Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:05:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Fee'siz Bitcoin Altcoin Trade Sitesi Varmı?  (Read 3146 times)
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
September 16, 2017, 10:06:06 PM

emir gerçekleştiği anda gerçekleştiği fiyattan komisyon kesilerek bakiyene eklenir

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
1714993533
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714993533
Reply with quote  #2

1714993533
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714993533
Hero Member
*

Ignore
1714993533
Reply with quote  #2

1714993533
Report to moderator
1714993533
Hero Member
*

Ignore
1714993533
Reply with quote  #2

1714993533
Report to moderator
1714993533
Hero Member
*

Ignore
1714993533
Reply with quote  #2

1714993533
Report to moderator
siaben
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile
September 17, 2017, 08:32:20 AM

paribuya 250 tl yatırdım  poloniex e gidene kadar 0.01602933 btc oldu 
paribu btc kuru 15000 tl idi komisyonlar bana çok fazla geldi toplamda 20 tl gibi bir param gitmiş oldu bu normal mi
Ben de aynı durumdan muzdaribim. Bu kurlardan kaynaklanıyor Türkiye borsaları genel olarak büyük borsaların üstünde seyrediyor.. şuan bile yüzde 7-8 lik bir fark var.. burdan btc almaktansa direk büyük borsalardan almanın yolunu arıyorum.. özellikle neteller ecopayz skrill gibi sağlayıcılarla.. bilen varsa bilgilendirsin Smiley
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
September 18, 2017, 11:43:41 PM

gemini ye baktınızmı?
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
September 18, 2017, 11:46:18 PM

paribuya 250 tl yatırdım  poloniex e gidene kadar 0.01602933 btc oldu 
paribu btc kuru 15000 tl idi komisyonlar bana çok fazla geldi toplamda 20 tl gibi bir param gitmiş oldu bu normal mi
Ben de aynı durumdan muzdaribim. Bu kurlardan kaynaklanıyor Türkiye borsaları genel olarak büyük borsaların üstünde seyrediyor.. şuan bile yüzde 7-8 lik bir fark var.. burdan btc almaktansa direk büyük borsalardan almanın yolunu arıyorum.. özellikle neteller ecopayz skrill gibi sağlayıcılarla.. bilen varsa bilgilendirsin Smiley
malesef yurtdışında yaşayıp nakiti orada kazanmıyorsan buradan oraya para gönderip almanın çok mantıklı bir tarafı yok.her şekilde %5 fee çıkıyor ortaya daha parayı karşıya gönderirken.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 19, 2017, 07:37:33 AM

Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar ama Fee yi alanları alma sebebi madencilere vermek değil mi bu BTC yi. Birde şu durum oluşuyor poloniex in falan daha az fee ücreti ödemesinin sebebi aynı anda çok fazla işlem çıkmasından dolayı yani sen işlem verdiğinde hemen senin işlemini başlatmıyor o aradaki 4 5 dakikada bir ok işlem daha yapıldığından dolayı senin işlemin ile birlikte o işlemleri çıkarıyor bu sayedede hem kar etmiş oluyor hemde kullanıcılardan daha az fee alıyor. Ama Türk borsalarının işlem hacimleri az  olduğundan dolayı anlık olarak işlem sayısıda az oluyor. Ama size şunu tavsiye edebilirim Türk borsalarından koinim üzerinden alım yaparsanız gönderimi BTC değilde LTC olarak yaparsanız daha az fee ödiyebilirsiniz. Düşük miktarlar için daha karlı olacaktır.
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
September 20, 2017, 08:38:13 PM

Bu konuyu eski hesabımdan yazmıştım btc yi öğrenmeden almak istemedim elimde patlar diye korktum faucetten trade sitesine attım bakıcaktım nasıl oluyor diye 10 bin sat. bile yoktu o yüzden fee siz trade sitesi aradım ama eski hesabım çalındı sonrada ban yedi çalan ne yaptıysa artık konuda kaldı ortada Cheesy
usdman
Full Member

View Profile
September 20, 2017, 08:39:56 PM

Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar ama Fee yi alanları alma sebebi madencilere vermek değil mi bu BTC yi. Birde şu durum oluşuyor poloniex in falan daha az fee ücreti ödemesinin sebebi aynı anda çok fazla işlem çıkmasından dolayı yani sen işlem verdiğinde hemen senin işlemini başlatmıyor o aradaki 4 5 dakikada bir ok işlem daha yapıldığından dolayı senin işlemin ile birlikte o işlemleri çıkarıyor bu sayedede hem kar etmiş oluyor hemde kullanıcılardan daha az fee alıyor. Ama Türk borsalarının işlem hacimleri az  olduğundan dolayı anlık olarak işlem sayısıda az oluyor. Ama size şunu tavsiye edebilirim Türk borsalarından koinim üzerinden alım yaparsanız gönderimi BTC değilde LTC olarak yaparsanız daha az fee ödiyebilirsiniz. Düşük miktarlar için daha karlı olacaktır.
Trade yaparken aldıkları fee yi diyorsan onun madenciyle alakası yok o borsanın aldığı fee withdraw yaparken diyorsan dediğin gibi herkes ile aynı anda işlem yapıyor örneğin her 10 withdraw isteğinde bi hepsini gönderiyor bekliyor 10 kişi , 10 kişi yolluyor withdrawı o yüzden fee çok az hatta site karda bile oluyor. Withdraw yaparken bile karda olan bir borsa Cheesy
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
September 21, 2017, 08:42:33 AM

Bitcoin borsası birşey kazanmazsa neden anlık hacim destekliyeceği kadar bir sunucu tutup işletsin ? mantıklı gelmiyor alıcak tabi.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 03:03:19 PM

Tidex az alıyor sanırım ama çok az hacmi var onunda . Reklam gibi hacim olsa onlarda kökler .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
usdman
Full Member

View Profile
September 21, 2017, 04:31:48 PM

Bitcoin borsası birşey kazanmazsa neden anlık hacim destekliyeceği kadar bir sunucu tutup işletsin ? mantıklı gelmiyor alıcak tabi.
Fee almıyıcağı hiç kazanamıyacağı anlamına gelmezki illa birşeyden kazanıyor mesela poloniex trade yaparken fee almassa yine çok fazla kazanıyor tabi trade fee den acayip fazla kazanıyor orası ayrıda poloniexde 10 bin sat. fee alıyor withdrawda az ama bekliyor her 10 kişide bir withdraw yapıyor daha az veriyor karda oluyor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 21, 2017, 08:00:09 PM

Tahminen ileride merkezsiz borsalarda bu fee ücretleri daha cüzzi olacaktır.

Bknz: DEX
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
September 22, 2017, 08:23:46 AM

Fee'siz olmasada en az fee alan bi yer var mı? orayı kullanak aga....
Başlıkta tam anlatamadımda feesiz derken yani hani poloniexde falan trade yapmak için minimum 0.0001 yani 10 bin satoshi istiyor bu minimum 0.0001 siz bi site varmı ?
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
September 25, 2017, 02:51:38 PM

Tidex bu konuda baya destekliyor, girip bakmanızı tavsiye ederim ama bazı coinlerde hacim yok. beklemek zorunda kalırsınız.

onun dışında bazı coinlerin çekim ücreti yüksek ama alış şatışlarda fark almıyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: