kıza yardım edelim dendiğinde "10eth ı bana verin bende şeklimi değişirim" diyecek ve garibana el uzatıldığında ondan karşılık bekleyecek bir zihniyet ise bilemem. ama olayı algılama biçimi bile yanlış olan bir kişi benim ne telefonumda ne de olduğum yerde olabilir. Keza kendisinin bile yapmadığı-denemediği-bilmediği bir konuda da burada ahkam kestirmem.

peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
December 05, 2016, 10:51:20 PM

oradaki iğnelememi aslında bal gibi anladın. zaten tepkin de o yüzdendi. sırf "bayan" olduğu için para toplandığını sezinledim, gariban olduğu ya da dindar olduğu için değil. ayrıca da hiç tanımadığımız biri bu kişi. kendisi de tanımıyor. Bayan bile olmayabilir, profiline bayan resmi koymuş Harun Abi bile olabilir.

Verirsin vermezsin eyvallah. Ama ben para vermedim diye gruptan atmak ilginç bir davranış.
Cyper_BLC (OP)
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
December 05, 2016, 11:04:27 PM

oradaki iğnelememi aslında bal gibi anladın. zaten tepkin de o yüzdendi. sırf "bayan" olduğu için para toplandığını sezinledim, gariban olduğu ya da dindar olduğu için değil. ayrıca da hiç tanımadığımız biri bu kişi. kendisi de tanımıyor. Bayan bile olmayabilir, profiline bayan resmi koymuş Harun Abi bile olabilir.

Verirsin vermezsin eyvallah. Ama ben para vermedim diye gruptan atmak ilginç bir davranış.

o senin iğnelemen değil kendini rezil kepaze etmenden başka bişi değildi sen önce bunu bir ANLA ! Kendi hayal dünyanda yaşayıp, başkalarının sanki senin düşündüğün şekildeymiş gibi düşündüğünü sanman da çok büyük bir psikiyatrik sorun.

"sırf bayan olduğu için"  < kendi düşüncen
anlamsız sezinlemelerin < senin sorunun
cinsiyetinin ne olduğu    < bizim için zerre önemli değil, çünki biz 1 bilgisayarı bile olmayan bir öğrenciye miner yapıp verdik.

ali daha da konuşma işim var zart zurt sana laf yetiştiremem. kitliyorum konuyu.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: