Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:54:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [Ücretsiz Kargo & Faturalı] Filtre Kahve Makineleri  (Read 4314 times)
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 21, 2016, 07:21:45 PM
Last edit: September 21, 2016, 08:03:23 PM by MesutCan

Ürün Adı: Cafissimo PURE
Ürün Fiyatı: 100TL
Ürün Renkleri: Siyah - Beyaz - Kırmızı
Detaylı Bilgi: http://www.tchibo.com.tr/cafissimo-pure-p400094248.html

Şu ürünün aynısı sıfır kutulu ürünse 2 adet almak istiyorum. Adresi yollarım özelden ürünler gelir istersen btc istersen havale /eft yaparım Saygılarımla

Merhaba,

Sıfır,faturalı,güvenlik bantlı ve kutulu ürünlerdir. Adres, telefon ve ad soyad gibi gerekli bilgileri iletirseniz siparişinizi yollarım. Ek olarak hangi renk ve hangi kapsüllerden istiyorsunuz?

Pm ile sipariş geçilmiştir Teşekkürler Ulaştığında konuya foto çekip eklerim Smiley
1714812879
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714812879
Reply with quote  #2

1714812879
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714812879
Hero Member
*

Ignore
1714812879
Reply with quote  #2

1714812879
Report to moderator
1714812879
Hero Member
*

Ignore
1714812879
Reply with quote  #2

1714812879
Report to moderator
OySg (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
September 21, 2016, 08:15:30 PM

Şu ürünün aynısı sıfır kutulu ürünse 2 adet almak istiyorum. Adresi yollarım özelden ürünler gelir istersen btc istersen havale /eft yaparım Saygılarımla

Merhaba,

Sıfır,faturalı,güvenlik bantlı ve kutulu ürünlerdir. Adres, telefon ve ad soyad gibi gerekli bilgileri iletirseniz siparişinizi yollarım. Ek olarak hangi renk ve hangi kapsüllerden istiyorsunuz?

Pm ile sipariş geçilmiştir Teşekkürler Ulaştığında konuya foto çekip eklerim Smiley

Merhaba,

Siparişiniz en geç Pazartesi gününe kadar size ulaşacaktır.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
September 21, 2016, 08:21:17 PM

Dostum classıc alsak 250 tl ye makına ve 192 kapsul vereceksin degilmi?
OySg (OP)
Newbie
*

View Profile
September 21, 2016, 08:28:15 PM

Dostum classıc alsak 250 tl ye makına ve 192 kapsul vereceksin degilmi?

Merhaba,

Evet, mesaj sayınız yüksek olduğu için önce ürün sonra ödeme şeklinde işlem yapabiliriz.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
September 21, 2016, 08:49:49 PM

Cafissimo Tuttocaffé almak istiyorum ve kapsülleri seçebiliyormuyuz
twn
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 08:59:45 PM

Classic al classic sut kopurtup latte ısmarlarsın
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 21, 2016, 09:00:46 PM

Classic al classic sut kopurtup latte ısmarlarsın
ya ona kim uğraşacak ofiste tuvalet kuyrğu yetmiyor birde köpük kuyruğunamı girelim  Grin
OySg (OP)
Newbie
*

View Profile
September 21, 2016, 09:02:01 PM

Merhaba,

Elbette, ürün rengini ve kapsül bilgilerini bana iletirseniz siparişinizi oluşturabilirim. Önce alır test edersiniz sonra ödersiniz.
OySg (OP)
Newbie
*

View Profile
September 22, 2016, 10:10:37 AM

Sipariş veren bir çok kullanıcının siparişleri kargolanmış olup, tahmini olarak yarın teslimatı yapılacaktır. Bazı kullanıcıların kapsülleri geç kargolanabilir.
Suporthe
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
September 22, 2016, 10:52:04 AM

ss atsin eline ulasan

mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 23, 2016, 09:36:11 AM

tuttcafe almıştım ürün ulaştı sorunsuz kapalı kutu açtım kurdum sevk irsaliyesi adıma kesilmiş ama fatura çıkmadı oda e fatura büyük ihtimalle kapsüller henüz kargolanmadı o yüzden deneyemedim.alıcıya ücretin yarısını şimdi yollayabilirim kalanıda kapsüller gelince
OySg (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 09:40:17 AM

tuttcafe almıştım ürün ulaştı sorunsuz kapalı kutu açtım kurdum sevk irsaliyesi adıma kesilmiş ama fatura çıkmadı oda e fatura büyük ihtimalle kapsüller henüz kargolanmadı o yüzden deneyemedim.alıcıya ücretin yarısını şimdi yollayabilirim kalanıda kapsüller gelince

Merhabalar,

Büyük ihtimalle e-fatura kesilmiş, size gönderdiğim mesajda fatura kesildiğini görebilirsiniz. Bu durum ile ilgili ekibe mesaj gönderdim, yanıt gelince paylaşacağım. Kapsüller kargolanmıştır ve tahmini teslim tarihi 26'sıdır. Ürünler tam olarak gelince ödeme yapınız.

Rica etsem makine görsellerini yollar mısınız? Alacak arkadaşlar için.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 23, 2016, 09:47:18 AM

Merhabalar,

Büyük ihtimalle e-fatura kesilmiş, size gönderdiğim mesajda fatura kesildiğini görebilirsiniz. Bu durum ile ilgili ekibe mesaj gönderdim, yanıt gelince paylaşacağım. Kapsüller kargolanmıştır ve tahmini teslim tarihi 26'sıdır. Ürünler tam olarak gelince ödeme yapınız.

Rica etsem makine görsellerini yollar mısınız? Alacak arkadaşlar için.

evet kapsüllerde kargolanmış ödemeyi yapabilirim btc adresini gönderin akşam eve geçince hallediyim.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 23, 2016, 01:35:07 PM

Panda iç bak güzel içiliyorsa bende düşünüyorum  Cheesy farklı kapsüller almışsın sanırım ben makineden öte kapsüllere takıldım beğenmezsem diye onun yorumlarını bekliyorum.
OySg (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 02:15:37 PM

Panda iç bak güzel içiliyorsa bende düşünüyorum  Cheesy farklı kapsüller almışsın sanırım ben makineden öte kapsüllere takıldım beğenmezsem diye onun yorumlarını bekliyorum.

Merhaba,

Bir çok kapsül var, farklı tatlar ve lezzetler. Makine almanız durumunda 96'lık kapsül yerine karışık 10'lu kapsüllerden yollayabilirim. Mutlaka içinden birini beğeneceksiniz Smiley
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 23, 2016, 04:45:28 PM

diğer kapsülleride denemek için 96 lık aynı kapsüller yerine 10 luk paketlerin her çeşitinden sipariş verdim bakalım pazartesi gelecek rooibos çayı kapsülünü merak ediyorum normal olarak demlemesi zahmetli oluyordu kapsülde aynı tadı veriyorsa büyük kolaylık olacak.
twn
Legendary
*

View Profile
September 23, 2016, 05:07:52 PM

diğer kapsülleride denemek için 96 lık aynı kapsüller yerine 10 luk paketlerin her çeşitinden sipariş verdim bakalım pazartesi gelecek rooibos çayı kapsülünü merak ediyorum normal olarak demlemesi zahmetli oluyordu kapsülde aynı tadı veriyorsa büyük kolaylık olacak.
5 cayına cagırırsın artık bizi.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
September 23, 2016, 05:53:47 PM

5 cayına cagırırsın artık bizi.
kapsülünü kapan gelsin  Grin
OySg (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 06:31:31 PM

Merhabalar,

@mentalpanda, sorunsuzca ödeme gerçekleştirmiştir. Teşekkürler.

Ek olarak Cafissimo LATTE alana 3 Kutu 96'lık kapsüllerden hediye! (Sadece 3. Kişiye). Kapsül kahvelerin 1. Kutusu (96'lık olanların) 100TL'dir, bu makinesi alırsanız makine size 100TL'ye gelir. Kapsüllerden kazanırsınız.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 24, 2016, 10:17:23 AM
Last edit: September 24, 2016, 01:47:48 PM by MesutCan

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ürün Adı: Cafissimo Tuttocaffé
Ürün Fiyatı: 170TL
Ürün Renkleri: Çikolata - Kırmızı - Siyah
Detaylı Bilgi: http://www.tchibo.com.tr/cafissimo-tuttocaffe-p400094249.html
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ürün Adı: Cafissimo CLASSIC
Ürün Fiyatı: 250TL
Ürün Renkleri: Mandarine - Aubergine - Granny Green - Hot Red - Silver - Piano Black
Detaylı Bilgi: http://www.tchibo.com.tr/cafissimo-classic-p400092092.html
Ürün Adı: Cafissimo LATTE
Ürün Fiyatı: 400TL
Ürün Renkleri: Bianco - Nero - Argento
Detaylı Bilgi: http://www.tchibo.com.tr/cafissimo-latte-p400068616.html
Ek olarak Cafissimo LATTE alana 3 Kutu 96'lık kapsüllerden hediye! (Sadece 3. Kişiye). Kapsül kahvelerin 1. Kutusu (96'lık olanların) 100TL'dir, bu makinesi alırsanız makine size 100TL'ye gelir. Kapsüllerden kazanırsınız.
Tüm makineler faturalıdır ve kutusunda açılmamıştır. Her birinden elimde 3 adet var. Ödeme yöntemleri BTC veya Havale/EFT.
Alan kişiye 96. Kapsül hediye edilecektir ayrıca kargo ücretsiz.
Benden kapsül alacaklara 96'lık kapsül indirimli fiyata yollanacaktır. Ek olarak Cafissimo Tuttocaffé,Cafissimo CLASSIC ve Cafissimo LATTE alanlara 2. Kutu 96'lık kapsül (192 kapsül) hediye!

Güvenlik sebebiyle mesajın silinmemesi için buraya ana konu yapıştırılmıştır.

1 adet kargo ulaştı 2. kargo tchibo.com.tr taraflı iptal edildi
Çalıntı kart ile verdiği siparişleri göndertiyor müşteriye şahıstan sipariş vermeyiniz

ana konu ss : http://i.hizliresim.com/dXMAaL.png
Eğer dediğim adrese ilgili tutarda BTC göndermezseniz adınıza 10 kargo çıkarırım, diğerlerinede aynısını yaparım. Bundan sonra yanıtım olmayacak forumdakilerde aynı adrese ödemeleri yapsın..

buda ss'si : http://i.hizliresim.com/LQGWMG.png[/size]

Arkadaşa BTC göndermeyin gelen ürünleri de teslim almayınız

Mesuttan Yanıt : 500 Tane kargo gönder istersen  Hiç bir şey olmaz

Ayrıca mail adresini konuya yazdıktan kısa bir süre sonra değiştirdi
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: