Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:01:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: TL Bazlı Yeni Fon Sistemi Kar Oranı Değişken Detaylar İçeride [MesutCan]  (Read 1779 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
September 22, 2016, 07:39:03 AM

Israrla payza ile katılmak istiyorum  Cheesy Cheesy güzel rakamlarla girebilirim fona

bana bu fonda TL lazım cash para , Bitcoin lazım değil Payzayı bozsam BTC olacak
Şöyle bir durum yapsak nasıl olur. Madem 1000 tl den aşağı çekmiyorsunuz ve Btc kabul etmiyorsunuz. Bunun için ben aracı olarak diğer arkadaşlardan minimum yatırım 100 tl veya karşılığı btc olmak şartı ile para toplayarak sizden 1000 Tl değerindeki Fonu satın alsam. Tabi aldığım Btc leri yine sizden bozdurucam. Buna destek olurmusunuz ? Kısacası Sizin fona alt fon oluşturmak istiyorum.
fona fon kurmak enteresan bir öneri oldu. uygulanabilir mi acaba gerçekten? ben varım. hocam siz de bir başlık açın Smiley "MesutCan'ın TL Bazlı Yeni Fon Sistemi Kar Oranı Değişken Detaylar İçeride [xRaVeNx]" şeklinde. her pay 10TL olup 100 adet pay satışa çıkmıştır. bir tane de ben açayım da benim rank düşük kimse bana güvenip atmaz para Sad

Buna benzer bir çalışma yapıldı daha önce forumda. Bitkapital'in halka arzında %1 hisse fonu oluşturup bir kaç forum üyesi beraber girdik. Bende hepsini temsilen şirkete %1 resmi ortak olacağım.
ilgili konu şurada : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1495174.0
gayet imece usülü bir araya gelip ortak yatırım yapabildik.
1715025701
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715025701
Reply with quote  #2

1715025701
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715025701
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715025701
Reply with quote  #2

1715025701
Report to moderator
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 22, 2016, 01:44:03 PM

Israrla payza ile katılmak istiyorum  Cheesy Cheesy güzel rakamlarla girebilirim fona

bana bu fonda TL lazım cash para , Bitcoin lazım değil Payzayı bozsam BTC olacak
Şöyle bir durum yapsak nasıl olur. Madem 1000 tl den aşağı çekmiyorsunuz ve Btc kabul etmiyorsunuz. Bunun için ben aracı olarak diğer arkadaşlardan minimum yatırım 100 tl veya karşılığı btc olmak şartı ile para toplayarak sizden 1000 Tl değerindeki Fonu satın alsam. Tabi aldığım Btc leri yine sizden bozdurucam. Buna destek olurmusunuz ? Kısacası Sizin fona alt fon oluşturmak istiyorum.
fona fon kurmak enteresan bir öneri oldu. uygulanabilir mi acaba gerçekten? ben varım. hocam siz de bir başlık açın Smiley "MesutCan'ın TL Bazlı Yeni Fon Sistemi Kar Oranı Değişken Detaylar İçeride [xRaVeNx]" şeklinde. her pay 10TL olup 100 adet pay satışa çıkmıştır. bir tane de ben açayım da benim rank düşük kimse bana güvenip atmaz para Sad

Buna benzer bir çalışma yapıldı daha önce forumda. Bitkapital'in halka arzında %1 hisse fonu oluşturup bir kaç forum üyesi beraber girdik. Bende hepsini temsilen şirkete %1 resmi ortak olacağım.
Hocam aynen sizin yaptığınız bu muhabbetden aklıma geldi zaten. Bir başlangıç yapalım hayırlısıyla. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1624231.msg16329927#msg16329927
MesutCan (OP)
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 22, 2016, 01:45:15 PM

Hocam aynen sizin yaptığınız bu muhabbetden aklıma geldi zaten. Bir başlangıç yapalım hayırlısıyla. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1624231.msg16329927#msg16329927

Alt Fonumuz Hayırlısı Olsun Konuyu düzenliyorum
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: