Bitcoin Forum
June 16, 2024, 12:15:48 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: cek senet mafyası  (Read 2525 times)
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
September 16, 2016, 05:57:42 PM

trakya da cek senet mafyası tanıyan var mı Huh elımde 70 000 tl lık senet var zamanı gectı pezewenk vermıyor..napabılırım almak ıcın ??
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
September 16, 2016, 06:09:39 PM

Trakya denince akla gelen ilk isim Tüpçü Lüleburgazlıdır.
Birazdan konuya damlar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
rikudou
Hero Member

Activity: 714

Alenktrik Teknikeri

View Profile
September 16, 2016, 11:51:16 PM

trakya da cek senet mafyası tanıyan var mı Huh elımde 70 000 tl lık senet var zamanı gectı pezewenk vermıyor..napabılırım almak ıcın ??

Yasal Yollardan Alamıyor musunuz Peki?
Akıl Vermek Değil Merakımdan Soruyorum.

Bende Birinin Sözüne Güvenip Bir Miktar Verdim de, Senin Dediğin Gibi p...nk Vermiyor.  Angry
Bende Salak Gibi Senet Almadım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gorkem (OP)
Hero Member

View Profile
September 17, 2016, 12:43:37 AM

Bende Birinin Sözüne Güvenip Bir Miktar Verdim de, Senin Dediğin Gibi p...nk Vermiyor.  Angry
avukat cok uzar alamayada bılırsın dedı. avukat bıle cek senet mafyası bul 10-15 bın tl ver alırlar hemen dedı mk
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
September 17, 2016, 10:38:27 AM

avukat cok uzar alamayada bılırsın dedı. avukat bıle cek senet mafyası bul 10-15 bın tl ver alırlar hemen dedı mk
çek senet işleri mafya ile çözüm her zaman iyi sonuçlar getirmeyebilir sonrasında başın ağrır  benim edindiğim tecrübe bu , eğer alacaklı olduğun kişinin malı mülkü varsa ver icraya o uğraşsın yoksa zaten mafyada alamaz .
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
September 17, 2016, 10:42:37 AM

Mafya dediklerinin ne yapacakları belli olmaz, parayı alayım derken paranı da kaptırabilirsin, adama da zarar verebilirler, bu miktardan fazlasını da kaptırabilirsin.

En iyisi yasal yollar.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
September 17, 2016, 11:08:24 AM

Hocam en iyisi mafya ile anlaşıp o oçocuklarına para vermektense sağlam bir avukatla anlaşın ve ona dava sonunda %10 %20 teklif edin kabul edecektir. Kabul etmezsede kesenin ağzını açın. Senet adli tıp'da incelenir karşı tarafın attığı imza kendi elinden çıktıysa ve kendi imzasıysa davayı kazanır paranızı almayı beklersiniz. Parası yoksa evine, banka hesaplarına veya maaşına çöker maaliye..

mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
September 17, 2016, 11:24:15 AM

O nasıl avukatmış öyle yahu haklı durumdayken haksız duruma düşmeyin hocam adam akıllı gidin tuttuğunu koparan bir avukatla 3-5 fazlasına anlaşın .
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
September 17, 2016, 01:45:59 PM

Adamın üzerine malı mülkü yoksa. Bordrolu bir işi yoksa nasıl alacaksın yasal yollarla. Hatta olsa ne olur ki?
Ben öyle pişkin adamlar gördüm ki bu güne kadar. Herif bilmem ne bakanlığında serviste çalışan memur. 2500 TL maaşı var.
Arabası yok, evi kira. Elinde maaş bordrosu aynı gün bir kaç bankaya birden tüketici kredisine başvurmuş.
25k, 40k, 15k, 27k vs.. toplamdan 200k TL toplamış. Aynı şekilde bu bankalardan kredi kartıda var. bi 30k da alışveriş yapmış. Aldıklarını itfaye meydanında peşin okutmuş.
yaklaşık 225k TL ile ne bok yediği belli değil. Evine haciz getirmiş bankalardan biri. bir kaç banka da maaşına haciz koymuş durumda. maaşının en fazla %25 ine haciz konulabiliyor Smiley
herif takılıyor öyle kimse bir şey yapamıyor. Smiley
Navigo
Hero Member

Activity: 854

View Profile
September 17, 2016, 02:35:25 PM

Adamın üzerine malı mülkü yoksa. Bordrolu bir işi yoksa nasıl alacaksın yasal yollarla. Hatta olsa ne olur ki?
Ben öyle pişkin adamlar gördüm ki bu güne kadar. Herif bilmem ne bakanlığında serviste çalışan memur. 2500 TL maaşı var.
Arabası yok, evi kira. Elinde maaş bordrosu aynı gün bir kaç bankaya birden tüketici kredisine başvurmuş.
25k, 40k, 15k, 27k vs.. toplamdan 200k TL toplamış. Aynı şekilde bu bankalardan kredi kartıda var. bi 30k da alışveriş yapmış. Aldıklarını itfaye meydanında peşin okutmuş.
yaklaşık 225k TL ile ne bok yediği belli değil. Evine haciz getirmiş bankalardan biri. bir kaç banka da maaşına haciz koymuş durumda. maaşının en fazla %25 ine haciz konulabiliyor Smiley
herif takılıyor öyle kimse bir şey yapamıyor. Smiley

Evinin kira olması, birşey olmayacağı anlamına gelmez.Haciz den sonra eğer hala ödemesini uygun bir şekilde yapmaz ise, direk hapis cezası ile hayatına devam eder.Ayriyetten haciz konulucak maaş oranı %25 değildir.Bu tek banka ile geçerlidir.
Yani adam kamuda çalışıyor, devlet a bankasına %25 iban hesabına ödeme gönderir, b bankası gelir, oda ister, c bankası gelir hani bana der olur size oran %75 Bununla ilgili öngörülmüş birçok dava mevcut yani sonradan gelen b ve c bankası dava açarsa, %25 mevzusu otomatikman kalkmış olur "ki" bazı durumlarda, icra davası olan kişi, bankayı arayıp, maaşımdan kesinti yapmayın, şukadarını ödeyeceğim gibide diyebiliyor, diyebilirde, ama bu karşı tarafında insiyatifine bağlı bir şey.
Yani uzun lafın kısası, sizin dediğinize inanıcak olsak, herkez bankadan 200-300k para çeker, mevzuyu kapatırdı.Ama iş öyle yürümüyor malesef.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 17, 2016, 03:08:40 PM

Evet eğer öyle olsa gider 500k kredi çekerim 10 ayrı bankadan. Maaşımın hepsine el koysalar ne olacak 500k bana bir ömür yeter, bitiremem hatta işletirim o parayı arttırırım bile.
Kardeşinin üstüne bi ev bi araba al kardeşinin bankamatik kartına at geri kalan parayı gül gibi geçinir gidersin olan sadece maaşına olur?
Bankalar öyle salaklık yapmazlar. A bankasından krediniz var B bankasından da krediniz var Biz size C bankası olarak: ödemekte olduğunuz kredi olduğu halde ve 2500 lira maaşınız olduğu halde gelin kredi verelim demezler  Lips sealed verirlerse de istisna olur. Kredi puanı yüksektir vb..
____
Neyse @Görkem hocam bir tanıdığımın çek/senet davası vardı. Davayı kazandılar şuan karşı taraftaki karı evini kızının üstüne yapmış dava sonuçlanmadan ve çalışmıyor gözüküyor ama çalışıyor o yüzden hiç bir zik yapamıyor dövlet. Emekli olacak 6ay sonra ve emeklilik ikramiyesinin bile bilmem %30 (sallıyorum) dokunabiliyorlar. Aylık maaşının da geçinebileceği kısmını kendine bırakıp sallıyorum %40'ına el koyuyorlar davayı kazanana yatıyor direkt para. Yani 180binlik senet davası kazandılar ama 180bini alana kadar 50yıl geçecek sanırım.
___
Bonus: Ekstra olarak bir tanıdığım daha vardı ordan burdan borç harc toparladı hiçbirini ödemedi sonra dava açıldı doğal olarak suçlu bulundu 6 ay hapis yattı çıktı adam şuan gül gibi geçiniyor. NE yapıyorsun nasıl gidiyor abi dediğimizde valla süper gidiyor sadece kredi kartı ve bankamatik kullanamıyorum arka cepte tomarla gezmek zorunda kalıyorum cevabını almıştım  Grin
Buradan çıkarılacak sonuç gidin borç takın 6 ay yatın çıktığınızda bissürü paranız olur  Wink

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
September 17, 2016, 03:17:54 PM

Evinin kira olması, birşey olmayacağı anlamına gelmez.Haciz den sonra eğer hala ödemesini uygun bir şekilde yapmaz ise, direk hapis cezası ile hayatına devam eder.Ayriyetten haciz konulucak maaş oranı %25 değildir.Bu tek banka ile geçerlidir.
Yani adam kamuda çalışıyor, devlet a bankasına %25 iban hesabına ödeme gönderir, b bankası gelir, oda ister, c bankası gelir hani bana der olur size oran %75 Bununla ilgili öngörülmüş birçok dava mevcut yani sonradan gelen b ve c bankası dava açarsa, %25 mevzusu otomatikman kalkmış olur "ki" bazı durumlarda, icra davası olan kişi, bankayı arayıp, maaşımdan kesinti yapmayın, şukadarını ödeyeceğim gibide diyebiliyor, diyebilirde, ama bu karşı tarafında insiyatifine bağlı bir şey.
Yani uzun lafın kısası, sizin dediğinize inanıcak olsak, herkez bankadan 200-300k para çeker, mevzuyu kapatırdı.Ama iş öyle yürümüyor malesef.

Artık adamlarla nasıl anlaşma yaptı bilmiyorum. Herif hala kurumda çalışıyor. maaşının %25 i hacizli. Diğer bankaları da yapılandırdı herhalde 150 - 200 dağıtıyordur onlara. 50 senede tahsil ederler artık.

bonus:[/b] Ekstra olarak bir tanıdığım daha vardı ordan burdan borç harc toparladı hiçbirini ödemedi sonra dava açıldı doğal olarak suçlu bulundu 6 ay hapis yattı çıktı adam şuan gül gibi geçiniyor. NE yapıyorsun nasıl gidiyor abi dediğimizde valla süper gidiyor sadece kredi kartı ve bankamatik kullanamıyorum arka cepte tomarla gezmek zorunda kalıyorum cevabını almıştım  Grin
Buradan çıkarılacak sonuç gidin borç takın 6 ay yatın çıktığınızda bissürü paranız olur  Wink

Bir terzi tanıyorum. Garibim kendi halinde bir adam. Zamanında bir arkadaşına kefil olmuş. Kefil olduğu adam birinin ölümüne sebebiyet verip hapse düşmüş. Kefil olduğu borç yüzünden banka kapısına dayanmış. Evine icra gelmiş. Hapse girmiş bu yüzden. Şimdi bir terzinin yanında kayıt dışı çalışıyor ve hala borç ödüyor diye biliyorum. hapis yatınca borcu ödemiş sayılmıyorsun bildiğim kadarı ile.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 17, 2016, 03:38:29 PM

Hapis yatınca birdaha hapis dava  olaylarından sıyrılıyorsun sanırsam. Yani benim tanıdık bu konuşmadan 2 yıl sonra dahi dışarda gününü gün ediyor mekanlar karılar viskiler takılmacada  Grin Ama borç yapışıp kalıyor. Yanlışlıkla biri üstünüze ev araba yapsa anında çöküyorlar ona. Hayalet gibi yaşanıyor hayatın geri kalanında. Üstünüze bir elektrik bisiklet bile yapamazsınız sadece cepte nakit ev başkasının üstüne araba bir başkasının üstüne yaşam sürdürülür Smiley

LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 17, 2016, 03:44:47 PM

Yasal yollar çare olmuyorsa bile yine de kötü tarafa geçmemelidir.sizin durumunuzda, sirf paranızı alabilmek için bu kötü insanlarla muhatap olmak mantıklı mı... Nihayetinde yakanizdan asla dusmeyecekler. Öte taraftan bu tur gayri meşru tiplerin yaşaması na katkı sağlamış olacaksınız. İnşallah yasal yolla paranızı alırsınız

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
gorkem (OP)
Hero Member

View Profile
September 17, 2016, 03:47:23 PM

Neyse @Görkem hocam bir tanıdığımın çek/senet davası vardı. Davayı kazandılar şuan karşı taraftaki karı evini kızının üstüne yapmış dava sonuçlanmadan ve çalışmıyor gözüküyor ama çalışıyor o yüzden hiç bir zik yapamıyor dövlet. Emekli olacak 6ay sonra ve emeklilik ikramiyesinin bile bilmem %30 (sallıyorum) dokunabiliyorlar. Aylık maaşının da geçinebileceği kısmını kendine bırakıp sallıyorum %40'ına el koyuyorlar davayı kazanana yatıyor direkt para. Yani 180binlik senet davası kazandılar ama 180bini alana kadar 50yıl geçecek sanırım
hocam bende onu dıyorum bana borclu olanında sade altında 60 000 tl lık bır arabası var okadar yasal yollarla bu para alınması cok zor gıbı devlet bu senet cek işlerıne bakmıyor yeterınce
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 17, 2016, 03:51:55 PM

Neyse @Görkem hocam bir tanıdığımın çek/senet davası vardı. Davayı kazandılar şuan karşı taraftaki karı evini kızının üstüne yapmış dava sonuçlanmadan ve çalışmıyor gözüküyor ama çalışıyor o yüzden hiç bir zik yapamıyor dövlet. Emekli olacak 6ay sonra ve emeklilik ikramiyesinin bile bilmem %30 (sallıyorum) dokunabiliyorlar. Aylık maaşının da geçinebileceği kısmını kendine bırakıp sallıyorum %40'ına el koyuyorlar davayı kazanana yatıyor direkt para. Yani 180binlik senet davası kazandılar ama 180bini alana kadar 50yıl geçecek sanırım
hocam bende onu dıyorum bana borclu olanında sade altında 60 000 tl lık bır arabası var okadar yasal yollarla bu para alınması cok zor gıbı devlet bu senet cek işlerıne bakmıyor yeterınce
Adam zaten dava açıldığını öğrendiğinde tüm malı mülkü başkasının üstüne yapar. Yinede avukata cepten cıkartacak lüksünüz yoksa sağlam bir avukata % teklif etmek mantıklı. Dassaklı bir avukat bulun %50 diyin sizin köleniz olur alacağı dava ise, hemde kendi parasıymış gibi savaşır. Alamayacaksa zaten size yanaşmaz. Dövlet her türlü davaya bakar ama yıllar sürebilir..

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 17, 2016, 10:18:04 PM

Adam zaten dava açıldığını öğrendiğinde tüm malı mülkü başkasının üstüne yapar. Yinede avukata cepten cıkartacak lüksünüz yoksa sağlam bir avukata % teklif etmek mantıklı. Dassaklı bir avukat bulun %50 diyin sizin köleniz olur alacağı dava ise, hemde kendi parasıymış gibi savaşır. Alamayacaksa zaten size yanaşmaz. Dövlet her türlü davaya bakar ama yıllar sürebilir..
Aynen bu alınacak paranın % de oranı teklif edilince daha iyi sonuç veriyorlar. Alamıyacaksa zaten bulaşmıyorlar. İlk başda da 1000 lira gibi danışmanlık ücreti alıp adamı araştırıp alınıp alınamıyacağınıda söylerler. Hatta danışmanlık ücreti bile ödemenize gerek kalmıyabilir.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 17, 2016, 10:32:26 PM

Kardeşim olay basit, şuan da hatırlayamadığım bir araştırma sitesi var 10 TL'ye adamın tüm her şeyini döküyor, çoğu firma bunu kullanıyor
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510

View Profile
September 17, 2016, 10:41:43 PM

Kardeşim olay basit, şuan da hatırlayamadığım bir araştırma sitesi var 10 TL'ye adamın tüm her şeyini döküyor, çoğu firma bunu kullanıyor

Bahsedilen verileri birçok avukatın, daha çok icra avukatlarının kullandığını duymuştum.
Geçenlerde milyonlarca vatandaşın sızan bilgileri de işte bu verilerden oluşuyor, birçok kişi zaten daha önceden de piyasada bu dataların dolaştığını söylemişti. Hoş olanı da veriler sızıntının yaşandığı zamandan kalma, herhangi bir güncelleme yok. Haliyle adres bilgileri vb. bilgiler doğruyu göstermiyor olabilir.
Ummbrl
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 17, 2016, 10:42:19 PM

Bu yaptığın hem yasal değil hem de etik değil. Ayrıca da böyük gönahlardandır. Başkasının özel hayatı neticede.

ALLAH'a şükürler olsun.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: