Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:13:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Böyle Bir şeymi var  (Read 3961 times)
Dammitt (OP)
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 14, 2016, 01:37:18 PM

Yaz gelince millet neden bodruma ve çeşmeye gidiyor öğrenmiş olduk artık düdüklenmeye sanırım.Fiyatların bu kadarda pahalı olduğunu bilmiyordum sanırım artık hiç gitmem.  Smiley

1715080427
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715080427
Reply with quote  #2

1715080427
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
September 14, 2016, 01:42:02 PM

bana bole hesap gelcek  kan cıkartırım orda mahkemelık oluruz amk cocukları kendi halkını kazıklamaya bayılıyorlar.. sizin su 6 tl mıs. arkadasın bırı 10 tl demıstı 0,50 lt suyu .
infoexchangetrade
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
September 14, 2016, 01:47:21 PM

Yaz gelince millet neden bodruma ve çeşmeye gidiyor öğrenmiş olduk artık düdüklenmeye sanırım.Fiyatların bu kadarda pahalı olduğunu bilmiyordum sanırım artık hiç gitmem.  Smiley

http://i.hizliresim.com/0yEZ7B.jpg
yanlış anlamayın ama adamlar gel buraya silah zoruyla oturtmuyorlar sizin seçiminiz sonuçta   o civarda turistik bölge olduğunu vede fiyatların dudak uçuklatacak kadar yüksek olduğunu bile bile gidiyorsunuz k.bakmayın Smiley
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
September 14, 2016, 01:48:12 PM

Kuşadasında yaşıyorum var böyle kazık mekanlar hatta çoğu yerde var ama adamlar yemek satmıyor manzara satıyor abiii Cheesy
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
September 14, 2016, 01:48:40 PM

3 Kutu Kola 42 liramı. vay...

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Dammitt (OP)
Hero Member

View Profile
September 14, 2016, 01:50:37 PM

Yaz gelince millet neden bodruma ve çeşmeye gidiyor öğrenmiş olduk artık düdüklenmeye sanırım.Fiyatların bu kadarda pahalı olduğunu bilmiyordum sanırım artık hiç gitmem.  Smiley

yanlış anlamayın ama adamlar gel buraya silah zoruyla oturtmuyorlar sizin seçiminiz sonuçta   o civarda turistik bölge olduğunu vede fiyatların dudak uçuklatacak kadar yüksek olduğunu bile bile gidiyorsunuz k.bakmayın Smiley

Benim yazlığım var gerek yok bodruma gitmemde fakat banada arkadaş böyle demişti inanmadım ama doğruymuş hakikaten pahalı fiyatları. Bizim yazlıkta pahalı ama bu kadar değil burda resmen soygun var ondan sonrasında esnaflar müşteri yok diyor bodrumdakiler gelen gideni soyup soğana çevirirlerse işleri zor tabi.
Ummbrl
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 14, 2016, 02:15:46 PM

4 lt su 24 lira mı ! Ümmet ne hale gelmiş inanamıyorum.

ALLAH'a şükürler olsun.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
September 14, 2016, 02:27:11 PM

4 lt su 24 lira mı ! Ümmet ne hale gelmiş inanamıyorum.

Damacana sudur diye tahmin ediyorum hocam bu kadar insafsızlık yapmamışlardır diye umuyorum Cheesy Şaka bir yana bazıları bazılarının mallığına zengin oluyor başka birşey değil
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
September 14, 2016, 03:09:29 PM

Bu fiyatlar sadece elit kesime hitap etmek için çapulcu tayfası için değil. 2 kişi için normal gibi de menü de enteresan..
çay, su, kola, kokteyl ne içeceğinize karar verememişsiniz, ya da hepsini içeyim gelmişken demişsiniz Smiley
Edit: Çapulcu derken sizi kast etmedim yanlış anlamayın sakın.
Dammitt (OP)
Hero Member

View Profile
September 14, 2016, 03:14:38 PM

Bu fiyatlar sadece elit kesime hitap etmek için çapulcu tayfası için değil. 2 kişi için normal gibi de menü de enteresan..
çay, su, kola, kokteyl ne içeceğinize karar verememişsiniz, ya da hepsini içeyim gelmişken demişsiniz Smiley
Edit: Çapulcu derken sizi kast etmedim yanlış anlamayın sakın.

Yok tam tersi bodrum direk elit yer bütün büfeler olsun restaurantlar hepsi bu şekilde düdüklemek için yer arıyorlar. Bizzat kendim gidenlerede sordum hepsi evet pahalı diyorlar. 1 lahmacun 50 tl siz düşünün zaten haberlere bile konu olmuştu bu durum.
forbidden
Hero Member

View Profile
September 14, 2016, 03:34:48 PM

normal yerler de var, torbaya giderim 2-3 yılda bir, a101 i de var bimi de var ucuz restoranı da var ki her şey dahilde dışarıda yemek ihtiyacı hissetmiyor insan.
Ummbrl
Full Member

View Profile
September 14, 2016, 03:36:13 PM

Warren buffett bile Mcdonalds'a kuponla gidiyor bizim ümmeti muhammed etrafa para saçıyor. Warren buffett'ın serveti $65 MİLYAR DOLAR. Tövbe yarabbi Cheesy

ALLAH'a şükürler olsun.
forbidden
Hero Member

View Profile
September 14, 2016, 03:41:27 PM

Warren buffett bile Mcdonalds'a kuponla gidiyor bizim ümmeti muhammed etrafa para saçıyor. Warren buffett'ın serveti $65 MİLYAR DOLAR. Tövbe yarabbi Cheesy

Etrafa saçılan paralar yine bir ümmeti muhammede gidiyor, bodrum ingilterenin ilçesi değil, o milyarder bunağın babası fakir olduğu için öyle görmüş, oğlunu araştır bir de, oğlu döker saçar çünkü babası milyarder Smiley
McDonalds'da çalışıyor olsam o kuponları da onun kıçına sokarım orası ayrı konu.
Ummbrl
Full Member

View Profile
September 14, 2016, 03:46:02 PM

Etrafa saçılan paralar yine bir ümmeti muhammede gidiyor, bodrum ingilterenin ilçesi değil, o milyarder bunağın babası fakir olduğu için öyle görmüş, oğlunu araştır bir de, oğlu döker saçar çünkü babası milyarder Smiley
McDonalds'da çalışıyor olsam o kuponları da onun kıçına sokarım orası ayrı konu.
1. Bunak dediğin adamın 65 milyar doları var ümmeti muhammed. Bunak değilmiş demek.
2. Çocuklarına para bırakmıyor müslüman. %99 unu bağışladı paranın.

Ey ümmeti muhammed! Bir söz demeden önce iyi araştırın.

ALLAH'a şükürler olsun.
forbidden
Hero Member

View Profile
September 14, 2016, 03:51:54 PM

1. Bunak dediğin adamın 65 milyar doları var ümmeti muhammed. Bunak değilmiş demek.

%1 i senin sülalene yetecek akdar para yapıyor neyse tartışmaya girmeyelim doğrudur sen haklısın.
Ummbrl
Full Member

View Profile
September 14, 2016, 03:58:58 PM

%1 i senin sülalene yetecek akdar para yapıyor neyse tartışmaya girmeyelim doğrudur sen haklısın.
%1'ini çocuğuna vermiyor müslüman. Çocuğuna ne kadar veriyormuş iyi araştır.

ALLAH'a şükürler olsun.
forbidden
Hero Member

View Profile
September 14, 2016, 04:03:08 PM

milletin parasını ben niye araştırayım işsizmiyim ben arkadaş sardın bana akşam akşam tamam haklısın dedik
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 14, 2016, 05:00:26 PM

Ümmet ne birader ?
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
September 14, 2016, 05:03:39 PM

Zaten cebi iyi olan gider restauranta falan normal biri gitmez evinde yer yemeğini bunlarında kafası karışıkmış sanırım her şeyden sipariş vermişler. Grin
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 14, 2016, 05:08:25 PM

2012 de gitmiştim Bodrum'a. Kişi başı 40 tl kahvaltı rakamına yuh demiştim. Daha sonra bir plaja gitmeye karar verdik. Beach Club tarzı, adam girişte kişi başı 50 Euro şeyzong ve şemsiye içinde 30 Euro isteyince iyice tepem atmıştı. O günden sonra bir daha Bodrum'a gitmedim.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: