Bitcoin Forum
May 07, 2024, 01:35:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: nxt node u kurdum. desteklerinizi bekliyorum  (Read 1599 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
September 19, 2016, 11:56:53 AM

Değerli Türkçe forum üyeleri,
NXT için forging yapan bir node oluşturdum.
benim nxt adresim ve balance durumum şu şekilde: https://nxtportal.org/accounts/3007860120720919101
elinizdeki NXT yi benim adresime lease ederseniz node'un ağdaki gücü artacak. Ayrıca coinlerinizi bana vermiş olmuyorsunuz. ben dokunamıyorum.
sadece bana lease ettiğiniz sürece siz bu coinleri elleyemiyorsunuz.

desteğinizi bekliyorum.
1715045729
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715045729
Reply with quote  #2

1715045729
Report to moderator
1715045729
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715045729
Reply with quote  #2

1715045729
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
September 19, 2016, 12:16:16 PM

benim nxt adresim ve balance durumum şu şekilde: https://nxtportal.org/accounts/3007860120720919101
elinizdeki NXT yi benim adresime lease ederseniz node'un ağdaki gücü artacak. Ayrıca coinlerinizi bana vermiş olmuyorsunuz. ben dokunamıyorum.

desteğinizi bekliyorum.

Güzel olmuş elimde nxt yok olsaydı lease yapardım
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
September 19, 2016, 01:16:28 PM

desteğinizi bekliyorum.

Getirisi ne kadar oluyor?

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
September 19, 2016, 01:21:39 PM

desteğinizi bekliyorum.

Getirisi ne kadar oluyor?

Daha çok yeni. getirisi olacak mı ne kadar olacak bilemiyorum. Poloniex de tutmaktansa node açayım dedim. Smiley ordor balansı değişiyor sürekli ama şu ana kadar nxt balansında bir değişim görmedim izliyorum. öm ile nasıl yapacağız diyen arkadaşlar var. onlar için bilgi vereceğim birazdan konuda.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
September 19, 2016, 01:34:53 PM

Destek vermek isteyen arkadaşlar için aşamaları yazıyorum.

https://wallet.mynxt.info/ adresinden bir üyelik açarak bir NXT adresi edinebilirsiniz.
veya
https://nxt.org/download/ adresinden kullandığınız işletim sistemine göre cüzdanı indirio bir NXT adresi ediyorsunuz.
Akabinde poloniex deki cüzdanınız dan bu cüzdana coinlerinizi aktarıyorsunuz.
sonrasında da cüzdan arayüzünden NXT-6LKX-UZQU-GA6D-4JJHM adresine coinlerinizi lease edebiliyorsunuz.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 19, 2016, 01:40:13 PM

https://wallet.mynxt.info/ adresinden bir üyelik açarak bir NXT adresi edinebilirsiniz.
veya
https://nxt.org/download/ adresinden kullandığınız işletim sistemine göre cüzdanı indirio bir NXT adresi ediyorsunuz.
sonrasında da cüzdan arayüzünden NXT-6LKX-UZQU-GA6D-4JJHM adresine coinlerinizi lease edebiliyorsunuz.
bu işlemi yaptıktan sonra wallet acık kalması gerekiyor mu? gerekmiyorsa deneyip gonderebilirim. getirisini nasıl paylasıcaz?(cogunlugu sizin almanızda sıkıntı olmaz)birde ardorlar yine bana gelicek dimi?
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 19, 2016, 01:43:00 PM

veya
bu işlemi yaptıktan sonra wallet acık kalması gerekiyor mu? gerekmiyorsa deneyip gonderebilirim. getirisini nasıl paylasıcaz?(cogunlugu sizin almanızda sıkıntı olmaz)birde ardorlar yine bana gelicek dimi?

bende aynı soruyu sormalıyım ardor 12 kadar elinde olan olarak gelicek bi sıkıntı olmasın
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
September 19, 2016, 01:48:13 PM

bende aynı soruyu sormalıyım ardor 12 kadar elinde olan olarak gelicek bi sıkıntı olmasın

ardor bakiyenizi ayrı görüyorsunuz zaten cüzdanda onunla lease in bir bağlantısı yok bildiğim kadarıyla.

@cabsav bir deneme yapabilirsen çok makbule geçer.

millet bu işi forging pool haline getirmiş Smiley
okudukça karşıma çıkıyor adamlar kooperatif bile kurmuşlar.

cabsav
Legendary
*

View Profile
September 19, 2016, 01:53:44 PM

ardor bakiyenizi ayrı görüyorsunuz zaten cüzdanda onunla lease in bir bağlantısı yok bildiğim kadarıyla.

@cabsav bir deneme yapabilirsen çok makbule geçer.

millet bu işi forging pool haline getirmiş Smiley
okudukça karşıma çıkıyor adamlar kooperatif bile kurmuşlar.

suan bu bilgisayara kuramam baska bir bilgisayara kurup denicem ozelden mesaj atarım 3-4k nxt deniyelim bi. kazancını merak ettim ama
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
September 19, 2016, 02:16:44 PM

suan bu bilgisayara kuramam baska bir bilgisayara kurup denicem ozelden mesaj atarım 3-4k nxt deniyelim bi. kazancını merak ettim ama

Araştırdım buldum.

https://mynxt.info/forging_calculator.php buradan hesaplayabiliyorsun.
minimum 1000 nxt ile yapılabiliyordu bende öyle yaptım.

1000 NXT ile 1 ay da 0.279 NXT
10.000 NXT ile 1 ayda 3.08 NXT
100.000 NXT ile 1 ayda 32.759 NXT

hatta gelir otomatik dağılıyor bile olabilir. lease sistemini inceliyorum daha.
cabsav
Legendary
*

View Profile
September 19, 2016, 02:25:24 PM

Araştırdım buldum.

https://mynxt.info/forging_calculator.php buradan hesaplayabiliyorsun.
minimum 1000 nxt ile yapılabiliyordu bende öyle yaptım.

1000 NXT ile 1 ay da 0.279 NXT
10.000 NXT ile 1 ayda 3.08 NXT
100.000 NXT ile 1 ayda 32.759 NXT

hatta gelir otomatik dağılıyor bile olabilir. lease sistemini inceliyorum daha.

atılan taş ürküttügün kusa değmezmiş. trade yapsan daha cok geliri var
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
September 19, 2016, 02:45:31 PM

atılan taş ürküttügün kusa değmezmiş. trade yapsan daha cok geliri var
millet bir potansiyel görüyor ki kastırıyor.
ben zaten fiyat beklentisi ile elimde tutuyordum bari forge edelim dedim.
https://nxtforum.org/leasing-pools/ millet neler neler yapmış.
nxt nin bu kadar kalabalık bir kullanıcı kitlesi olduğunu da bilmiyordum. Smiley
Penguen
Hero Member

View Profile
September 19, 2016, 02:58:26 PM

Nxt ile ilgili bir kaç sorum var araştıranlar yanıtlarsa bizde bilgi sahibi oluruz?

1- Nxt için nasıl bir gelecek var
2- Şu an hala düşmeye devam ediyor. Dip noktası neresi; hangi fiyatlardan alınması uygun?
3- Nxt için yeni projeler geliştiriliyor mu?
4- Ne kadar süre elimizde tutmamız gerekecek?

Şimdilik aklıma takılan sorular bunlar.

Not : Şimdi bazı arkadaşlar kendin araştırsana diyecekler. İlk cümleme dikkat çekmek istiyorum "Araştıranlar yanıtlarsa" Anlayışınız için teşekkürler.
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
September 19, 2016, 03:26:23 PM

Nxt ile ilgili bir kaç sorum var araştıranlar yanıtlarsa bizde bilgi sahibi oluruz?

2- Şu an hala düşmeye devam ediyor. Dip noktası neresi; hangi fiyatlardan alınması uygun?

Not : Şimdi bazı arkadaşlar kendin araştırsana diyecekler. İlk cümleme dikkat çekmek istiyorum "Araştıranlar yanıtlarsa" Anlayışınız için teşekkürler.

kendi elimde var maliyet 0,000039 oldukça yüksek
2 soruna cevap vereyim ardor olayından doldolayı tahmin 0,0000225 kadar inecek çünkü dağıtım yapılcağı açıklandığın 0,000045 civarındaydı bire bir dağıtım olcağından fiayat aslında 0,000045 gelicek gene tabi ondan sonra 2 türlü fiyay hareketi olucak yukarı vurusa ntx pump bekliyorum .çünkü dolar üzerinden poloda işlem görenlerden yükselme olmayan tek o kaldı
artık allah kerim nisipte kazanmak varsa olur ....
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 21, 2016, 05:06:14 PM

Nxt'deki düşüş devam edecek gibi. Ardor sahibi olmak isteyenler Nxt biriktirdiler ve zamanla ellerindeki Nxt'leri satacaklar. Aynı zamanda 12 ekim sonrası Ardor trade edilebilen bir asset haline gelicek. Yani bir çok kişi ellerindeki Nxt ile Ardor alacaktır diye tahmin edebiliriz.

Fiyat tahmini yapmak imkansız, ancak Nxt 14 haziran öncesi fiyatına geri dönerek ciddi bir değer kaybı yaşayabilir ve sonrasında inişli çıkışlı hareketlerine devam edebilir.  

Herşeye rağmen Nxt kullanılmaya ve desteklenmeye devam edecektir. Bu açıdan yeni özellikler eklenecektir diye düşünüyorum.  

Son olarak 12 ekime 3 hafta kaldığına göre, şu anda satın alınan miktarın 1/4'ü oranında Ardor getirisi olacaktır. Bu Ardorlar, Nxt'deki düşüşten kaynaklanacak zararı telafi edebilirler mi onu da zaman gösterecek.

xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 10, 2016, 08:11:52 PM

Nxt'deki düşüş devam edecek gibi. Ardor sahibi olmak isteyenler Nxt biriktirdiler ve zamanla ellerindeki Nxt'leri satacaklar. Aynı zamanda 12 ekim sonrası Ardor trade edilebilen bir asset haline gelicek. Yani bir çok kişi ellerindeki Nxt ile Ardor alacaktır diye tahmin edebiliriz.

Fiyat tahmini yapmak imkansız, ancak Nxt 14 haziran öncesi fiyatına geri dönerek ciddi bir değer kaybı yaşayabilir ve sonrasında inişli çıkışlı hareketlerine devam edebilir.  

Herşeye rağmen Nxt kullanılmaya ve desteklenmeye devam edecektir. Bu açıdan yeni özellikler eklenecektir diye düşünüyorum.  

Son olarak 12 ekime 3 hafta kaldığına göre, şu anda satın alınan miktarın 1/4'ü oranında Ardor getirisi olacaktır. Bu Ardorlar, Nxt'deki düşüşten kaynaklanacak zararı telafi edebilirler mi onu da zaman gösterecek.

NXT ile ardor nasıl alabileceğiz ?

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
October 10, 2016, 08:17:58 PM

NXT ile ardor nasıl alabileceğiz ?

bobmarley in dediğine göre poloniex de tutanların hesabında direk belirecekmiş.
ama ben node da tuttuğum cüzdana nasıl alacağım bilmiyorum unuttum ben node u bir bakayım durumu nedir Smiley
edit baktım: https://nxtportal.org/accounts/3007860120720919101
Penguen
Hero Member

View Profile
October 10, 2016, 08:19:35 PM

valla hocam bende merak ediyorum. bu next bana baya zarar ettirdi. Umarım beklediğimize değer. Böyle işler bana göre değil ama hayırlısı.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 10, 2016, 10:28:14 PM

valla hocam bende merak ediyorum. bu next bana baya zarar ettirdi. Umarım beklediğimize değer. Böyle işler bana göre değil ama hayırlısı.

nxt zarar ettirdi diyemezsin, çünkü ardor'ların ne kadar edeceğini henüz bilmiyoruz..
nxt 0 sat bile olsa elindeki ardorlar ile ilk yatırdığından çok fazlasını kazanabilirsin.
1-2 haftada bunların cevabını öğrenicez sanırım..
ben 4700 sat'den almıştım ama 3 aydır tutuyorum.. 1e1 ardorum oldu bile!

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 10, 2016, 11:22:55 PM

eğer windows cüzdan uygulamasını kullanıyorsanız, ardorlar bu uygulamadaki "asset exchange" kısmından alınıp satılacaklar.

eğer nxt'leriniz poloniexte ise sizden ardorları göndermek için nxt cüzdan adresinizi isteyeceklerdir diye tahmin ediyorum.

aynı zamanda ardorlar cüzdana göndermeye gerek kalmadan poloniex üzerinden alınıp satılabilir olacaklar belki de. bunu bir kaç gün sonra göreceğiz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: